Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

за сега не му казвам нищо.
    казвах 2018-та
    и началото нс 2019-та

сега е мътна водата.
    Много правилно пишеше за наполеоните овреме...
    Който прочел, прочел...
    ​​​​

Поздрави!

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

недей, че ако не реализира или па пази боже да загуби пари, не знам къде ще се дяваш.
      за сега не му казвам нищо.
      казвах 2018-та
      и началото нс 2019-та

сега е мътна водата.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

а златото е точно това, което е било през последните 5 000 години - първо пари, а после всичко останало.
        Това ми напомни любопитен факт.

В империята на инките златото, добитото или което е в земята, е било изключителна собственост на императора химселф и се е използвало само за украшения на императорския двор (хора, сгради) и на обществени сгради.
        Например конкистадорите заварили някаква голяма сакрална сграда, вътре в която е имало екземпляри от цялата флора и фауна на империята, направени от злато в реален размер и с невероятно подобие. Например участък "засят" със златна пшеница, златен ягуар дебнещ златна жертва, птици, пеперуди. Последните като ги духнеш дълго се реели из въздуха.
        Всичко това било претопено в кюлчета защото испанския крал строго бил забранил такова унищожение на културни артефакти на инките.

Съжалявам за офтопа но не се удържах.

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

Е що да се обиждам...
          Ти винаги пишеш с недомлъвки и недоизказано. Всичко е тайна при теб. Все пак благодаря за отговора.
          В конкретният случай поста беше само, за да покаже на какви лихви се отпускат ипотечки.... реален случай....без да цитирам банката щото е некоректно .... И понеже на Радев не му се вярваше влезнах в обяснителен режим кое, как и защо се е случило / не е нова сделка с финансиране на 120% на потенциален бъдещ безработен/..., Не съм питал/проверявал дали са специални условията в този случай / може да са/....

Иначе съжалявам , но конкретика с неща свързани с мен или в които имам реален интерес няма как да споделям публично пред всички..... Тъмнозеленото досега е работило добре при мен и възможно в бъдеще пак да го ползвам, така че не бих писал конкретно за него как се е случило....
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; Вчера, 21:40.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Виж сега ,малко да се просветлиш.Златото пази стойност,нищо друго.Да имаш няколко наполеона,златни бижута или нещо друго,не е нищо лошо.Злато се купува с прозорец от поне 10,15,20 години.Купува се и го пазиш за черни дни.Това е.За другите неща,да прав си.Ако питаш чилийците за тези неща ,ще ти кажат,да ние имаме много други ценни метали,които за в бъдеще ще бъдат побтърсени и от златото,но сега нарочно не се добиват в очакване на бъдещото им потребление.
            Само със задоволство да вметна че както е тръгнало един франк може и да докосне едно евро.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Моля те да не се обиждаш, но не мисля да обяснявам как се случват нещата при тъмно зелено....Предполагам и при всеки случай е различно.
              Ипотечката е отпусната не преди няколко години / тогава такава лихва абсурд/ , а преди 1-2 месеца и е основно за довършителните работи / отговарям и на друг пост . Не няма да са по 300 евро, а вероятно с обзавеждането 5-600 на квадрат/ Залога разбира се е конкретният имнот иначе човека има и други прилични неща.... Парите са в акции....затва не споделям мнението му че ще е повече на плюс от 2.5% ГПР по ипотечката ама човека е сигурен и иска да става милионер в акции....да речем, че е вътре в нещата.... Той и апарта е купен с акции де.... та сигурно трябва да му се вярва....
              Е що да се обиждам...
              Ти винаги пишеш с недомлъвки и недоизказано. Всичко е тайна при теб. Все пак благодаря за отговора.
              Last edited by polax; Вчера, 19:55.

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

Песимисте, чета днес темата и имам нужда от разяснение. Пишеш за твоя приятел дето взел преди три-четири години на тъмно зелено с ипотека. Как става, какво обезпечение е дал, друг имот? Парите с които може да погаси за два дни в същата банка ли са, би трябвало...
                Моля те да не се обиждаш, но не мисля да обяснявам как се случват нещата при тъмно зелено....Предполагам и при всеки случай е различно.
                Ипотечката е отпусната не преди няколко години / тогава такава лихва абсурд/ , а преди 1-2 месеца и е основно за довършителните работи / отговарям и на друг пост . Не няма да са по 300 евро, а вероятно с обзавеждането 5-600 на квадрат/ Залога разбира се е конкретният имнот иначе човека има и други прилични неща.... Парите са в акции....затва не споделям мнението му че ще е повече на плюс от 2.5% ГПР по ипотечката ама човека е сигурен и иска да става милионер в акции....да речем, че е вътре в нещата.... Той и апарта е купен с акции де.... та сигурно трябва да му се вярва....

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

недей, че ако не реализира или па пази боже да загуби пари, не знам къде ще се дяваш.
                  няма такава опасност. За инвестиции се искат топки, а такива както знаем на спящият в маминото легълце липсват.

Коментар

в държава в която не можеш да се оправиш със златни монети... не ти трябва да стъпваш.

а златото е точно това, което е било през последните 5 000 години - първо пари, а после всичко останало. Не е случайност, че с последните промени по Базелската договореност златото е 1:1 пари за банковата система.

за кавръков
                    прозорец от 5 години даже е напълно достатъчен за да реализираш 50+ % далавера при преливане от пусто в празно(според купата)
                    препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                      Работят ли ви личните съобщения? Левчо, опитах се да ти пиша, ако не го виждаш драсни тук моля...
                      Готови, Диск, отговорих. Не се виждат съобщенията в лентата. Поне при мен.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

златото не е това което е било, някога са се правили накити от него, използували са го и за директна размяна под формата на монети. Сега златото е нищо, точно толкова нужно колкото хартията.
                        в държава в която не можеш да се оправиш със златни монети... не ти трябва да стъпваш.

а златото е точно това, което е било през последните 5 000 години - първо пари, а после всичко останало. Не е случайност, че с последните промени по Базелската договореност златото е 1:1 пари за банковата система.

за кавръков
                        прозорец от 5 години даже е напълно достатъчен за да реализираш 50+ % далавера при преливане от пусто в празно(според купата)
                        Last edited by bertram; Вчера, 16:21.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Ха ха ха ха ха ха хаха ха .....

Ми твоя ранг,какъв е ?
                          О,забравих,опит със стабилна основа недовършена сграда от 2008, година,груб строеж в Банско,дето не може да се реализира дори при втори пик в имотния пазар ???????

Извинявам се....
                          Доматаране, трудно ли се дават инвестиционни съвети от детската стая на мама на инвеститори с 5+ имоти? Признай си честно, че в този живот нямаш нито шанс, нито кураж да купиш собствен имот. Пък и не ти трябва, в детската стая си е по-готино, а и мекичките сутрин не са за пренебрегване.

Коментар

• Работят ли ви личните съобщения? Левчо, опитах се да ти пиша, ако не го виждаш драсни тук моля...

Коментар

Ако разчитах да ме просветляват “инвеститори” от твоя ранг, дали нямаше още да обитавам детската стая? Как мислиш?
                              Ха ха ха ха ха ха хаха ха .....

Ми твоя ранг,какъв е ?
                              О,забравих,опит със стабилна основа недовършена сграда от 2008, година,груб строеж в Банско,дето не може да се реализира дори при втори пик в имотния пазар ???????

Извинявам се....

Коментар

Ако разчитах да ме просветляват “инвеститори” от твоя ранг, дали нямаше още да обитавам детската стая? Как мислиш?
                                неразумно е да не се вслушваш и дори да опонираш съветите на накавръков по отношение инвестициите в имоти, акции и цветни метали.
                                ноо, избора си е изцяло за твоя сметка.
                                препоръка е

Коментар

Working...
                                X