Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

Миналата седмица каза на Венко, че е готов и вече си го отдала???Ехо, как си?
    Паметта и изневерява вече и не помни какво е лъгала вчера хахахаха

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

уорън бъфет.

пич,
      аз не бих си купил това, което е купил крети.. разни хора разни идеали, НО това не значи, че не е уцелил добра цена - уцелил е. Него го бъзгам, че не е използвал лоста на това яко РОИ + евтин кредит и да е вече хазяин на 10 солунски баберки..
      Сега да те побъзикам аз - хазяин съм на немска къща вместо още 9 солунски, при която с ремонта си върнах данъците за годината примерно. Пак там с 50 бона преференциален кредит от държавата за първо жилище. Туй - за начало, после като се сетиш къде живея и си изкарвам парите, картинката ясна.
      Разлика в данъците над 2 бона годишно. В полза на немската спрямо 10 гречки. ЕърБНБ - само там, където живея постоянно - пак немската. И защо по-точно ми трябва повече от 1 гръцки имот, не мога да живея едновременно в два на старини я Ух да, сетих се - понеже данъка на втория е по-висок по закон. Ако се казвах бърта, сигурно щях да имам 10 солунски, да ме плющят с данъци вместо да си ги връщам, да събера парите от наеми за да платя наем в немско и т.н. глупости на търкалета. Математика, копелета, математика учете

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Именно, твоята картинка с бунгалото е от центъра, хахаха, брулени хълмове.
        Селски, там и хълмове няма в кварталите Палаткаджия, сигурно кое да е бунгало ти идва лукс на теб

Коментар

Защото има доход, а кредитът се изплаща с месечни вноски. Колко кредита да вземе? След изваждането (ама трябва да има и откъде да изваждаш) остава на минус.
          Доход има та хартисва, обаче и с акъла така - та затова взех точно колкото и където трябва
          Ходи бъркай на камилите за клизма, не се мъчи да ме диагностицираш мен бре ветеринар

Коментар

Супер съм ама ти не внимаваш. Той ме попита дали Изток,е даден и отговорих правилно-ремонтиран и отдаден,но него си го чакаха. Днес ,пиша за новия който купих и трябва да ремонтирам

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
              Момчета, сега имаме проблеми със строителните бригади без съмнение. Имам страхотни строители ама страхотни и понеже съм добра душа и верен приятел ,винаги помагам на близките си и стана каквато стана. Нали малкият апартамент го купих без да очаквам сега ще чакам бригадата да изремонтира апартаментите на дружките ми и чак след средата на юли ще дойдат при мен Е,не бързам и няма да си оскубя косата ама на,сега ще чакам аз Отново направих глупост и купих плочки естествено много намалени ама супер качество,но за апартамент в който можех спокойно да поставя плочки Кай,които м/у другото вече са много хубави и не виждам смисъл от това което направих. Истината е ,че мъжа ми е прав като ме гледа какви ги върша днес и се смее с глас казвайки ми : Скъпа,не забравяй,че не ремонтираш Изток,за се изхвърляш толкова,забравила си силата си
              Четейки ви сега си помислих,дали не е време да се заглеждаме вече в другите градове в страната не само в София ,за да направим хубави пари.Иначе за 20-тина години каквото и да купим ще сме на печалба ама си е друго нещо да се направи и бързичко.
              Диска, ми е любимец и това мисля,че се знае вече от всички,та това момче ще ви/ни отвее всички да ви кажа Севлиево,Раковски,Плевен и подобни места си мисля,че са интересни локации за бъдещи печеливши сделки само ако знаехме и къде ще са новите инвестиции !
              Я,някой да се прежали и да влиза бързо в политиката хахаха

Коментар

• Момчета, сега имаме проблеми със строителните бригади без съмнение. Имам страхотни строители ама страхотни и понеже съм добра душа и верен приятел ,винаги помагам на близките си и стана каквато стана. Нали малкият апартамент го купих без да очаквам сега ще чакам бригадата да изремонтира апартаментите на дружките ми и чак след средата на юли ще дойдат при мен Е,не бързам и няма да си оскубя косата ама на,сега ще чакам аз Отново направих глупост и купих плочки естествено много намалени ама супер качество,но за апартамент в който можех спокойно да поставя плочки Кай,които м/у другото вече са много хубави и не виждам смисъл от това което направих. Истината е ,че мъжа ми е прав като ме гледа какви ги върша днес и се смее с глас казвайки ми : Скъпа,не забравяй,че не ремонтираш Изток,за се изхвърляш толкова,забравила си силата си
                Четейки ви сега си помислих,дали не е време да се заглеждаме вече в другите градове в страната не само в София ,за да направим хубави пари.Иначе за 20-тина години каквото и да купим ще сме на печалба ама си е друго нещо да се направи и бързичко.
                Диска, ми е любимец и това мисля,че се знае вече от всички,та това момче ще ви/ни отвее всички да ви кажа Севлиево,Раковски,Плевен и подобни места си мисля,че са интересни локации за бъдещи печеливши сделки само ако знаехме и къде ще са новите инвестиции !
                Я,някой да се прежали и да влиза бързо в политиката хахаха

Коментар

То така ще стане, ще се опитват и хитреят всички. Аз съм също негативно настроен към самозвани спецове, идват, ръсят ти мозък, не може да се подпише, но те пребива с цени. Но ще има и проблеми. Когато купувах жилището в Хиподрума продавача беше започнал ремонт в банята. Такива незаконни неща открих при подмяна на тръбите че зле ми стана. Беше прекарвал незаконни тръби под пода, от парното - да топли пода.
                  Левчо, този апарт му е бил за продаване затова ги е правил тези неща...
                  Преди време така един ел. техник ме лъжеше "след месец съм при тебе"
                  мина месеца звъня, "Нещо се закучи", викам му "Я си еб... м..."
                  Сложих си сам ключове контакти по схемата от опаковката, даже и дефектно
                  токовата та съм му и благодарен научих се и после в останалите апарти за ел. ремонти
                  сам, тоя изпусна бая пари!

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
                    кой хакна акаунта на берти?

уорън бъфет.

пич,
                    аз не бих си купил това, което е купил крети.. разни хора разни идеали, НО това не значи, че не е уцелил добра цена - уцелил е. Него го бъзгам, че не е използвал лоста на това яко РОИ + евтин кредит и да е вече хазяин на 10 солунски баберки..
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

пратИ ми оферта на лс
                      +1
                      Яко!
                      Не съм стигнал до там, но с тия плочкаджйи мислещи се за "неврохирурзи"
                      дотам ще я докараме

Коментар

И в този случай заминаха строителите
                        Никой няма да разбере, че ми трябва лицензирана фирма
                        Всеки ще си я лепи сам да не би да е някаква филосовия,
                        някакъв с пети клас ще ми се прави на "неврохирург" да ама не.
                        Даже сам по-добре ще си я направя взимам отпуск или след
                        работа. Тогава строителите ще го "издухат" най-яко!
                        То така ще стане, ще се опитват и хитреят всички. Аз съм също негативно настроен към самозвани спецове, идват, ръсят ти мозък, не може да се подпише, но те пребива с цени. Но ще има и проблеми. Когато купувах жилището в Хиподрума продавача беше започнал ремонт в банята. Такива незаконни неща открих при подмяна на тръбите че зле ми стана. Беше прекарвал незаконни тръби под пода, от парното - да топли пода.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

пратИ ми оферта на лс
                          препоръка е

Коментар

А може и друго да се случи, както в Норвегия и изобщо. Ремонт, подмяна, довършителни работи само от лицензирана компания. Затуй една баня в Норвегия излиза къде 20К евро. Дано не става, че мъка ми е и за цените на имотите и за всичко.

Коментар

Гледам ги строителите в София от Златоград, Ивайлов град, Кърджалйиско и яко вдигат себестойността!!! ХаХаХа
                              Все специалисти - мЕлЕонери. Живеят по някакви дупки или в най-добрия случай инвеститора им разрешил да
                              живеят в някой от апартите на тухла на някой платил на зелено)) От Артекс ясно заявиха _ Себестойност на
                              топ места 500Е_, а ти си ги бръщолеви, колкото си искаш...Строителите първи гърмят при финансови сътресения
                              нека събират пари, че после глад!!! Скоро ще има отрезвяване няма да забравя края на 2009-та, бояджия как ми се молеше
                              да ми боядисва на смешни цени с боя Levis /една от най-хубавите бои/
                              А може и друго да се случи, както в Норвегия и изобщо. Ремонт, подмяна, довършителни работи само от лицензирана компания. Затуй една баня в Норвегия излиза къде 20К евро. Дано не става, че мъка ми е и за цените на имотите и за всичко.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

баш. с какви очи ще го гледам как се мъчи да стъпва върху простия гранитогрес, като знам, че от италианския теракот дори мирише на теменужки.
                                м, немаш ли външен нужник?
                                препоръка е

Коментар

Working...
                                X