Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

Мен лично не ме интересува кой как инвестира, нито пък се вълнувам от темата за имоти. Така че не ме слагай във вашите си групи. Просто понякога се забавлявам с неадекватни анализи от иначе страшни предприемачи!
    От много години пишеш как са надценени имотите в София. От тогава са минали още поне 30-40% нагоре....Всяко твое оправдание къде да те слагаме е наистина забавно.... на фона на адекватните ти оценки през годините :-))))
    Сега да речем , че е лесно да направиш прогноза, но преди няколко години да я сбъркаш се изисква много дълбоко разбиране на нещата.... специалистко :-))))
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; Днес, 16:53.

Коментар

• Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

А да бе. Това е златно направо. Всеки ден банкерите ви спасяват цените на имотите за сметка на работещите и отговорни спестители. Всеки ден се подигравате как кеша се топял пак заради кредитната политика. Пък сега много сме ревали че нямало чудни промоции. Ако не бяха тези безпрецедентни и изключени от всякакви модели манипулации, банките щяха да си затворят веднага по рисковите ипотеки и сайта на ЧСИ-тата щеше да му трябва нов твърд диск. Плюйте си в пазвата, какъв късмет удархте че ви закърпиха положението, имате още няколко месеца да продадете на изкуствено висока цена.
      Тва го пишеш през ден и така и не разбра , че НЯМАМЕ нужда да продаваме имоти дори и те да поевтинеят в някаква степен.... При такова развитие само ще купим повече.... Разбираш ли я тази част .... плашиш куче с кокал :-)))
      А тва дет банките ни спасявали цените / точно на софийските имоти :-)/ вероятно бие изказването на Спеца за големите тайни относно покупката на имот :-)
      А подновената мантра с ЧСИ-тата е топ смешна след като лошите кредити в банките са на рекордно ниско ниво от 30 години насам сигурно ... поне за момента -)

Коментар

• Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

Е добре тогава, вие олимпийците с по 0бр. имоти давайте акъл на хората с по 5+ бр. как да инвестират.
        Мен лично не ме интересува кой как инвестира, нито пък се вълнувам от темата за имоти. Така че не ме слагай във вашите си групи. Просто понякога се забавлявам с неадекватни анализи от иначе страшни предприемачи!

Коментар

А да бе. Това е златно направо. Всеки ден банкерите ви спасяват цените на имотите за сметка на работещите и отговорни спестители. Всеки ден се подигравате как кеша се топял пак заради кредитната политика. Пък сега много сме ревали че нямало чудни промоции. Ако не бяха тези безпрецедентни и изключени от всякакви модели манипулации, банките щяха да си затворят веднага по рисковите ипотеки и сайта на ЧСИ-тата щеше да му трябва нов твърд диск. Плюйте си в пазвата, какъв късмет удархте че ви закърпиха положението, имате още няколко месеца да продадете на изкуствено висока цена.
          Виждаш ли сега колко си умен? Дори безпрецедентните банкови манипулации не си могъл да предвидиш. Ние откога ти разправяме че спестовниците ще плащат сметката накрая. Чеканье му е майката.

Коментар

Разбира се, че очакванията са различни. Но някакси не става да квалифицираме очакванията за спад като реване за промоции, а очакванията за ръст като експертно мнение понеже човекът е купувал имоти и са му ясни нещата.
            Е добре тогава, вие олимпийците с по 0бр. имоти давайте акъл на хората с по 5+ бр. как да инвестират.

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Претенции лично аз нямам никакви, предполагам и колегите като Кольо, Песимиста, Лорда, Бертрам и други. Различни са очакванията само.
              Аз нямам такива, представи си че искам да купя един имот ма нещо не ми стига сухото. Но не оревавам орталъка. Простирам се според чергата си и не се надявам на чудни промоции.

Коментар

Претенции лично аз нямам никакви, предполагам и колегите като Кольо, Песимиста, Лорда, Бертрам и други. Различни са очакванията само.
                Аз нямам такива, представи си че искам да купя един имот ма нещо не ми стига сухото. Но не оревавам орталъка. Простирам се според чергата си и не се надявам на чудни промоции.
                Разбира се, че очакванията са различни. Но някакси не става да квалифицираме очакванията за спад като реване за промоции, а очакванията за ръст като експертно мнение понеже човекът е купувал имоти и са му ясни нещата.

Коментар

Значи би било хубаво доста хора да си понамалят претенциите. Не, че пречат на някого, просто стават за смях с това колко са се взели насериозно.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Толкова ли е трудно да се проумее, че имотите не са ни основният смисъл , а между другото и място за паркиране на средства.... клон на банка :-)
                    За каква сериозност и инвестиции пише Спеца ?! Пак не е в час :-) , но е прав че се забавляваме ... в частност и благодарение на него макар други да са лидерите при жълтата фланелка :-)
                    Обаче с твърдението, че тук издаваме някакви умопомрачителни тайни от рода че някой купил апарт който отдава под наем и конкурентите сега ще копират идеята все пак даде заявка за днешната фланелка награда :-)
                    Само между две мои мнения вече се появи един, който "три живота не може да бъде достигнат".
                    Други пък са толкова богати, че се чудят как да си наместват парите. Емнайсетте апартамента не са успели да погълнат цялото богатство. А хилядите мнения във форума ги пишат, докато си почиват от печелившите бизнеси.

Коментар

Не, няма други освен дребни инвеститори които са купили по някой и друг имот. И си убиват времето между задълженията за деня тук.
                      Изключвам Дебнещия, той леко отива към бизнеса с много работници на които подсигурява залъка. Основните задължения на всички са други, виждаш - келнери, фелдшери, общаци, счетита, един брокер има само, ама се позагуби, Революционери и пролетарии. Бая ИТ ита също. Тук таме и по някой ватман може да има.Това не пречи да има всеки мнение. Ето, аз съвсем скоро едва ли ще имам време да пиша често, имам куп задачи да върша у дома.
                      Тези дето строят сгради и продават по хиляди кв. метри РЗП едва ли пишат тук.
                      Значи би било хубаво доста хора да си понамалят претенциите. Не, че пречат на някого, просто стават за смях с това колко са се взели насериозно.

Коментар

Не, няма други освен дребни инвеститори които са купили по някой и друг имот. И си убиват времето между задълженията за деня тук.
                        Изключвам Дебнещия, той леко отива към бизнеса с много работници на които подсигурява залъка. Основните задължения на всички са други, виждаш - келнери, фелдшери, общаци, счетита, един брокер има само, ама се позагуби, Революционери и пролетарии. Бая ИТ ита също. Тук таме и по някой ватман може да има.Това не пречи да има всеки мнение. Ето, аз съвсем скоро едва ли ще имам време да пиша често, имам куп задачи да върша у дома.
                        Тези дето строят сгради и продават по хиляди кв. метри РЗП едва ли пишат тук.
                        Толкова ли е трудно да се проумее, че имотите не са ни основният смисъл , а между другото и място за паркиране на средства.... клон на банка :-)
                        За каква сериозност и инвестиции пише Спеца ?! Пак не е в час :-) , но е прав че се забавляваме ... в частност и благодарение на него макар други да са лидерите при жълтата фланелка :-)
                        Обаче с твърдението, че тук издаваме някакви умопомрачителни тайни от рода че някой купил апарт който отдава под наем и конкурентите сега ще копират идеята все пак даде заявка за днешната фланелка награда :-)
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; Днес, 14:36.

Коментар

...първите 3 месеца на 2020.

Типичната брокерска платена статия. Смесват статистиката с брокерските оченки за "настроенията". Трудно е да накараш броки да разбере нещо ако работата му зависи от това да не го разбира.
                          Разбира се, че е платена статия. Ох само как ми олекна, направо камък ми падна от плещите. Чекането нема да е до 2039-та, а до 2029-та.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                            Хахахахахахахахахахахаааааа, СПАДОВЕ НЯМА И НЕ СЕ ОЧАКВАТ
                            https://money.bg/property/tsenite-na...-ochakvat.html
                            Хахахахахахахахахааааа, а каква я мислеха клетите олимпийци
                            Амааа... как така?!!! Ми ние тия суровите жабета тогава оти ги ручАаме? Това не мое да е верно! Сигурно е поръчкова статия.

Ше почекаме още малко, ей го тракториста рече, че огрОмното МЯУ пак е зад ъгъла на кръглата стая.

Коментар

С какво притежание на имот те прави компетентен по процеса на ценообразуване. Ти ако имаш парите може да купуваш и на 5К квадрата, но по умен няма да станеш от това. Освен ако не ми кажеш че си знаел предварително колко пари ще спускат централните банки да спасяват ипотеки, тия коментари за това колко са умни имотниците са излишни.
                              Интересно защо компетентните сте все голтаци

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Значи, аз започнах да се занимавам с имоти и да следя пазара от 1994г., а изцяло е обсебен ума и сърцето ми от тях след 2002-ра година. Подчертавам, като странично занимание, да не ме помисли някой олимпиец за брокер, че те имат параноични налудности от брокери.
                                Смея да твърдя, че натрупаният опит от ремонти, отдаване и покупки на строителни материали, не може да се сравни и с опита от три живота на всеки един нулевак-теоретик. Така смятам аз, който 8ч. работя, а останалите 16ч. ума ми е в имотите 24/7. За разлика от някой, който се мисли за специалист по всичко, а накрая се оказал спец по нищо и живота му преминал да търси бусове с хамалски услуги сменяйки квартирите
                                Пак ти казвам това са абсолютни глупости. Цените на имотите зависят от централни банки, макроикономика и политика на кредитиране. Наеми, строителни матерали и т.н. са производни. Ти дори не можеш да разбереш на кого да благодариш за въздушните пари. И за трети път питам, съществуват ли някакви условия според теб при които НЕ е добра идея да се купува имот?

Коментар

Working...
                                X