Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

не вярвам да са станали €2000 извън околовръстното, виж 1850, по-става.
    Така както е тръгнало в Перник скоро ще има €700-€950, ако вече не са и станали такива цените там
    там някъде бяха, но май под 150 квадратя нямаше...Така и така все са около 300К....Ратко може да ги провери на терен :-)
    Но всичкото това ме изумява...наистина. Не би трябвало да е нормално за нашият стандарт

Коментар

Ех какви славни времена бяха, а аз първи понижител...
      Остава да почакаме и Кавръчето след време да "кацне" при нас
      Кавръче ,ще те очакваме

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Имаш един + от мен !
        За Берти ,не знам
        Скъпа Дъри,

Аз гледам да не повтарям грешката да се карам със съфорумци както едно време с Лордиевич. С Берти се джафкаме, но той е симпатяга и има сходни инвеститорски намерения като моите. Тъй, че не се знае, дали някога като съседи по чифлик, няма да си услужваме я с трактор, я с комбайн...

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Всички които крият апартаменти и не продават ,дано не доживеят да се радват на инвестициите си.
          не се излагай. покупката/продажбата на НИ е личен избор и не може да кълнеш някой, че решил да си купи 1-3-5+ имота защото имал свободни пари.
          при толкова много собственици това е последното място на което може да откриеш картел...невъзможно е..

все едно сега някой продавач от ботунец дето му виси тристайката на 22К евро в имотите да прокълне тия дето стискат пари в банката и чакат да им подари имота си
          Last edited by bertram; Днес, 23:14.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

Дъри (регатке),

купата още се юрка с крилото, въпреки, че вече е на Авраамова възраст.
            Това е и една от причините да се установи в Албена. Помниш ли каква серенада направих на Муза? Ех какви славни времена бяха, а аз първи понижител...
            Гад мръсна ,аз си продадох мотора
            Серенадите бяха страхотни !!!
            Сега се "виждаме" отново и добре сме се справили всички да си призная

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              на мен ми е интересно щом толкова кът апартаментите под наем за приходящи бачкатори в София, защо в Ботунец има по 200-300Е панелки.

Лорда да не спи, ами да стяга 2 и да ги пуска под наем по 400 кинта (тристайния) ще докара над 10% доходност

казвам лорда, защото той се е доказал, че не му пука кой ще е наемател ( точеше се на мигриращите сирийци и тн)
              Всички които крият апартаменти и не продават ,дано не доживеят да се радват на инвестициите си.

Коментар

Щом и кака ви Дъри взе да изпуска апартаменти, значи смятайте колко мижаво е предлагането, а хората с кеш се бутат с лакти да докопат апартамента.
                При това положение сега ми става ясно защо накавръка няма шансове нито за “А”, нито за “Б” група.
                накавръчето си чака €1000, а тези нива бяха преди 2 години, когато Берти беше баш вожд на перона и възспираше накавръка от покупки.
                Сегашните нива между €1680 и €2300 вече в 90% се изместват към горната граница, за да ударят през септември-октомври €2500.
                Търсенето става все по-голямо, а предлагането се изтегля и се връща коригирано нагоре.
                маверик каза нещо за наемите и това също потвърждава прогнозните ми нива на покачване между 15 и 25%

Разглеждайки цените в имоти.нет виждам, че вече няма трицифрени цени, дори панелките в ботунец започват от €1100
                Имаш един + от мен !
                За Берти ,не знам

Коментар

• на мен ми е интересно щом толкова кът апартаментите под наем за приходящи бачкатори в София, защо в Ботунец има по 200-300Е панелки.

Лорда да не спи, ами да стяга 2 и да ги пуска под наем по 400 лв. кинта (тристайния) ще докара над 10% доходност

казвам лорда, защото той се е доказал, че не му пука кой ще е наемател ( точеше се на мигриращите сирийци и тн)

Коментар

прочети поста на който реагирах отново и пак пиши

не каза какво обитаваш в момента?
                    Дъри (регатке),

купата още се юрка с крилото, въпреки, че вече е на Авраамова възраст.
                    Това е и една от причините да се установи в Албена. Помниш ли каква серенада направих на Муза? Ех какви славни времена бяха, а аз първи понижител...

Коментар

Обитавам по една къща в София и Saint-Genis-Pouilly,както и един ваканционен имот в Созопол
                      Прочетох го и понеже в момента съм настроена да не се карам със стари приятели не реагирах. Уж съм им свикнала на момчетата ,но някой път се нервя и аз,както преди време с Лорда
                      Като цяло обаче и двамата пишат едно и също от десетилетия и не мога да не се съглася с тях

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Купа, докато тук се борим цените да са под 1000 Евро /аз също съм в кюпа/ как ти се струва 2000 евро на квадрат извън околовръстното ? И продадено на 90% като гледах преди няколко месеца последно...
                        Не знам бизнесмени ли са , фондоваци, земеделци или кметици, но хора със сериозен кеш явно има доста...
                        не вярвам да са станали €2000 извън околовръстното, виж 1850, по-става.
                        Така както е тръгнало в Перник скоро ще има €700-€950, ако вече не са и станали такива цените там

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                          Берти,защо се ядосваш ?!
                          Одавна пишем тук за това ,че цените в кварталите и дори в сградите ще са много ама много различни.
                          Купата,е старо куче от един много стар форум за НИ
                          Дори ми се искаше да го попитам дали се мята с "крилата" още хихих

Коментар

• Берти,защо се ядосваш ?!
                            Одавна пишем тук за това ,че цените в кварталите и дори в сградите ще са много ама много различни.
                            Купата,е старо куче от един много стар форум за НИ
                            Дори ми се искаше да го попитам дали се мята с "крилата" още хихих

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

да така е...затова в някаква степен сега съжалявам , че друго избрах, но тогава разсъждавах евтино, че ще им плащам все едно наем ...явно не съм бил дорасъл за подобно място...Сега съм , но нема имоте, а и кеша замина ...Трябва да се освобождавам от нещо, а има емоции намесени няма как да стане ...
                              Поне зная ако някога се закешовя отново и има подобен тип имоти на народни цени какво да правя...:-)
                              Аз пък съжалявам,че проспах тази сграда и когато се усетих беше късно ! Чувам за една вторична продажба на "народна" цена от 1800 евро ,но не вярвам да си призная.Пуснах брокерката ми по "следите" и да видим какво ще сподели другата седмица

Коментар

Дъри и песимиста,

Спрете! Не се ли усещате, че прекалявате!
                                какви са тия +€3000?!? че и с такса поддръжка
                                Купа, докато тук се борим цените да са под 1000 Евро /аз също съм в кюпа/ как ти се струва 2000 евро на квадрат извън околовръстното ? И продадено на 90% като гледах преди няколко месеца последно...
                                Не знам бизнесмени ли са , фондоваци, земеделци или кметици, но хора със сериозен кеш явно има доста...

Коментар

Working...
                                X