Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Купувай, да не стане 100 000 евро.
    доколкото разбирам го е изтървал и е заминал на тая цена.
    препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

Evgo - 100% сигурна е само смърта. Всичко друго е временно. Мятай кекса у фурната и квото излезе.
      И сега като намаляват софиянци на кого ще продаваме хилядите нови строежи?
      Не не е само смъртта и данъците са сигурни

Коментар

• Първоначално изпратено от imotko2019 Разгледай мнение
        Гарсониера в Младост-2 на среден етаж, панел, 46 квм, не знам състоянието - 70000 евро. Факт.
        Купувай, да не стане 100 000 евро.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

wtf

значи ратко с неговите тухлени баберки е мелеонерче ...
          в зелено )))
          ама 2029-та когато цените ударят 8600Е квадратя.
          препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от imotko2019 Разгледай мнение
            Гарсониера в Младост-2 на среден етаж, панел, 46 квм, не знам състоянието - 70000 евро. Факт.
            wtf

значи ратко с неговите тухлени баберки е мелеонерче ...
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Гарсониера в Младост-2 на среден етаж, панел, 46 квм, не знам състоянието - 70000 евро. Факт.

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

Evgo - 100% сигурна е само смърта. Всичко друго е временно. Мятай кекса у фурната и квото излезе.
                Новите строежи не са чак толкова много. Някой не се завършват. Локации като Княжево и кв. Левски не стават за под наем, много са отдалечени.

Вярно, че демографията е лоша, но за София имотният пазар изглежда сигурен.

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

В неделя бях на среща с една Снежнка.

И ме повози малко в аудито си (от последните модели, голямо и мощно). Не ви лъжа. Имаше и подаръче от мен, и разходка и почерпка. И ни мокри дъжда.

Но нещата отново не са 100% сигурни!
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение

Не знаех за чужденците. Защо ги записват на постояннен? Или имаш предвид българчета в чужбина?
                    Всъщност да. По-важното е, че има разлика, което прави промените в постоянния адрес неточни в сравнение с настоящия адрес.

Таблица на населението по постоянен и настоящ адрес
                    област СОФИЯ община СТОЛИЧНА

---------------------------------------------------------------
                    | | Постоянен | Настоящ |Постоянен и|
                    | Населено място | адрес | адрес |наст.адрес |
                    | | общо | общо |в същото НМ|
                    ---------------------------------------------------------------
                    |ГР.СОФИЯ | 1340644| 1302297| 1152236|
                    |в т.ч.р-н 01_СРЕДЕЦ | 90417| 32967| |

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

И ме повози малко в аудито си (от последните модели, голямо и мощно). Не ви лъжа. Имаше и подаръче от мен, и разходка и почерпка. И ни мокри дъжда.

а така
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Абсолютно. Сега ако ми се наложи да довършвам или да правя ремонт честно ти казвам не се наемам. И не заради средствата, а все по-трудно би могъл да организираш и намериш хора да се справят...в удобно за теб време, срокове и пр. Не знам фирмите които им даваш ключа и проекта как искаш и се махаш дали биха спазили срокове, че ще смъкнат 3 кожи е ясно. Изобщо сложно става.
                        При ремонтите трябва да има директен контрол на материалите и труда. Дистанционно не става.

Работата рядко е перфектна. Важното е общото впечатление да е хубаво след ремонта,

Коментар

всъщност снежанки има повече от джуджета, но те дават висок разход 'градско' и 'извън градско'

Коментар

• Първоначално изпратено от Blueberry Разгледай мнение

Гледай само настоящ, защото чужденците са с постоянен адрес на Леге 6, така че има изкривяване. Само виж разликата между постоянен и настоящ за Средец

Настоящ:

2011 1407181
                            2012 1412150 +4969
                            2013 1418697 +6547
                            2014 1427313 +8616
                            2015 1430751 +3438
                            2016 1436580 +5829
                            2017 1439450 +2870
                            2018 1443425 +3975

15.01.2019 1443516 +91
                            15.02.2019 1443582 +66
                            15.03.2019 1443446 -136
                            15.04.2019 1442378 -1068
                            15.05.2019 1441341 -1037
                            Не знаех за чужденците. Защо ги записват на постояннен? Или имаш предвид българчета в чужбина?

Коментар

• Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение
                              Към Песимиста. Казвал си, че населението на София няма да намалява до 2100. Как си обясняваш първото намаление спрямо грао от 2019.03 до 2019.05 с -708 човека. За първи път от както следя статистиката София намалява. И става дума не за Настоящ адрес а Постояннен!
                              Гледай само настоящ, защото чужденците са с постоянен адрес на Леге 6, така че има изкривяване. Само виж разликата между постоянен и настоящ за Средец

Настоящ:

2011 1407181
                              2012 1412150 +4969
                              2013 1418697 +6547
                              2014 1427313 +8616
                              2015 1430751 +3438
                              2016 1436580 +5829
                              2017 1439450 +2870
                              2018 1443425 +3975

15.01.2019 1443516 +91
                              15.02.2019 1443582 +66
                              15.03.2019 1443446 -136
                              15.04.2019 1442378 -1068
                              15.05.2019 1441341 -1037

Коментар

да . при нас ремонта и довършителните никой не ги брои и реално може да си дал едни екстра 500-1000Е на квадрат за довършителни и обзавеждане, а после ти идва някой многознайко и вика " да ама там по БДС го дават за 1500Е квадрата, а ти в същия район търсиш 2500Е" ... при положение, че ако сам тръгне да прави онова БДС до нивото на лукса.. ще му излезе още по-скъпо... и затова подобни имоти си седят, а мераклиите си строят и обзавеждат и довършват сами и влизат в едни 5 години занимавка със архитекти, дизайнери, строители и тн и тн... накрая са пак на цената на джизъса..

на запад хората си ценят времето и парите, ако им изпадне хубаво довършено купуват с кеф...даже да има нещо дето да има кусур.. отчитат колко нерви , време и пари ще загубят с майстори и всякакви артистични натури.
                                Значи съм постъпил като хората на запад с последната сделка. Маверик каза че била най-бързата сделка в кариерата му досега. 2 часа откакто го засилих да ковне имотчето и беше го заковал. И това с времето за придвижване, разговори, предварителни проверки и пр. И пак си проправи път с лакти.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Working...
                                X