Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Баце аз за един прЕятел да питам кво става с прехвалените модерни сгради по Папурково и Цариградско????Една птичка ми нашепна че са празни????Врътеливите дупета си заминали по селата и са тия с ипутечките у Папуря немат наематели ми ти мани ми у понделник требе да си носят трудовите книжки че нещо работодателя ги поискал...
    Пълна смрад ще настане...........това ще стане...................

ЧСИ -тата ще требва лични шофьори да наемат ...............

Last edited by X_Y; 26.03.2020, 19:45.

Коментар

• Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
      Аз кво ти говоря ти какво отговаряш. Кажи просто ,че съм прав! Човек лесно се самозабравя , въпросЪт е все пак ако може да се осъзнае. Нали тъй “влакогонецо” на морал.
      ПП Видно е че винаги си бил на заплатка и не ти е ясно фалирането какво животно и от кой вид е.
      Левчо е обяснил достатъчно добре какво е направил. Какво повече да направи, че жената да не фалира ? Да отиде да и прави оборот за няколко К всеки месец ? Или да намери магическо хапче за вируса и да възстанови икономиката ?
      Ясно е че ще имаме сигурно стотици хиляди, ако не и милион безработни и ще има и купища малки бизнеси , които ще фалират. Всички ще пострадаме. И каква е вината на Левчо затва ?
      Направил и е жест месец без наем щото не работи може и още един да направи ако реши и все още е затворен магазина, но после какво да прави ? Може да реши сам да си ползва гаража точно за гараж щото там паркирането е сложно....
      Накратко да кажем, че Левчо, аз и други фанахме бързият влак, който катастрофира и имотите може би ще се сринат бързо и много. Тогава ще има за всички и всеки може да купи колкото иска и където иска...., а ние сме се прецакали и набутали....Наш си проблем аз поне не се оплаквам.... Само здраве да е....

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

Точно малките дето продават боклуци от Турция и Китай ще огърмят първи.Тия в мола са по -конкурентни защото продават маркова стока на добри цени
        И тия в мола са същите всичко е Китай или Турция

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

Точно малките дето продават боклуци от Турция и Китай ще огърмят първи.Тия в мола са по -конкурентни защото продават маркова стока на добри цени
          Остави го той разбира само от влакогонци и от Ганьовски морал.

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Тя не е напуснала, но я затвориха. Моли за отсрочка на наема. За Март си плати, и досега е била точна. За Април ще я почерпя един наем, после ще видим.
            Не, аз не съжалявам че съм се сдобил с гараж точно там, мъка е иначе.
            Нищо чудно да поседи празно.
            Риск винаги има, но затваряне поголовно на всичко никой не е предвидил.
            Но ако се разминат нещата требе малък частен бизнес инак зле за много хора. Малките обекти могат пак да станат атрактивни. Моловете май ще им трудничко. А и не всичко е за мол. Ще видим.

Коментар

Абе що се изказваш като не знаеш, разговора дума по дума ли да ти предавам. Жената пожела да остане. Тя не е фалирала, защото стоката си е нейна, нито работи за някого, нито някой и дава заплата. Казал съм и, ако реши казва ми и приключва . Тя каза не. Оставам.
              Поиска разсрочено плащане. Аз, повтарям аз и предлагам Април да не плаща.
              Ама чакай малко - прочети закона - ЗЗД. там е написано какво са форсмажорни обстоятелства и влизат ли паричните взаимоотношения в режим неизпълнимост.
              А за гаражите имаше такива обяви, помниш ли, не си разбрал иронията. Не са били моя обява, но ги имаше със снимка от санитарния възел даже.
              И не се радвай. Може да станат търсени. Апарт от 80 кв никой няма да ти го даде за 150€. Щото би било чиста загуба. А ниските наеми ще се потърсят в тези трудни времена.
              Но поне се надявам майсторите пак да почнат да работят на по-нормални цени. Доскоро ги нямаше - наети за месеци напред от строители...а ако дойдат отт три дена идват един и ти режат главата с цени.
              Аз кво ти говоря ти какво отговаряш. Кажи просто ,че съм прав! Човек лесно се самозабравя , въпросЪт е все пак ако може да се осъзнае. Нали тъй “влакогонецо” на морал.
              ПП Видно е че винаги си бил на заплатка и не ти е ясно фалирането какво животно и от кой вид е.
              Last edited by pa4anga; 26.03.2020, 14:43.

Коментар

Абе що се изказваш като не знаеш, разговора дума по дума ли да ти предавам. Жената пожела да остане. Тя не е фалирала, защото стоката си е нейна, нито работи за някого, нито някой и дава заплата. Казал съм и, ако реши казва ми и приключва . Тя каза не. Оставам.
                Ама чакай малко - прочети закона - ЗЗД. там е написано какво са форсмажорни обстоятелства и влизат ли паричните взаимоотношения в режим неизпълнимост.
                А за гаражите имаше такива обяви, помниш ли, не си разбрал иронията. Не са били моя обява, но ги имаше със снимка от санитарния възел даже.
                И не се радвай. Може да станат търсени. Апарт от 80 кв никой няма да ти го даде за 150€. Щото би било чиста загуба. А ниските наеми ще се потърсят в тези трудни времена.
                Но поне се надявам майсторите пак да почнат да работят на по-нормални цени. Доскоро ги нямаше - наети за месеци напред от строители...а ако дойдат отт три дена идват един и ти режат главата с цени.
                +1

Обаче, според мен, в кризисни времена бизнеса с гаражи също е в риск. Хората си броят левчетата и на някой им е много да дават по 100 лв наем на месец за гараж.

На мен тази година мощният ми поток от допълнителна работа е доста слаб, но може да се засили от 1 юли 2020 (ако спечеля една поръчка).

Поздрави

Коментар

• Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

Каква злоба и завист бе Песи? За какво? За коптора ли? Хахаха
                  Тези първични чувства не съм ги притежавал никога и винаги гледам около мен да няма такива хора!!!
                  Но, когато нещо не ви изнася веднага почвате: "това е злоба и завист"... До онзи ден ме наричахте ПЕРОНЯ и НУЛЕВ!?!!??!
                  Сега съм бил злоба и завист Хахаха
                  Нищо лично ще се радвам да научиш нещо от мен, но доколкото съм чел ти си от хората
                  с претенции, че разбираш и си с много опит /водиш и много люти спорове/, затова и коментирам с теб.
                  Нормално е и да се забавлявам на някой неща, нали?
                  А, за правописните грешки СЪЖАЛЯВАМ, да допускам ги, пиша бързо и много често от телефона и се преплита и редактора, но
                  за в бъдеще ще се старая
                  Прочети си предният коментар и по-предният и го адресирай до себе си и кажи пак , че не е заяждане на дребно ?
                  Пиша в детайли реални неща през които съм минал със зеленото. Може и на някой да са му от полза ако се е хванал на хорото....Не че може нещо да променят при строеж в ход, а сега щуротиите с икономичното строителство ще започнат с пълна сила , за да има промо цени....
                  Не разбирам защо пак се адресираш с нулев и перон.... Явно ти си знаеш най-добре.....
                  А до разбиранията един древен грък беше казал - Аз знам че нищо не знам. Отнася се в пълна сила за мен и го споделям и се уча от всички във форума...дори съм на път да разбера как да ремонтирам противоземетръсни шайби :-)

Коментар

• Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

Помниш ли простотиите които писа за гаражите тогава,че за живеене ставали за "влакогонците" ? Сега човечен си бил ? Алчен гъз душа затрива човечни докторе ! Що и взе парите за март като знаеш ,че е фалирала м ? Каш имаш нали ? Работа тоже ? Аз на това му казвам лицемерие и алчност !
                    ПП Молели го били нашия Ганя ! Но той е човечен
                    Last edited by bulgarian lev; 26.03.2020, 14:13.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Пероня си гледа двора, ходи на чист въздух.
                      Няма КПП-та, няма ограничения на това ли да завиждаме?
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Явно ти не знаеш какви видове има и къде и за какво се ползва..... , ама пак се отплесна по злобата и завистта та все тая :-)
                        Не ти се връзвам много.... Трудно бих могъл да се вържа на човек който пише БейруД....гоуем майтаБ :-))))
                        Каква злоба и завист бе Песи? За какво? За коптора ли? Хахаха
                        Тези първични чувства не съм ги притежавал никога и винаги гледам около мен да няма такива хора!!!
                        Но, когато нещо не ви изнася веднага почвате: "това е злоба и завист"... До онзи ден ме наричахте ПЕРОНЯ и НУЛЕВ!?!!??!
                        Сега съм бил злоба и завист Хахаха
                        Нищо лично ще се радвам да научиш нещо от мен, но доколкото съм чел ти си от хората
                        с претенции, че разбираш и си с много опит /водиш и много люти спорове/, затова и коментирам с теб.
                        Нормално е и да се забавлявам на някой неща, нали?
                        А, за правописните грешки СЪЖАЛЯВАМ, да допускам ги, пиша бързо и много често от телефона и се преплита и редактора, но
                        за в бъдеще ще се старая

Коментар

• Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

Хахаххааа Ти тотално изтрещя!!! Знаеш ли какво е хидроизолация? Муахахахаха
                          Явно ти не знаеш какви видове има и къде и за какво се ползва..... , ама пак се отплесна по злобата и завистта та все тая :-)
                          Не ти се връзвам много.... Трудно бих могъл да се вържа на човек който пише БейруД....гоуем майтаБ :-))))

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Има как Песи аз ли да те уча....Просто не им купуваш боклуците,Да видим дали ще строят,На проект сичко е шест в действителност измама.Така живее България вече много години.Така наречните предприемачи са нещо като Магураджиите работниците неграмотни от помашките села иначе качествено ново строителство
                            Всичко това е истина в голяма степен, но нали трябва някъде да се живее ?
                            Къща не ме устройва като вариант, старото строителство дори да приемем че е по-здраво поне за мен има други неприемлива недостатъци / дори двувратият апарт за който Лимона писа не ме интересува - няма как да живея на булеварда/
                            А кеша какво да го правя ? Не ми е наследствен, а изкаран с усилия няма как да го оставя да изчезне яко дим.... Кой знае може и да изчезне - ето днес разбрах че един близък приятел в Загреб е останал без апартамент след земетресението.... Стара топ сграда в центъра на града...., но е жив и здрав това е най-важното....
                            Много са нещата и накрая избирам най-малкото зло.... по моите разбирания....

Коментар

Няма инокс.... парапетите са от ковано желязо и дърво.....
                              Няма как да знам какъв е бетоня.
                              При твоята къща си една идея по-добре щото можеше да поръчаш каквото трябва..., ама как разбираш, че точно това е ползвано.
                              Ще ти дам един пример - майстор , който ми прави разни неща ми е описвал как се работи като подизпълнител по разни обекти например с хидроизолациите - 2-3 чувалчета за парлама с хидроизолация пред техническият който си бърка в носа и се работи с обикновено лепило на 95%....Това в един голям и известен комплекс в Ливадите...
                              Няма как да съм сигурен дали е било така и при мен.... Дори и техническият не знае или може да е взел някой лев....
                              Има как Песи аз ли да те уча....Просто не им купуваш боклуците,Да видим дали ще строят,На проект сичко е шест в действителност измама.Така живее България вече много години.Така наречните предприемачи са нещо като Магураджиите работниците неграмотни от помашките села иначе качествено ново строителство

Коментар

Няма инокс.... парапетите са от ковано желязо и дърво.....
                                Няма как да знам какъв е бетоня.
                                При твоята къща си една идея по-добре щото можеше да поръчаш каквото трябва..., ама как разбираш, че точно това е ползвано.
                                Ще ти дам един пример - майстор , който ми прави разни неща ми е описвал как се работи като подизпълнител по разни обекти например с хидроизолациите - 2-3 чувалчета за парлама с хидроизолация пред техническият който си бърка в носа и се работи с обикновено лепило на 95%....Това в един голям и известен комплекс в Ливадите...
                                Няма как да съм сигурен дали е било така и при мен.... Дори и техническият не знае или може да е взел някой лев....
                                Хахаххааа Ти тотално изтрещя!!! Знаеш ли какво е хидроизолация? Муахахахаха

Коментар

Working...
                                X