Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Няма вече енергия пазара и цените,днеска ми звъни една брокерка с която съм комуникирал сигурно преди повече от 2 години,да ме пита дали търся още жилище.Щом чак до такива стари студени контакти,на брокерски казано опряха ..клиенти йок ...намалява клиентелата.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      Левчо аз от опит ти казвам че такова няма.Винаги се прави компромис с нещо я с етажа я с квартала я с някоя стая или баня...Ето затова започнахме да строим.За нас и ще стане каквото искаме
      много си печен да хейтиш папура, бъкстон, вадите и тн .. ама кажи къде ще строите да си 'премерим' кварталите... нещо бягаш по тъча.. тайно ли е?

Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

бояна, защото нямат канализация
      факт, но в последните години се понаправи. не навсякъде, но не е като преди. по-лошото е, че в горната част директно си заустват от септичните ями (уж) в близките рекички. Имам снимка от един много лачен комплекс от тия последните по беловодски път и все се каня да пусна сигнал до общината... грозна работа. Тръбата се вижда от княжевската пътек към бялата вода как небрежно е заустена в една рекичка (под лифта стария).. ако ги питат ще кажат дъждовна вода, но си мирише на канал лятото от тази тръба...и 100% може да се докаже.
      Last edited by bertram; 03.06.2019, 19:23.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• В този блок не е сигурно дали има ТЕЦ. На първият етаж има филиал на детска градина. Но другите високи блокове надолу по Горталов и Суворов нямат ТЕЦ. Преди години им предлагаха газ, но не знам какво е станало.
        За нормално Околовръстно до магисталата чакат всички с терените с автокъщи сега
        Но май няма да е в този живот. Като начало да направят улицата покрой VW за към болницата и квартал Овча купел, да пробият при бракята до Суходолско шосе и ще има доста приличен ефект. Съмняваме да е скоро, като гледам от Младост до Герман и натам колко са експедитивни

Коментар

• Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Бъкстон е хубав квартал, има много останали къщички. Но трябва да се направи пътя от Бояна - над бул Цар Борис 3 - посока Горна баня.
          Само това няма да помогне. Нужен е минимум двулентов път в едната посока по околовръстното от разклона за Г.Баня до кръговото на магистрала Люлин. Естакадата, която предлагаш ще реши частично проблема.
          Last edited by maverik; 03.06.2019, 18:41.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

сега последно - папура или бъкстон е най-гнусният квартал на София
            бояна, защото нямат канализация
            препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

Знаеш ли, че навремето за такъв апарт хората са чакали с години.........и е трябвало някой "да се обади", за да им разрешат да го купят.

Като му е високо, ще си отстъкли балкона и няма да му се завива свят,
              Направо да го зазижда, кво ше си играе!
              ....по този повод, скоро стана дума че климатичните външни тела няма да разрешават да се монтират къде да е по външните фасади. Сф държи на външния си вид
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Имало е едни иновативни и уникални проекти за строеж на блокове от покрива надолу и поради тази специфика се налага да се ремонтират противоземетръсните шайби...

ПП Лек майтап със съфорумец ...
                Пирамидите в Гиза. Но не се доказа че са строени отгоре надолу. Категорично отхвърлиха

Коментар

Левчо аз от опит ти казвам че такова няма.Винаги се прави компромис с нещо я с етажа я с квартала я с някоя стая или баня...Ето затова започнахме да строим.За нас и ще стане каквото искаме
                  Бате Пешо, това е решение. Много критерии готово я намерил, я не. Строиш си лично и толкова. Много добре сте решили.

Коментар

• Бъкстон е хубав квартал, има много останали къщички. Но трябва да се направи пътя от Бояна - над бул Цар Борис 3 - посока Горна баня.

Коментар

Че тва е най гнусния квартал.по зле е от Красна поляна.Кавръчето нема да иде тама
                      сега последно - папура или бъкстон е най-гнусният квартал на София
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Бай Пеше. ма ти откъде у Пуевенско си ЧУвал за Демезе-то ? Понекога ме изненадваш ...
                        Иначе КварталО е еквивалент на Западните предградия....
                        Владая не става...Там има макс 2 месеца в които мое да минеш без парно....стууууд.... А за водата по по-високите точки съвсем да не говорим...
                        Чувал съм от много отдавна леля ми работеше тама даже ме е водила и паметника на Ленин отпреде съм виждал...Са дали стои

Коментар

• Първоначално изпратено от Scotty Разгледай мнение

Бъкстон бил най-гнусния квартал? Приятел, не ме разсмивай, моля те. Това е един от малкото останали читави квартали.
                          И кое му е читавото?

Коментар

• Първоначално изпратено от Scotty Разгледай мнение
                            За какъв ремонт на противоземетръсни шайби става дума, нещо не мога да схвана?
                            Имало е едни иновативни и уникални проекти за строеж на блокове от покрива надолу и поради тази специфика се налага да се ремонтират противоземетръсните шайби...

ПП Лек майтап със съфорумец ...

Коментар

Че тва е най гнусния квартал.по зле е от Красна поляна.Кавръчето нема да иде тама
                              Бъкстон бил най-гнусния квартал? Приятел, не ме разсмивай, моля те. Това е един от малкото останали читави квартали.

Коментар

Квартала е гомно по добре у Владая или у квартало до демезето мани не ме разсмивай.
                                Бай Пеше. ма ти откъде у Пуевенско си ЧУвал за Демезе-то ? Понекога ме изненадваш ...
                                Иначе КварталО е еквивалент на Западните предградия....
                                Владая не става...Там има макс 2 месеца в които мое да минеш без парно....стууууд.... А за водата по по-високите точки съвсем да не говорим...

Коментар

Working...
                                X