Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Aз не оспорвам квадратурата и броя на стаите оспорвам че са големи.
    При условие че новото строителство е с 8-10кв стаичета едни нормални 15кв се виждат огромни
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от ria2020 Разгледай мнение

Влизал съм в подобен тип ЕПК това са му параметрите като стаи и квадратура, през комунизма всичко беше стандартизирано и по шаблон .
      Aз не оспорвам квадратурата и броя на стаите оспорвам че са големи.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

Аз не знам за какви пари работят укрите в Полша, но тука в Холандско е бъкано с поляци. Работят основно в селското стопанство за пари за които няма други кандидати. Интересно в Полша за какво иде реч... Те явно затова са си и поляци, щото бачкат полската работа.
        Колега си беше дал къщата под наем на поляци, сега след като ги изгони и направи основен ремонт, вече не ще и да чуе за тая сган. Мога да си представя каква ли е свинщина във Варшава...
        Но и българските общи работници в чужбина са доста изпаднали, вероятно са по-зле от поляците.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Укрите работят без пари - затова и са емиграция в Полша. Аз съм мигрирал в държава с висок стандарт и за разлика от теб не спя по матраците на пода. Колкото до африканците, почвам да се съмнявам че ти си в немско въобще. Инак щеше да различаваш емигрант от бежанец, вторите нямат право на работа най-малкото
          Аз на майна си райна нямам драми, глъмпери като теб дето не знаете що сте там - да берете гайлето сега!
          Аз не знам за какви пари работят укрите в Полша, но тука в Холандско е бъкано с поляци. Работят основно в селското стопанство за пари за които няма други кандидати. Интересно в Полша за какво иде реч... Те явно затова са си и поляци, щото бачкат полската работа.
          Колега си беше дал къщата под наем на поляци, сега след като ги изгони и направи основен ремонт, вече не ще и да чуе за тая сган. Мога да си представя каква ли е свинщина във Варшава...

Коментар

• Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

Ухааа в Полша емиграцията не е стока защото е от украинци, които работят. И ти ли не си стока щото и ти си от бившия соц ? Да не говорим , че ги взимат само с трудови визи иначе обратно веднага ! Единствената иммиграция която е стока е от бившия соц. Дори испанци и англичани и други от запад да идват не са за предпочитане , защото са мързеливи скатавки в сравнение с нас от соца.
            Перонци, блакогонци простотии всякакви обаче тва е най-върховната от всички простотия да го каже един дето живее в Германия. Къде е стока емиграцията в Германия ли? Афганистанци и араби нигерийци и сомалийци -2 милиона влязаха само напоследък. Единствената причина да почна да се оглежда за инвестиции извън Германия е точно тва което стана след 2015.Тва вече дава своите плодове и ще изгони масата източноевропейци и всякакви други цивилизовани . Ти си на село на майна си Райна, но в големите градове стана страшно. По тази причина не инвестирам и 1 Е евро в пропадащата Германия - не само че не рентабилно (както и в БГ), но и перспективата е ужасяваща. Единствения плюс е че все някой ще наеме в Германия ама не се знае още колко дълго и най много от споменатите хубавци , а в България на ромеите не им дават социал и не им плащат наема. Мерси , по добре работещи европейци соц. даже най-добре

Укрите работят без пари - затова и са емиграция в Полша. Аз съм мигрирал в държава с висок стандарт и за разлика от теб не спя по матраците на пода. Колкото до африканците, почвам да се съмнявам че ти си в немско въобще. Инак щеше да различаваш емигрант от бежанец, вторите нямат право на работа най-малкото
            Аз на майна си райна нямам драми, глъмпери като теб дето не знаете що сте там - да берете гайлето сега!

Коментар

• Когато мечката е влязла при комшиите... Обикаля тя, ту при южните, ту при северните комшии, ама ако сбърка и улезне у нашия малък двор?

https://www.investor.bg/po-sveta/453...godina-297343/
              Click image for larger version

Name:	Aantekening 2020-01-24 152400.jpg
Views:	1
Size:	35.7 КБ
ID:	3534037

Last edited by cupwinner; Днес, 16:56.

Коментар

• Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

Как ги пишат тези стойности - незнам, аз след издаден по БДС апартамент не мога да се вместя в тези 320 евро, а при положение, че става дума за къща а не за голям обект, тези 320 евро няма да стигнат за довършване на издадена в суров вид постройка. Искам да видя реална оферта в момента на тази фирма за конкретен обект.
                През 2019г. имах даже оферта за гипскартон на 65лв на квадрат с ДДС и материали. Само таваните и някоя лека преградна стена да сметна и 40 евро отива на м2. Какви са тези довършителни за 160 евро - говорим за живеене на тебе, не да го правиш за наематели.
                Тройка... Тоя линк https://www.bildremont.com/stroitelni-uslugi-tseni го прасна Купата. Аз само извадих цените, които са посочени там.
                За това, което пишеш за оферта за гипсокартон за 65 лева с ДДС проблемът си е твой. Както казва Купата - стриганье му е майката... Докато има...
                Сега всички са на хорото, и като си тръгнал да го играеш ще те цакат... И ще те цакат с майстор Асан, щото другите не са в Бг..

п.п. Пиши им запитване, ако си.на зор и ще видиш реалните цени
                Аз зор нямам...
                Last edited by Whats_up; Днес, 15:54.

Коментар

• https://www.investor.bg/novini/130/a...opilot-297351/

Click image for larger version

Name:	0000005473.jpg
Views:	1
Size:	87.8 КБ
ID:	3534026

Олеееееее, печатанье 2020-та, 2021-ва и чаааак до средата на 2022... Па то толко хартия нема...

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner
                    https://www.dnes.bg/sport/2020/01/24...-bansko.436990 [ATTACH=CONFIG]n3534019[/ATTACH]

Как е възможно?!? Старт от световната купа, плануван за Вал д'Изер да бъде даден на тъпото еБанско... където на всичкото отгоре е мръсно, гадно и няма сняг! Тия от ФИС сигурно са полудели! Покъртително!!! Боровец и Витоша не са ли по-добрата алтернатива???

Че и е дисциплината спускане, дисциплина за която само шепа алпийски курорти могат да предложат условия. Цеко сигурно е подкупил хората от ФИС...

Какво ще стане сега с имотите в Банско? Сигурно вече ще започнат да ги раздават без пари.
                    Купувай, че ще поскъпнат

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

За тези пари купих апартамент от 140 кв.м. с гараж в Изток,малко преди милениума ,но одавна няма такива. Затова ви пишем с Купата,да не се стряскате от цените ,а да си гледате личния интерес. Симбата,правилно отразява времето ,но то е същото и за кандидат купувачите,които няма да стават по-млади Средната продължителност на живота е около 80 г. ако приемем ,че повечето кандидат купувачи са достигнали средата на жизненият си път си направете добре сметката още колко години можете да чакате имагинерното поевтиняване преди да забравите какво чакате ! От 2014 г. вече минаха 6 години които никой не може да ви компенсира !
                      Скъпа, проблема им е, че чак сега някои от перонците са спестили пари и понеже виждат или усещат колко бързо парите губят стойност и се нервират, че пазара не прави това което им се ще (дискаунти с по -40%). Мислят си, че всичко що фърчи се и руча и че пазара им е длъжен да се съобразява с техните капризи. Пазаря и времето обаче ще им дадат болезнен, но полезен и добър урок. Нещата вървят неумолимо към съотношение собственици - наематели 40% - 60% и тези процеси няма как да бъдат спряни. Сега си мисля какви сме галеници на съдбата, че освен основно жилище, имаме и ваканционни имоти където да разтоварваме душа и тяло и тухлени пенсионни фондове, които ни дават известна доза спокойствие.

Основно правило ном. 1: Пазаря не се съобразява с перонЯ, а пероня се съобразява с пазарЯ!!!
                      Last edited by cupwinner; Днес, 15:22.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

За тези пари купих апартамент от 140 кв.м. с гараж в Изток,малко преди милениума ,но одавна няма такива. Затова ви пишем с Купата,да не се стряскате от цените ,а да си гледате личния интерес. Симбата,правилно отразява времето ,но то е същото и за кандидат купувачите,които няма да стават по-млади Средната продължителност на живота е около 80 г. ако приемем ,че повечето кандидат купувачи са достигнали средата на жизненият си път си направете добре сметката още колко години можете да чакате имагинерното поевтиняване преди да забравите какво чакате ! От 2014 г. вече минаха 6 години които никой не може да ви компенсира !
                        Дъри,

апартаменти и имущество имам и не търся да купувам в момента.

Преди 2000 г. 53 000 евро беше огромна сума, посилна само за директори на големи предприятия. И то ако са били информирани и са искали такива инвестиции.

Времето тече неумолимо за всички, но е хубаво човек да остави на децата си портфейл от ликвидни и носещи доход активи.

През 1994 г. колко бяха в USD 2 милиона лева и какво можеше да се купи с тях?

По спомен, един хляб беше 56 лв, а 500 лв беше месечната стипендия на ученик през 1994 г..

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

За тези пари, 53 000 евро, през 2013 г. се купуваше двустаен апарт, готов за живеене и с нормални размери (не маломерен).

Коментар

Е ся ако ми покажеш нотариалния акт за сключената сделка ....
                            Всеки може да си сложи обява каквато иска и с каквата иска цел. Официално самите брокери си казаха , че всяка 2 обява е фалшива / дали набирателна или обратното с огромна цена за да направи другите по-апетитни.
                            Тези стари тарикатски номера отдавна са известни и на децата в детската градина
                            За тези пари в момента нищо не се купува , защото никой не купува нищо, а брокерите вече 3-та дупка местят на колана. Може и пък да не е зле ще изваят фигура.
                            Тепърва идва лавина от предложения, обаче на Орландовци примерно може и да важи "кой купил купил" , че най-много там се местят. Други движение има към терминала. От провинцията пресъхна вече
                            Не си съвсем прав.

Има хора от провинцията със заплати около 1000 лв в СФ и те търсят евтини наеми.

И не могат да купят, защото нямат начален капитал.

Разкажи какво те накара да напуснеш София и да заминеш за Германия?

Коментар

Всеки може да си сложи обява каквато иска и с каквата иска цел. Официално самите брокери си казаха , че всяка 2 обява е фалшива / дали набирателна или обратното с огромна цена за да направи другите по-апетитни.
                              За тези пари в момента нищо не се купува , защото никой не купува нищо, а брокерите вече 3-та дупка местят на колана. Може и пък да не е зле ще изваят фигура.
                              Тепърва идва лавина от предложения, обаче на Орландовци примерно може и да важи "кой купил купил" , че най-много там се местят. Други движение има към терминала. От провинцията пресъхна вече
                              Чул те господ. от твоите уста - в божийте уши дето се казва, че вече минах 100-те кг, откакто съм брокер и не нося кофите станах като каца... Сигурен съм, че и колежката Дъри има същия проблем във Френска Швейцария, като си я знам колко е лакома като види суши...

ПП. Скъпа, шегувам се, не ми се сърди...
                              Last edited by cupwinner; Днес, 14:48.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
                                http://stroitelstvo-bg.net/ceni-stroitelni-uslugi

Цени от 2017-та. За 2020-та да се смята х2.

още: https://www.bildremont.com/stroitelni-uslugi-tseni

Излиза, че м2 ако човек строи къща излиза на €1000 себестойност. Интересно как фауната очаква строителите да продават под 1000, при положение, че трябва и някаква прилична печалба да калкулират?
                                Last edited by simbad; Днес, 14:32.

Коментар

Working...
                                X