Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Точно го каза, Берти, животът си тече, Кавръка е млад, но времето лети бързо и към 50 човек би трябвало да има всичко, едри неща като жилища, коли трябва фа ги е забравил, само да си тупа топката и да мисли и за себе си. След това, извинявай, но за кога. Гледам някои мои познати, наближили 60, един с диабет (на всеки може да се случи) тръгнали и строят къщи за стотици хиляди пари. Викам им, за кога бре, ще кесиш сам като котак, кой ше дойде трева да коси, децата ти са големи и всеки си хванал пътя, ти тепърва се каниш ракия на верандата да пиеш. Ще пиеш, за кога, ти си за попарка вече.
    Това в рамките на шегата, но човек трябва да преценява времето си.
    +1
    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

Коментар

Точно го каза, Берти, животът си тече, Кавръка е млад, но времето лети бързо и към 50 човек би трябвало да има всичко, едри неща като жилища, коли трябва фа ги е забравил, само да си тупа топката и да мисли и за себе си. След това, извинявай, но за кога. Гледам някои мои познати, наближили 60, един с диабет (на всеки може да се случи) тръгнали и строят къщи за стотици хиляди пари. Викам им, за кога бре, ще кесиш сам като котак, кой ше дойде трева да коси, децата ти са големи и всеки си хванал пътя, ти тепърва се каниш ракия на верандата да пиеш. Ще пиеш, за кога, ти си за попарка вече.
      И двамата с Бертрам сте прави,живота си тече на мен ми трябва жилище за живеене поради много фактори.
      За това казах че въпреки цените ,ще купя това което да ми върши работа за живеене ,все пак като се прибираш у дома си да ти е приятно и да си го харесваш като дом .Красна поляна е малък район и не разчитам само на нея като локация,гледам предимно да е тихо и да има достъп до транспорт.
      Честно да ти кажа и в Надежда бих взел ,там има приятни места ,даже мойта кръстница отиде да живее в Надежда от Овча Купел и ми спомена че в началото се е страхувала дали ще свикне но сега казва че Надежда бил по устроен квартал от Овча Купел и по и харесвало там.

Коментар

• Точно го каза, Берти, животът си тече, Кавръка е млад, но времето лети бързо и към 50 човек би трябвало да има всичко, едри неща като жилища, коли трябва фа ги е забравил, само да си тупа топката и да мисли и за себе си. След това, извинявай, но за кога. Гледам някои мои познати, наближили 60, един с диабет (на всеки може да се случи) тръгнали и строят къщи за стотици хиляди пари. Викам им, за кога бре, ще кесиш сам като котак, кой ше дойде трева да коси, децата ти са големи и всеки си хванал пътя, ти тепърва се каниш ракия на верандата да пиеш. Ще пиеш, за кога, ти си за попарка вече.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Това виси от над една година.
          За квартала е висока цената и не я свалят, такава е каквато са я обявили.
          Не е панел, ЕПК е но май е ЕПК с фасадни панели, строено е по френска технология.
          Не съм ходил да го гледам, под него точно е тунела от който се излиза за спирките и не ми харесва спрямо цялата сграда къде е разположен. Това са блоковете на мебелните магазини. Не знам само защо виси толкова много, според мен е заради цената.
          В квартала офертните са около 65 000 евра.
          Сттроени са от Проинвекс в добрите им години. Там са най хубави блоковете до стадиона защото са с червени тухли строени, без панели. Но нищо не излиза там.
          кавръче,
          това е недопустимо - ОТИВАЙ да го огледаш. Разгледай , разпитай, обмисли... Не спираш да се хвалиш какъв търговец си , а си се концентрирал върху 3-4 блока.. Не ти казвам да купуваш, но като се ходи на пазар не са ли те учили вашите, че първо се минава по целият пазар, а след това на втори пас се пазари. Вкарай им оферта по-ниска, запиши си всичко и просто имай обявата предвид. Ако цената е основният фактор, който отблъсква купувачите това не говори лошо за имота, а само за очакванията на собственика. Течове и миризми от некоректни съседи са далеч по-опасни и неконтролируеми фактори, които могат да отблъснат купувачите от едни 5000 Евро, които в даден момент може да станат -10000, но само подготвения ще се възползва от момента, защото ще е в час.

за въпросните хубави блокчета - напечатай си и си изрежи една малка рекламка - ЧАСТНО ЛИЦЕ ! купува БЕЗ КОМИСИОН двустайно жилище в блока и плаща 60+К евро ВЕДНАГА! + твоя телефон и им ги пусни в пощите на харесаните от теб блокове. Верно това е брокерски набирателен похват, но щом го правят значи понякога кълве.

Поздрави

ПП това ако е над прохода какво толкова те притеснява....ако е за изолация или шум - дарки ще ти лепне 10 сантима изолация за 1 ден и ще си готов и няма да ти излезе много скъпо + няма да имаш поне частично съседи отдолу които да ти бучат че много бориш булките

Ако наистина си мераклия хубаво е да си в час на 100% и да си готов на компромис. Замисли се колко ти струва една година доволство във възрастта, когато си баш в силата си и като мъж и като доходи... спокойствието и кефа имат цена. Ако това можеш да го спазариш за 65 мисля ще е в твоите възможности...с малки компромиси... но я си помисли за 2-3 години чакане и евентуално -10000 евро... струват ли си да си без ергенска квартира баш когато имаш и пари и желание да гониш мацки

тук не говорим за инвестиция, а за живот, който си тече всяка секунда, минута, час, ден,седмица месец година - не знам дали си даваш сметка позицията в която си колко ти отвлича вниманието от другите неща в живота, които си струват.

според мен и един лачен апарт до метро и мол под наем ще ти лепне в момента и ще си свиркаш, но от това, което пишеш стигам до извода,че искаш на всяка цена да си купиш апартаментче и това ти е почти идея фикс та затова ти го пиша това всичкото - иначе има хора , които си живеят под наем и гребат от живота с пълни шепи, а когато всичко се омаже..дебнат за нещо на промоциика... в твоя случай това би се получило ако сега си вземеш един апарт на 400-500Е хубаво обзаведен и си гледаш кефа + в един момент да успееш да вземеш нещо във въпросната Красна за 40-50К колкото бяха 2011-2014, но това е доста прецизен тайминг и човек никога не знае какво може да се случи.

ПП начинът по който свалят цената в имот.бг веднъж с 3500 и веднъж с 2000 през 20 дена говори, че търсят продажба при това не много провлечена във времето. мисля, че на 65 ще са ок а може и по ниско...

като гледам цените на наемите в красна 3 това може да се пусне на 280-300 Е което при цена след мебели и отстъпка 69 Е може да докара малко под 5% доходност нещо съвсем прилично.
          Last edited by bertram; Вчера, 19:39.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Не е панел, ЕПК е но май е ЕПК с фасадни панели, строено е по френска технология.
            Не съм ходил да го гледам, под него точно е тунела от който се излиза за спирките и не ми харесва спрямо цялата сграда къде е разположен. Това са блоковете на мебелните магазини. Не знам само защо виси толкова много, според мен е заради цената.
            Сттроени са от Проинвекс в добрите им години. Там са най хубави блоковете до стадиона защото са с червени тухли строени, без панели. Но нищо не излиза там.
            Имаш предимството да познаваш детайли от строителството и изобщо ситуацията в района, използвай ги. Подобна информация е голям плюс.

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

да и аз така мисля, това по критериите на Кавръка няма как по-добре да пасне, а като гледам как цената я намаляват Кавръка като тресне кеша на масата мисля и за 62-63К , че ще го вземе...
              Ама тогава ще напусне темата и ко ша праим без него...?!

ПП Сега задълбах. Нещо насищането в КП3 май е достигнато. Предложенията се увеличават и цената пада ...средната. Тези като гледам как бързо свалят цената бих ги пробвал и на 60К. Каврък ти си на ход...

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Пише ДО 1000 евро ! Може ли и аз с теб да се подредя на тези цени хихих

Лев ,голяма работа си ! Точно старозагорска агенция е
                На мен ми помогнаха селата, близките - Богомилово и Борилово. Бил съм в Змеево и знам селата около Ст. Загора

Коментар

Може, но аз ще им дам 1100.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

Панел е ,то си личи от снимките
                    100%-ов панел

Коментар

Май говорим за Ст. Загора в тази публикация. Де ги тези 1000 Е квадрат в центъра на Сф да ги изкупя половината

Лев ,голяма работа си ! Точно старозагорска агенция е
                      Last edited by Dury; Вчера, 14:40.

Коментар

• Първоначално изпратено от Evia Разгледай мнение
                        "Сигурно моето мнение се отличава от това на други колеги, но аз смятам, че има имотен „балон“. Не може апартамент, обявен за 70 хил. евро да стои на пазара от 2016 г. и когато се обаждам на клиент за актуализация на обява да казва, че вече струва 90 хил. евро. За мен това не е реално. Задавам въпрос – защо, отговорът е – защото цените на пазара скочиха и ние увеличаваме… Дано съм лош пророк, но, според мен, този „балон“ ще се спука и ще започне криза, която ще се отрази на всички. Така виждам нещата..." http://www.nbp.bg/nbp/%D0%B4%D0%B0%D...2%D0%B8%D1%82/
                        Май говорим за Ст. Загора в тази публикация. Де ги тези 1000 Е квадрат в центъра на Сф да ги изкупя половината
                        И Старозагорчани, както и много други искат да продадат 1/1 да купят в Сф. Хитреци.
                        Last edited by bulgarian lev; Вчера, 14:36.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

утре ще знам дали е панел или ЕПК, ако е панел, то цената си му е такава, не е промо
                          Панел е ,то си личи от снимките

Коментар

• "Сигурно моето мнение се отличава от това на други колеги, но аз смятам, че има имотен „балон“. Не може апартамент, обявен за 70 хил. евро да стои на пазара от 2016 г. и когато се обаждам на клиент за актуализация на обява да казва, че вече струва 90 хил. евро. За мен това не е реално. Задавам въпрос – защо, отговорът е – защото цените на пазара скочиха и ние увеличаваме… Дано съм лош пророк, но, според мен, този „балон“ ще се спука и ще започне криза, която ще се отрази на всички. Така виждам нещата..." http://www.nbp.bg/nbp/%D0%B4%D0%B0%D...2%D0%B8%D1%82/

Коментар

• Нещо чувам че се предлага данъците да са дължими в двегодишен срок от издаване на Акт14 и в едногодишен от Акт15.
                              Така строителите ще завършват по-бързо обектите си.

Коментар

Ако има 9 етажни панелки ,може и панел да е ,но да се надяваме,че не лъжат
                                Все пак не пречи да се провери.
                                утре ще знам дали е панел или ЕПК, ако е панел, то цената си му е такава, не е промо

Коментар

Working...
                                X