Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

Интересно, така не го бях смятал. Значи като сме 2 месеца 4 души, спестяваме 6000лв. :-) така, че все едно вземам 500лв наем и не се занимавам с наематели, нямам неплатени сметки за ток, вода и парно, не срещам разруха между наемателите.

Левчо, чети бре... :-))
    Аз го смятах по критерий de minimis, че едно 4-членно семейство ще иде в Гърция икономично за 2500 лв за 10-12 дни.

Иначе си прав, твоята сметка е по-вярна.

Няма по-хубаво от това да излезеш на двора си, да седнеш с гледка към морето и да релаксираш с чаша бира или кафе.

Коментар

• Делото по закона RICO /Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act/ в САЩ тръгна с пълна сила! Ответници са: Делян Пеевски, Цеко Минев, Ивайло Мутафчиев, ПИБ, БНБ... Там Цацаров, родните ченгета и свинските "дадзибао" на ПЕЕФ не ПЕЯТ

https://mobile.frognews.bg/article/177549/

Двайсет и един адвокати наводниха вчера залата на Нюйоркския съд по дело, свързано с тежки обвинения срещу български политик, банкови институции и фирми. Причината е конституирането на съда и определяне процедурата по делото срещу Делян Пеевски, ПИБ, БНБ, квестори от КТБ и други ответници. Огромният брой адвокати са представлявали интересите на Пеевски, Цеко Минев, Ивайло Мутафчиев и други ответници.

Ако през септември се стигне до повдигане на обвинение на Делян Пеевски, това означава съдебен процес и вероятна присъда, смятат юристи. Според тях най-важното в случая е, че ще бъдат осветени негови сметки в Дубай и на други места, както и офшорките, с които е свързан. По този начин ще се сглоби картината на неговия бизнес и ще стане ясно дали той е кристално чист, както твърдят български институции или е престъпен, каквито съмнения битуват в публичното пространство

Подаденият иск се позовава на Закона RICO (Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act). Приет е през 70-те години на миналия век за борба с мафията, изключително рестриктивен е, а процедурата по него се отличава с бързината си. Инициатор на този закон е легендарният шеф на ФБР Джон Едгар Хувър. След влизането му в сила само за един месец са арестувани и дадени на съд над 20 от най-известните мафиотски кланове в САЩ.

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

Много ти е хубав портфейла от активи.

Аз вземам само един наем, обаче имаме вила на морето и си спестяваме мин. 2500 лв всяка година, които щяхме да даваме за море.

Така че все едно вземам 2 малки наема,
        Интересно, така не го бях смятал. Значи като сме 2 месеца 4 души, спестяваме 6000лв. :-) така, че все едно вземам 500лв наем и не се занимавам с наематели, нямам неплатени сметки за ток, вода и парно, не срещам разруха между наемателите.

Левчо, чети бре... :-))

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

бай Пеше, дай коментар...

Как може такова нещо, гледате си розАвите домати, а пукнатините не ги виждате! Ще се самоизтребите бре!!!
          Ха ха ха аз не работя в НЕК нито в МЕ нито съм министър.Незнам но като гледам сайта нещо нямам вяра на 100%.По тая логика мое ме питаш що у незнам ква си кръчма у Амстердам нема ток

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Да, тук има такъв вариант, прав си. На мен ми е надеждата в новия гуверньор на ЕЦБ. Сложат ли германец, Вайдман например, или някой от другите които са с подобни възгледи, ще има сдържаност, според мен. Богатите страни са настръхнали срещу глупостите на Марио Драги.
            Изобщо не са настръхнали. Който и да сложат ще трябва да изпълняват мандата - 2% инфлация. Да не мислиш, че на Драги му е кеф с тия отрицателни лихви, ама нямат друг вариант поне докато не се завърти колелото на инфлацията. Най-добрият вариант според мен за теб ще бъде, когато потребителската инфлация ще се забърза и изпревари растежа на доходите, т.е. ще намали разполагаемия доход, само оттам можеш да чакаш номинално понижение на имотите. На друго не се надявай.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

знаеш ли кое е лошото.... заговори се за забавянето и веднага отвориха уста за намаляване на лихвите в САЩ, а ЕЦБ...да не ги пипа текущите нива...това значи кошница разделена на 2 ..това дето мери инфлацията ще е в норма, а всичко останало (имоти, лукс, здраве, университет) ще скочи с още 10-20-30%... накрая ще има мяу-бау, но мисля, че вече им е ясно и се крепи положението...просто си подхвърлят гранатата

нещо като на купата мечтите, но много по-бързо и динамично... накрая ще стане мазало.
              Да, тук има такъв вариант, прав си. На мен ми е надеждата в новия гуверньор на ЕЦБ. Сложат ли германец, Вайдман например, или някой от другите които са с подобни възгледи, ще има сдържаност, според мен. Богатите страни са настръхнали срещу глупостите на Марио Драги.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                https://www.investor.bg/drugi/338/a/...godina-283454/

Наблюдава се спад на доверието на бизнеса, задълбочаващо се забавяне на световната търговия и вяли инвестиции в нововъзникващите и развиващите се икономики. Инерцията остава нестабилна“, каза пред репортери президентът на Световната банка Дейвид Малпас.
                знаеш ли кое е лошото.... заговори се за забавянето и веднага отвориха уста за намаляване на лихвите в САЩ, а ЕЦБ...да не ги пипа текущите нива...това значи кошница разделена на 2 ..това дето мери инфлацията ще е в норма, а всичко останало (имоти, лукс, здраве, университет) ще скочи с още 10-20-30%... накрая ще има мяу-бау, но мисля, че вече им е ясно и се крепи положението...просто си подхвърлят гранатата

нещо като на купата мечтите, но много по-бързо и динамично... накрая ще стане мазало.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Гаражът, магазин със статут на опера-мавзолей. Така е известен тук.
                  Много ти е хубав портфейла от активи.

Аз вземам само един наем, обаче имаме вила на морето и си спестяваме мин. 2500 лв всяка година, които щяхме да даваме за море.

Така че все едно вземам 2 малки наема,

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

То добре, ама за сам човек. Почвам да те разбирам като пъшкаш "затуй ли блъскам"...
                    Не, казах че се бълтая от 2014 с тези имоти, кога, как, какво да купувам, спирам, като бутнете цените може пак да се включа. Не те разбрах със ,,ама за сам човек".
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Оптимистично 1000 бруто. За София ще изкреташ някакси като пенсионер, покрива горе-долу оня стандарт дето е нужен за Солун.
                      той ще вземе още, просто не е момента сега.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• https://www.investor.bg/drugi/338/a/...godina-283454/

Наблюдава се спад на доверието на бизнеса, задълбочаващо се забавяне на световната търговия и вяли инвестиции в нововъзникващите и развиващите се икономики. Инерцията остава нестабилна“, каза пред репортери президентът на Световната банка Дейвид Малпас.

Коментар

Смятам и от апарта на Докторска да прибавя нещо. Когато мога ще го отдам.
                          То добре, ама за сам човек. Почвам да те разбирам като пъшкаш "затуй ли блъскам"...

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

Операта гараж ли е (магазинче) или апарт?
                            Гаражът, магазин със статут на опера-мавзолей. Така е известен тук.

Коментар

Оптимистично 1000 бруто. За София ще изкреташ някакси като пенсионер, покрива горе-долу оня стандарт дето е нужен за Солун.
                              Смятам и от апарта на Докторска да прибавя нещо. Когато мога ще го отдам.

Коментар

500€ единия, 200€ операта, студиото още не съм го изповядал, т.е. влязъл във владение, то е с наематели, наемът се променя от есента съобразно пазара. 300€ да не сме максималисти, другия апарт ми е необходим и не съм го дори анонсирал за под наем.

Коментар

Working...
                                X