Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Викаш требе копане срешу плевели (поне в градината), а не леснията с пръскане. Така е.
    За борбата с плевела требе Мотикан само Мотикан иначе лошо

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Берти мани това био бе човек това е измама голяма измама.Това е като фотоволтаици и перкопанелите.И промивка на мозъка чрез медии.не разбираш ли че живееш в измамен свят не позволявай да ти промиват мозъка.А най ми е смешно като ми кажат че оборската тор била безвредна.Убива дозата и препаратите които са против плевелите.Ръсенето със син камък и с препарат против листни въшки два или три пъти на домата не е вредно както не е вредно и един път да наръсиш картофа срещу колорадския бръмбар.Вредно е да ръсиш срещу плевели.
      Викаш требе копане срешу плевели (поне в градината), а не леснията с пръскане. Така е.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Current Euribor rates

The interest rate table below, shows the latest Euribor interest rates. These Euribor rates are updated on a daily basis. When clicking 1 of the rates on the left, you will find an extensive overview of the development of that specific Euribor interest rate.
        12-10-2018 12-07-2018 12-06-2018 12-05-2018 12-04-2018
        Euribor - 1 week -0.378% -0.378% -0.378% -0.379% -0.377%
        Euribor - 1 month -0.368% -0.368% -0.368% -0.367% -0.367%
        Euribor - 3 months -0.314% -0.315% -0.315% -0.316% -0.316%
        Euribor - 6 months -0.245% -0.246% -0.246% -0.246% -0.247%
        Euribor - 12 months -0.134% -0.137% -0.140% -0.141% -0.142%

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

земята е ценен актив..особено ако е в ръцете на някой, който може да я използва разумно , без да ламти и без да я съсипва. дали ще струва повече или по-малко е относително. като дойде голямото мяу ще е по-малко, но после ще е повече. демографията на България е зле, НО ако се работи за износ..е ок. Населението на планетата расте с всяка година , а успоредно с това все повече хора гледат към природните съставки. Нямам предвид някакво безумно био-мио-веган, а просто се използват все повече суровини. Усетиха се, че тези готините химии водят до трайни увреждания и сега всички пак залитат към натуралното.

дано не ръждяса трактора
          Берти мани това био бе човек това е измама голяма измама.Това е като фотоволтаици и перкопанелите.И промивка на мозъка чрез медии.не разбираш ли че живееш в измамен свят не позволявай да ти промиват мозъка.А най ми е смешно като ми кажат че оборската тор била безвредна.Убива дозата и препаратите които са против плевелите.Ръсенето със син камък и с препарат против листни въшки два или три пъти на домата не е вредно както не е вредно и един път да наръсиш картофа срещу колорадския бръмбар.Вредно е да ръсиш срещу плевели.

Коментар

земята е ценен актив..особено ако е в ръцете на някой, който може да я използва разумно , без да ламти и без да я съсипва. дали ще струва повече или по-малко е относително. като дойде голямото мяу ще е по-малко, но после ще е повече. демографията на България е зле, НО ако се работи за износ..е ок. Населението на планетата расте с всяка година , а успоредно с това все повече хора гледат към природните съставки. Нямам предвид някакво безумно био-мио-веган, а просто се използват все повече суровини. Усетиха се, че тези готините химии водят до трайни увреждания и сега всички пак залитат към натуралното.

дано не ръждяса трактора
            Изглежда не осъзнаваш, че земята е недвижимост. С влошена демография кой ще работи? Колко ще струва земя след отпадане на субсидии при неефективни методи за обработка?

ПП: за натуралното и биото си в огромно заблуждение Именно ръста на населението води в обратна посока - генни модификации с цел по-високи добиви. Никой не го е грижа за лавандулата, ако няма хляб на масата.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Да,прав си. Има кимизарници и за по-малко пари,но днес не съм в кондиция,че ме е лепнал някакъв вирус
              Оздравявай бързо скъпа!

Коментар

Балкан, е продадена уж за по-добро развитие на компанията Пиша за друг вид предприятия и заводи, който след разпада на СИВ не можеха да се конкурират на световните пазари.Предполагам,че е имало и такива които са могли,но покрай сухото изгаря и нещо мокро.
                За другите няма да споря, не съм много запознат. Само за Балкан попрочетох повечко че много хубаво илюстрира price to book ratio.

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Най-добре ликвидност = без безумни покупки, дето после да стоят с тъмни прозорци. Дано да съсипеш 3-4 трактора, щото по-вероятно е още първият да ти седи и да ръждясва - като теглиш калема накрая Както си писал - ще имаш земя за продаване, ама туй което не си писал е колко ще струва тогава...

дано не ръждяса трактора
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от Blueberry Разгледай мнение

Няма ли да го поправиш поне, че чак 150 000 евро не струват кимизарниците.
                    Да,прав си. Има кимизарници и за по-малко пари,но днес не съм в кондиция,че ме е лепнал някакъв вирус

Коментар

крети,
                      тракторът е консуматив за лично забавление и предвид, че съм на 40 и мъничко.... ще имам време 3-4 трактора да съсипя
                      ако искат да продават земята..ако искат да се занимават. ако успея да го структурирам земеделието както си го мисля, ще стане бизнес, който ще може да се продаде целият. но не си правя сметката да си правя децата земеделци насила, но ако на някое му се занимава да се занимава.

по-добре имот, които става за производство и/или наем (смислен)... отколкото тъмни прозорци през по-голямата част от годината.
                      Най-добре ликвидност = без безумни покупки, дето после да стоят с тъмни прозорци. Дано да съсипеш 3-4 трактора, щото по-вероятно е още първият да ти седи и да ръждясва - като теглиш калема накрая Както си писал - ще имаш земя за продаване, ама туй което не си писал е колко ще струва тогава...

Коментар

• Първоначално изпратено от Bf109 Разгледай мнение

Ха. Ми авиокомпания Балкан?
                        Балкан, е продадена уж за по-добро развитие на компанията Пиша за друг вид предприятия и заводи, който след разпада на СИВ не можеха да се конкурират на световните пазари.Предполагам,че е имало и такива които са могли,но покрай сухото изгаря и нещо мокро.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          Пътят към перфектна инфраструктура за цялата държава е основно развитие на жп транспорта. Пъевокласни жп пътища, влакове с висока скорост, НО явно от там по малко може да се краде и затова БОКо Тиквата се е концентрирал върху магистралите.
                          При перфектен жп транспорт, модерен и нов цялата държава ще живне.
                          https://bivol.bg/rail-trans-logistica-arcadia.html

Коментар

Няма нищо за чудене, когато всичко живо иска да живее в София, е така. На теб ,може да не ти харесва, но на много хора им харесва и то много.
                            По селата, не е за активни хора с деца поне докато не вземат книжки за МПС,а и тогава не мисля, че ще са благодарни за това.За възрастните хора също !
                            Драгалевският ....... ,не е виновен за това, че всички предприятия са били или фалирали или не конкурентни на световния пазар.
                            Колкото до транспорта не се лъжете, че нещо друго е за предпочитане пред магистралите и добрите,но наистина добрите пътища.Железопътния транспорт е за стоки,хората сме индивидуалисти и искаме да сме независими когато пътуваме.
                            Големите градове са предпочитани за местообитание от хората все още.
                            Няма ли да го поправиш поне, че чак 150 000 евро не струват кимизарниците.
                            Last edited by RUBLA; Днес, 13:43.

Коментар

Драгалевският ...........,не е виновен за това, че всички предприятия са били или фалирали или не конкурентни на световния пазар.
                              Ха. Ми авиокомпания Балкан?
                              Last edited by RUBLA; Днес, 13:42.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                                .Чудя се на каква база един кимизарни струва 150000 евро?На каква?
                                Няма нищо за чудене, когато всичко живо иска да живее в София, е така. На теб ,може да не ти харесва, но на много хора им харесва и то много.
                                По селата, не е за активни хора с деца поне докато не вземат книжки за МПС,а и тогава не мисля, че ще са благодарни за това.За възрастните хора също !
                                Драгалевският ......,не е виновен за това, че всички предприятия са били или фалирали или не конкурентни на световния пазар.
                                Колкото до транспорта не се лъжете, че нещо друго е за предпочитане пред магистралите и добрите,но наистина добрите пътища.Железопътния транспорт е за стоки,хората сме индивидуалисти и искаме да сме независими когато пътуваме.
                                Големите градове са предпочитани за местообитание от хората все още.
                                Last edited by RUBLA; Днес, 13:42.

Коментар

Working...
                                X