Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Разбирам те Берти, но моя панел е на 3-ти етаж и е по-скъп. Когато го кеширам, ще купувам във Валенсия. На нашето море ще купувам нещо малко със собствени средства основно....
    не изпускай момента само.. усетиш ли, че сгъват действай. 10 години им трябваха да възстановят цените от 2008-ма.
    не ти казвам йок сега, но успееш ли да врътнеш панел към тухла.. си патрон

https://www.idealista.com/en/inmueble/84923517/

това подозриелно евтино (испанците имаха някакви странни схеми за имотите дето после имаш да плащаш ипотека или нещо от сорта..) ... може да е в центъра на бежански лагер...ама... не седи зле за ротация със слатинска панела.
    Last edited by bertram; 04.06.2019, 18:41.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      едни не-музикален поздрав за лорда

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...55966057477825

не е истина просто... 7 етаж (последен!) панел за 1200+Ем2

лорда може да кешира панелата и да си вземе чуден двустаен на морето , че да останат и за едно малко студио в банско (него купата ще го примеме по радомирска линия)
      Разбирам те Берти, но моя панел е на 3-ти етаж и е по-скъп. Когато го кеширам, ще купувам във Валенсия. На нашето море ще купувам нещо малко със собствени средства основно....
      Last edited by 13ADROL; 04.06.2019, 18:12.

Коментар

• Анкета >

Планирате ли да теглите кредит?

1. Да, сега е изгодно заради ниските лихви (8.20%)
        2. Да, за да си купя изгодно жилище (4.92%)
        3. Да, ще правя ремонт (0%)
        4. Не, разчитам на спестявания (18.03%)
        5. Не, лихвите ще се повишават (8.20%)
        6. Не, не искам да се обвързвам с банки (50.82%)
        7. (0%)
        8. Друго (9.84%)
        https://www.dnevnik.bg/biznes/

източник Дневник

когато числата говорят и боговете мълчат

Коментар

• едни не-музикален поздрав за лорда

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...55966057477825

не е истина просто... 7 етаж (последен!) панел за 1200+Ем2

лорда може да кешира панелата и да си вземе чуден двустаен на морето , че да останат и за едно малко студио в банско (него купата ще го примеме по радомирска линия)

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

убеден съм, че днес е гледал коли в mobile-то
            както не беше фен на колите...
            Е сега я закъса. Ще трябва да скача на някоя Тесла или в краен случай някое Порше.

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Я ти си имай едно на ум с подобни каки. Колата ли сваляш или двуцевката в нея.
              убеден съм, че днес е гледал коли в mobile-то
              както не беше фен на колите...

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

В неделя бях на среща с една Снежнка.

И ме повози малко в аудито си (от последните модели, голямо и мощно). Не ви лъжа. Имаше и подаръче от мен, и разходка и почерпка. И ни мокри дъжда.

Но нещата отново не са 100% сигурни!
                Я ти си имай едно на ум с подобни каки. Колата ли сваляш или двуцевката в нея.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Бърта никога не е правил тия сделки на Запад, хеле пък ти Най-добрите сделки на практика са покупка на старото, сриване и постройка на ново по същите основни параметри - излиза по-евтино по принцип, по-икономично и екологично за експлоатация после и има по-дълъг живот.
                  Моя маклер (брокер) + архитекта след него при оценките ме съветваха точно това - ще излезе вика 360 хил евро нова + 100 хил парцела и още 30хил за рушене на старата къща и извозване на материалите, идеално за района С тази разлика, че те калкулират немски труд и реновирането се изчислява на 910 евро/м2, оттам и предпочитанията към строеж от нула. Артистични натури и майстори в строителния бранш ЛИПСВАТ, на тяхно място има хубави ДОГОВОРИ и ГАРАНЦИИ.
                  разни хора , разни идеали, а също така и различен тайм-фрейм и различен поглед на живота..
                  ти може много да хейтиш Българското, но от корените си не може да избягаш и това , което си направил е абсолютно закономерно и очаквано.
                  вероятно си влачил и български майстори и фирми, пазарил си се, висял си им на главите....ми това се случва и в България.. постоянно при това

това със старо към ново се прави постоянно , но си има категория хора, които им е слабост и имат време и желание да се занимават. както има и една друга категория 'разбирачи', които живеят в строеж по 10+ години, защото всичко си правят сами или по най-тънкия начин.

хора всякакви.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Бърта никога не е правил тия сделки на Запад, хеле пък ти Най-добрите сделки на практика са покупка на старото, сриване и постройка на ново по същите основни параметри - излиза по-евтино по принцип, по-икономично и екологично за експлоатация после и има по-дълъг живот.
                    Моя маклер (брокер) + архитекта след него при оценките ме съветваха точно това - ще излезе вика 360 хил евро нова + 100 хил парцела и още 30хил за рушене на старата къща и извозване на материалите, идеално за района С тази разлика, че те калкулират немски труд и реновирането се изчислява на 910 евро/м2, оттам и предпочитанията към строеж от нула. Артистични натури и майстори в строителния бранш ЛИПСВАТ, на тяхно място има хубави ДОГОВОРИ и ГАРАНЦИИ.
                    Абсолютно съгласен. Ти направи ли го? Много които купуват къщи правят точно това. Иди и се разходи из шуменските, разградските, силистренските села и виж на турците къщетата. Абсолютно нови и двойно тройно по-големи от предшестващите ги постройки. Къщите се различават - българските малки, стари схлупени, турските като палати. Умишлено давам пример тях, а не софийски имоти.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

"изтървал".. Ха ха...Къде пише че е заминал на тази цена??
                      може и да не е била на тази цена. сигурно е имало тайно наддаване и блъскане с лакти и колЕна.
                      препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

доколкото разбирам го е изтървал и е заминал на тая цена.
                        "изтървал".. Ха ха...Къде пише че е заминал на тази цена??

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Значи съм постъпил като хората на запад с последната сделка. Маверик каза че била най-бързата сделка в кариерата му досега. 2 часа откакто го засилих да ковне имотчето и беше го заковал. И това с времето за придвижване, разговори, предварителни проверки и пр. И пак си проправи път с лакти.
                          Last edited by redcretin; 04.06.2019, 16:07.

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

В неделя бях на среща с една Снежнка.

И ме повози малко в аудито си (от последните модели, голямо и мощно). Не ви лъжа. Имаше и подаръче от мен, и разходка и почерпка. И ни мокри дъжда.

Но нещата отново не са 100% сигурни!
                            Туй дето е 100% сигурно е кютека, дето ще ти го метне мутрата, собственик на Алдито При тях и жените, и колите са "лизинг" на жаргон.

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

в зелено )))
                              ама 2029-та когато цените ударят 8600Е квадратя.
                              И ако тъста плати ипотеката

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Купувай, да не стане 100 000 евро.
                                доколкото разбирам го е изтървал и е заминал на тая цена.
                                препоръка е

Коментар

Working...
                                X