Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение
    Балоняк https://galardo.bg/bg/imoti-v-sofia/...XQ5QywtIklGXXQ

вижте колко са са амортизирали стълбищата и вратата, а това е най - кмплекса дато секи се бута
    Имам по-еФтини... на квадрат... за номинал е друга "летвата".

Коментар

• Балоняк https://galardo.bg/bg/imoti-v-sofia/...XQ5QywtIklGXXQ

вижте колко са са амортизирали стълбищата и вратата, а това е най - кмплекса дато секи се бута

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Всъщност смешно е в инвеститорски форум да има мнения като на колегата....Нямащ дори милиграм досег с идеята за себестойности и ценообразуване...не на имотите а на другите продукти които е изброил
        Така де, и аз се замислих... по споменатата логика, що всички не произвеждат и продават дъФки...?!?

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

1.В София през имоти минават над 500 000 000 евро годишно ,това е пазар,който винаги ще е активен малко или много.
          2,Не говоря за фикс идея ,защото в момента храним Инвестор,с темата и аудиторията която създаваме и привличаме.
          3,Форума за имоти ще бъде направен с дизайн наподобяващ този предлагам аз,като ще пишем паралелно и тук и там,като там ще качваме информация постепенно докато стане масив ,ще има и отделен панел с тази тема,която всеки може да си пише и говори каквото иска.
          4,В отделен панел ще качвваме инфо за пазара ,наши мнения ,от опит,който каквото знае ,ще имаме и статии,ще се качват проекти на строители,цени,всичко което е туук само че там ще е вече наше,авторско.
          5.В днешно време най силно и ценно си остава информацията,ние тук я даваме на Инвестор и така го храним че на всичкото отгоре и ни модерира.
          1. пазара е по голям - поне милиард
          2. От медии не се печели. С тях си купуваш комфорт да си правиш далаверата необезпокоявано
          3. Имаше си сайт имоти нет. Даже половината участници първо там са се изявявали. Появиха се и клонинги с като твоята идеална цел ...
          От 2-3 години всичко е тука и малко в БГ мама.
          Имотите нямат много място в инвестор форум - ама като няма борса от 10 години всички инвеститори се върнаха към познатото от комунизма имот, кола, вила. И аз се опарих доживот от нашата борса - ако ще милиони % да се изкарват от там НЯМА да припаря. Дребен инвеститор в нашата борса няма работа. Че то компании със стотици милиони оборот не са на борсата само имат код и никаква търговия, или па 1-2 пъти в годината
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

Ни най-малко ще се засегна. И с други хора тук съм влизал в спор за себестойността.... на имотите. Отстрани и по казани мантри е лесно да смятаме..., само че не сме в обувките на този, който е инвестирал...
            Предлагам да спрем с това ценообразуване и мерене на "печалба"..
            Всъщност смешно е в инвеститорски форум да има мнения като на колегата....Нямащ дори милиграм досег с идеята за себестойности и ценообразуване...не на имотите а на другите продукти които е изброил

Коментар

Да де ,но човека е строител,все едно ти да кажеш на тоя дето прави баницата каква е себестойността.
              Има си и сайт човека с цени и в провинцията и навсякъде ,всичко е описал детайлно.
              Ми да каже колко му е в София...
              Ама не на строителя, а на инвеститора.

Коментар

И ти ще намажеш,това ще е плацдарм за още клиенти.
                Горните неща които си ги написал нямаше нужда толкова да ги раазтягаш,отправих предложението към всички.
                Няма какво да намазвам, защото така съм си го направил.
                А когато има отделни пунктове - има отделни отговори, за да не става, това което е описал Берти по-долу.

Коментар

Ни най-малко ще се засегна. И с други хора тук съм влизал в спор за себестойността.... на имотите. Отстрани и по казани мантри е лесно да смятаме..., само че не сме в обувките на този, който е инвестирал...
                  Да де ,но човека е строител,все едно ти да кажеш на тоя дето прави баницата каква е себестойността.
                  Има си и сайт човека с цени и в провинцията и навсякъде ,всичко е описал детайлно.

Коментар

Питай тези, които са били 2009-2012,3 колко може да е активен.
                    А може да питаш и в темата на ОптимизЪма колко е активен даден пазар.

Странно е..., човек да забрави откъде е тръгнал...?!?

"АЗ"- а сериозно говори..., тук..., там...

Всичко тук, после там става авторско...?!

Инвестора има откъде да си събере инфото..., модерацията е за друго.
                    И ти ще намажеш,това ще е плацдарм за още клиенти.
                    Горните неща които си ги написал нямаше нужда толкова да ги раазтягаш,отправих предложението към всички.

Коментар

• Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

Правилно си забелязал! Съгласен съм! Най-коментираната тема! Защо? Защото е най-масово болната тема на приходящите от села и градове - близки и далечни, най-вече далечни места, с ниски критерии, малко информация и малко средстваа, а колкото и да е парадоксално хората с малко средстава плащат най-скъпо! Факт! А за да сме най-точни освен че плащат скъпо често плащат и по два пъти, защото след брака, 1-то дете, разбират, че са се прецакали и почват да търсят друго жилище, но не продават настоящото щото им е излезло "солено", няма кой да им върне парите и така се създава още търсене без предлагане! Извини ме, ако описвам твоя случай!

Коментар

1.В София през имоти минават над 500 000 000 евро годишно ,това е пазар,който винаги ще е активен малко или много.
                        2,Не говоря за фикс идея ,защото в момента храним Инвестор,с темата и аудиторията която създаваме и привличаме.
                        3,Форума за имоти ще бъде направен с дизайн наподобяващ този предлагам аз,като ще пишем паралелно и тук и там,като там ще качваме информация постепенно докато стане масив ,ще има и отделен панел с тази тема,която всеки може да си пише и говори каквото иска.
                        4,В отделен панел ще качвваме инфо за пазара ,наши мнения ,от опит,който каквото знае ,ще имаме и статии,ще се качват проекти на строители,цени,всичко което е туук само че там ще е вече наше,авторско.
                        5.В днешно време най силно и ценно си остава информацията,ние тук я даваме на Инвестор и така го храним че на всичкото отгоре и ни модерира.
                        пишем по желание, та никой не ни взима информацията насила...още повече, че 95% от цитираните материали са от инвестора

нямаш идея какво ще стане форума, когато няма модерация ... ще има аз , ти , жена ти, майка ти, баба ти ... псувни ... хем с модерация и тук го има, а смятай какво ще стане ако няма модерация - та отчитай труда на хорат от инвестора.

това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

1.В София през имоти минават над 500 000 000 евро годишно ,това е пазар,който винаги ще е активен малко или много.,
                          Питай тези, които са били 2009-2012,3 колко може да е активен.
                          А може да питаш и в темата на ОптимизЪма колко е активен даден пазар.

Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          Странно е..., човек да забрави откъде е тръгнал...?!?

"АЗ"- а сериозно говори..., тук..., там...

Всичко тук, после там става авторско...?!

Инвестора има откъде да си събере инфото..., модерацията е за друго.

Коментар

• Кавръче,това вече сме го "играли" Намерете dodo,това е магьосника,който ви трябва

Коментар

Борка, не знам как си стигнал до себестойностите и съответно продажните цени на дъвката, колелото, автомобила и имота, но забелязвам, че имота е топ по инвестиционен риск и профит. Предполагам е случайно...
                              Правилно си забелязал! Съгласен съм! Най-коментираната тема! Защо? Защото е най-масово болната тема на приходящите от села и градове - близки и далечни, най-вече далечни места, с ниски критерии, малко информация и малко средстваа, а колкото и да е парадоксално хората с малко средстава плащат най-скъпо! Факт! А за да сме най-точни освен че плащат скъпо често плащат и по два пъти, защото след брака, 1-то дете, разбират, че са се прецакали и почват да търсят друго жилище, но не продават настоящото щото им е излезло "солено", няма кой да им върне парите и така се създава още търсене без предлагане! Извини ме, ако описвам твоя случай!
                              IM d best

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

Ние сме най-голямата имотна медия в БГ. Не знам дали да благодаря на сахиб-а. Имаше и паралелна тема за понижение ама замря. Ако бъдем честни по коректно е темата да е какво движение на цените на имотите очаквате примерно. Ама нещо дето е успешно не се пипа, ако ще да е най-глямата глупост.
                                Иначе идея тип комунистически "дайте да дадем" няма как да просъществува. Може да е най-добрата няма ли стимул да я правиш отпада скоропостижно ..
                                Сега е модерно да се говори за имоти, че сме на балон, ами като стане мръсна дума като 2012-14 година. И никой не му е до имот какво ще чини сайта? Ще го изгладува като строителите и брокерите?

Коментар

Working...
                                X