Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Бреййй, работна среща изкарах и доста ползотворна, но след като на палавниците бяха им издърпани ушите и дискусията не върви. То е ясно че евтинията ще почака дотолкова че като стане евтино парата ще бъде прибрана. И па зле. После като разрушения мравуняк, пак наново. То си е заложено в гена.
    Сега положението ми прилича на ослушване какво ще стане: нагоре или надолу цените? Някой заложиха на нагоре и купуваха, други на надолу и продаваха, трети на нищо не заложиха, защото нямат с какво и само писаха. И други варианти. Чакаме 3.2020г. световен катаклизъм.

Коментар

• Бреййй, работна среща изкарах и доста ползотворна, но след като на палавниците бяха им издърпани ушите и дискусията не върви. То е ясно че евтинията ще почака дотолкова че като стане евтино парата ще бъде прибрана. И па зле. После като разрушения мравуняк, пак наново. То си е заложено в гена.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

Локацията е проблема.
        Намира се на крайезерният път, предполагам ул. Девня. Шумно, мръсно и много братя.
        Мерси, Полакс! Знам че винаги може да се разчита на теб! Оценявам това!

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

Локацията е проблема.
          Намира се на крайезерният път, предполагам ул. Девня. Шумно, мръсно и много братя.
          полакс, ще бъдеш ли средата на другия месец във Варна? Аз ще идвам да зазимявам в Албена, но ми се ще да ме светнеш за Варна кое къде и защо.

Коментар

https://m.imot.bg/details/1b154358914131784
            Полакс, това верно ли е или некъв т...ак - нереална обява. Ако е реална да не е в едни сгради катакомби има до жп гарата. 2 етаж от 2. Етаж от къще? .. има бая стари къщета там.
            Локацията е проблема.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

процесите са по-сложни. при сигнал за забавяне на икономиката - банките У НАС ще започнат леко затягане на кретидната политика, защото са частни и защото ЕЦБ няма да ги спасява. Когато, бизнеса започне да куца и буксува масово се кърпи с кредити и това на банките им е ясно до какво води..първо до печалби, а в един момент до проблемни кредити (в част от случаите), които могат да изядат тези печалби. Единственият начин да се защитят е ако плавно вдигнат (затегнат) лихвите по кредитите и гледат по-сериозно обезпеченията. Това макар и леко и в условията на една евентуална рецесия в Еврозоната ще спре поевтиняването на парите. Няма да има големи лихви по депозитите, но няма и да се гаврят с отрицателни лихви. Това разбира се е предположение и може и да бъркам, но си мисля, че още тази зима ще се усети напрежение в системата и не защото пари няма - пари има, а защото масово се скача с 2-та крака (бизнеса) в гоеми финансирания на мега проекти, което малко или много почва да им свети на банкерите като жълт светофар. Ако ЕЦБ и ФЕД включат печатницата на по-големи обороти.. тогава вече ще е мазало, но и госпожа инфлация ще си каже думата по линия на кредитите това е лихвите само в една посока, а депозитите се влачат след тях и може и да изостават от инфлация, но трудно ще са отрицателни.

ПП Моторът на Европейската индустрия (Германия) нещо почва да глъхне и има индикации за рецесия... това няма как да не се отрази на нашия експорт и не само.
              Бай Оня с перчема неще немските дръгели Мерцедес БМВ и Фолксваген.И е прав.Германия прибра нашата генетечна утайка и мангасарите на Близкият Иток.Чака ги хиперинфлация и капут.Капут.Не знам само наш Кратунчо с къг ритник ше го върнат у Продимчец и Бабаковец
              Last edited by national power; Вчера, 11:59.

Коментар

То е ясно казано. Няма да станат, но ако политиката на отрицателните лихви в Европа продължи твърде дълго е неизбежно да станат.
                процесите са по-сложни. при сигнал за забавяне на икономиката - банките У НАС ще започнат леко затягане на кретидната политика, защото са частни и защото ЕЦБ няма да ги спасява. Когато, бизнеса започне да куца и буксува масово се кърпи с кредити и това на банките им е ясно до какво води..първо до печалби, а в един момент до проблемни кредити (в част от случаите), които могат да изядат тези печалби. Единственият начин да се защитят е ако плавно вдигнат (затегнат) лихвите по кредитите и гледат по-сериозно обезпеченията. Това макар и леко и в условията на една евентуална рецесия в Еврозоната ще спре поевтиняването на парите. Няма да има големи лихви по депозитите, но няма и да се гаврят с отрицателни лихви. Това разбира се е предположение и може и да бъркам, но си мисля, че още тази зима ще се усети напрежение в системата и не защото пари няма - пари има, а защото масово се скача с 2-та крака (бизнеса) в гоеми финансирания на мега проекти, което малко или много почва да им свети на банкерите като жълт светофар. Ако ЕЦБ и ФЕД включат печатницата на по-големи обороти.. тогава вече ще е мазало, но и госпожа инфлация ще си каже думата по линия на кредитите това е лихвите само в една посока, а депозитите се влачат след тях и може и да изостават от инфлация, но трудно ще са отрицателни.

ПП Моторът на Европейската индустрия (Германия) нещо почва да глъхне и има индикации за рецесия... това няма как да не се отрази на нашия експорт и не само.
                Last edited by bertram; Вчера, 11:33.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

Аз рядко съм Инициатор на такива вечери . И също мога , без проблем , да спра да описвам подробности от живота на съфорумеца със аватар '' мишка '' .
                  Но и модераторите , би трябвало своевременно да реагират на леко ''невинните'' му , ни в клин / ни в ръкав , тролско - аматьорски подмятания , които водят след себе си ........ водопад от подобни , при което той вече започва да плаче като жертва ..........
                  + 1 съгласен съм с написаното на 100%
                  и преди бях писал модераторите да баннат аватара “мишка” и ще видят, че ефекта ще е че няма да имат повече работа в темата, като го оставя мине се не мине време току подметне пак нещо или изтроли и пак се започва, затова и бай Пешо каза че няма как да стане тая работа

Коментар

• Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    След като цяла нощ и вечер сте правили заядливи тролски подмятания, са ви отговаряли. Няма да банвам никого засега, но ако обичате - спрете се.
                    Аз рядко съм Инициатор на такива вечери . И също мога , без проблем , да спра да описвам подробности от живота на съфорумеца със аватар '' мишка '' .
                    Но и модераторите , би трябвало своевременно да реагират на леко ''невинните'' му , ни в клин / ни в ръкав , тролско - аматьорски подмятания , които водят след себе си ........ водопад от подобни , при което той вече започва да плаче като жертва ..........
                    Пример :
                    Първоначално изпратено от ratten

смешно е ТИ да пишеш за грешки....и борси
                    и стига си засирал и тая тема с простотиите си.
                    Това е в темата за златото и си стои .
                    Е , ако е в реда на нещата , ще го използвам и в мойте постове .

Друг е въпроса , че е написано от трол , който ако публично разменим вижданията и знанията си за борса , златото , като актив и движение , причини за това и неща които му влиаят ......... ще бъде засран ( използвано е като в поста му ) публично на 1000 % ...

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

берджо рече, че у нас лихвите немало как да станат отрицателни, което означава, че нема как да не станат.
                      То е ясно казано. Няма да станат, но ако политиката на отрицателните лихви в Европа продължи твърде дълго е неизбежно да станат.

Коментар

http://m.dotbg.bg/article/7707017

колко още могат да издържат банките у нас, които са подразделения на чужди банки повечето...отрицателните лихви чукат неумолимо на вратата. А те няма да ни кажат, ей, от следващия месец го правим. Ще го направят без да питат и уведомяват.
                        Лошо, Купа, Песимисте, ще пазаруваме май пак
                        берджо рече, че у нас лихвите немало как да станат отрицателни, което означава, че нема как да не станат.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Много добре знаеш че това няма как да се случи.
                          аз ще опитам.
                          препоръка е

Коментар

• http://m.dotbg.bg/article/7707017

колко още могат да издържат банките у нас, които са подразделения на чужди банки повечето...отрицателните лихви чукат неумолимо на вратата. А те няма да ни кажат, ей, от следващия месец го правим. Ще го направят без да питат и уведомяват.
                            Лошо, Купа, Песимисте, ще пазаруваме май пак

Коментар

След като цяла нощ и вечер сте правили заядливи тролски подмятания, са ви отговаряли. Няма да банвам никого засега, но ако обичате - спрете се.
                              Аз спирам за пореден път. НО, при първото тролско подмятане ..
                              Last edited by X_Y; Вчера, 08:36.

Коментар

Много добре знаеш че това няма как да се случи.

Коментар

Working...
                                X