Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

Дания, Белгия и Холандия са първенци по самоубийства. Освен това не могат да им насмогнат на молбите за ефтаназия. Сигурно гледат на живота по техен си начин.
    Да, и за ефтаназията е така. Скоро едно младо момиче с Латерална амиотрофична склероза, спортистка, чакала е момента от години и беше оформила документите си и когато с прогреса на заболяването вече се парализира и дишането и...изпълниха желанието и.
    Last edited by bulgarian lev; 26.03.2020, 08:07.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Да точно това е избора който трябва да се направи.
      Ти клониш към първото.
      Аз избрах второто . Не че това е вярното по принцип, а е само за мен.... Прецених, че недостатъците на първото са прекалено големи да ги приема за цял живот...
      Като ме лъхне мириса влизайки в стара тухла и край нататък квото и да е не мога да го избера. Макар че има някои добри стари - например на Левчо апарта в Докторската сградата вътре е много добре , но това са изключения и пак личи старото...сори Левчо .....Например сградата в която живея към момента е с асансьор Шиндлер / пиша ти това щото преди няколко дни го спомена в листа/ топ модела на фирмата към момента на построяване на сградата / в старите сгради имаш добре поддържан някакъв на само 50 години....и т.н.
      Сигурен съм че си наясно че навсякъде по света новото е поне 30% по-скъпо от старо на същото място. Има защо да е така. При нас тази разлика идва с измамата с общите части, но крайното отношение в цените е същото като извън България.
      Предполагам ще има по-пълноценен избор на ново след 20-30-40 години като панелките започнат да умиргат и се построи нещо ново на тяхното място без да са на тъпите места на новото сега..... Ама можеш ли да чакаш толкова време.....
      Да, така е. Твоето е най-добро като решение, нова сграда, доказано качество и контрол, дори лично контролиран от теб. Познат строител и т.н.
      За района това беше най-доброто, сгради от 1980 червена тухла, дебели по 50 см бетонни плочи, те затуй и не изолират, запазват вида на сградата. Май само аз имам и два климатика, тухлата е дебела, дори вътрешните преградни стени са по 30 см - тоалетна-коридор например. Шумо и топлоизолиран. Не им требе климатик на съседите...скъперници . Но инак са копои, пиле не може да прехвръкне, всичко са видели. . Тихи, никой не се мотае без причина насам-натам.
      Когато купувах още не бяха си оправили собствеността Плазата и нямаше оферти, а беше построена, започнаха малко по-късно.

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

За Белгия прочетох нещо ужасяващо. Нямало да приемат в болниците стари хора - от домове или изобщо не ми стана ясно. Мотивите са че са стари, с придружаващи заболяеания и скоро и без това щели да умрат.
        Дания, Белгия и Холандия са първенци по самоубийства. Освен това не могат да им насмогнат на молбите за ефтаназия. Сигурно гледат на живота по техен си начин.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

Не знам какво значи да ги клатят с този вирус, но реанимациите и болниците в северна Италия (най-богата част на Италия и Европа въобще) са препълнени и нямат свободни места. Дали ще говориш така ако твой близък човек на възраст е болен и няма място в болницата... Информацията ми е от човек от Милано не гастар, а кореняк инженер, който не припада много много и не се панира.
          За Белгия прочетох нещо ужасяващо. Нямало да приемат в болниците стари хора - от домове или изобщо не ми стана ясно. Мотивите са че са стари, с придружаващи заболяеания и скоро и без това щели да умрат.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Правителството въведе home office ,работя от вкъщи.

Ти не знам какво имаш,но в главата нямаш нищо със сигурност .
            От 10 дни.Аз те харесвах до скоро, мислиш кото мен.От известно време си перколясъл.Не е добре пич.
            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

Коментар

• Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

То бива комплексар и злобар по всички теми, ама твойто няма граници.
              Като те гладам май нищо не работиш. Па 20 часа си тук!
              Правителството въведе home office ,работя от вкъщи.

Ти не знам какво имаш,но в главата нямаш нищо със сигурност .

Коментар

Хрумна ми идея ...смарт -маска ...нещо като Аpple при маските ...със защита срещу супер вируси и мръсен въздух

Като се пооправят нещата ще взема да попривлека инввеститори
                То бива комплексар и злобар по всички теми, ама твойто няма граници.
                Като те гладам май нищо не работиш. Па 20 часа си тук! Май затова нямаш парички.
                Last edited by blackaquarius; 26.03.2020, 01:13.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

За да се събира данък трябва да им от какво. А там нема нищо освен евтин нефт,
                  Радев печелиш баса - Прати ми на ЛС къде да ти пратя бутилката

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Е, аз съм си го решил и преди епидемията, това ме забавя леко. Но ча сега тез без съмнение ще въведат още данъци. Засега само корпоративен...нали съм ти казвал.
                    За да се събира данък трябва да им от какво. А там нема нищо освен евтин нефт,

Коментар

Хрумна ми идея ...смарт -маска ...нещо като Аpple при маските ...със защита срещу супер вируси и мръсен въздух

Като се оправят(ако се оправят) на никой няма да му е до маски.Помня какви ли не лудости-тамагочита,покемони.Всичко е от ден до пладне.

Коментар

• Наздраве!

Коментар

• Хрумна ми идея ...смарт -маска ...нещо като Аpple при маските ...със защита срещу супер вируси и мръсен въздух

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Аз се чудех що Левчо се чуди как да се прибере, а то било от паника, за да си продаде апартите :-)
                            ПС Левчо кажи колко ще намаляваш цената да те отърва ?
                            ПС2 Хората с право се отказват от ипотеките. Наема е по-изгоден.
                            Левчо е друга бира ,като знам къде купувате,и като знам къде той е купил ....изобщо даже не го и споменавай за пример ....не само локация ,а и сграда ..всичко ....

Коментар

Говори вашия доверен брокер

https://lupa.bg/news/broker-pred-lup...50574news.html

Хората се страхуват, че няма да могат да погасяват вноските си и се отказват да купуват“, обясни експертът. Не се отказват от сделка предимно тези, които купуват със собствени средства

В същото време, хората с по 2 или повече апартамента ги обявяват панически за продажба и са склонни да намаляват цената, особено на големите апартаменти.
                              Аз се чудех що Левчо се чуди как да се прибере, а то било от паника, за да си продаде апартите :-)
                              ПС Левчо кажи колко ще намаляваш цената да те отърва ?
                              ПС2 Хората с право се отказват от ипотеките. Наема е по-изгоден.

Коментар

Свършва ми ракията, има още малко. Като изпия следващата бутилка, пика на вируса ще мине. Казвам го като мярка, време, за да знаете. Щото само ви заблуждават, разни щабове, щабчета, и лидери.
                                Според мен се уплашиха а вече са в паника и са блокирали...Наздраве

Коментар

Working...
                                X