Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Да питам че не моа се сдържа ти верно ли в чужбина си учил????!!!!!Ми че то по зле от унисисето бе младеж....Гледам и не вярвам на ушите си...В твоя случай по добре е родителите ти да ти бяха купили един апартамент а не да си харчат парите за треторазрядни чуждоземни университети
    това и аз го питах, но явно дори смислен отговор му е трудно да даде. Ако с парите му бяха купили апартамент, сега поне на перона нямаше да виси.

Коментар

• Първоначално изпратено от Blueberry Разгледай мнение

Да, ще поевтинеят номинално, защото населението намалява и намаляват наемателите - като брой и все пак защото стават собственици. Остават на пазара основно купувачите от вида хомо апартаментикус - ще дойде момент когато тези с тухлените депозити ще го разберат и ще спрат с покупките. Световната рецесия ще е спусъкът и явно ще е при ултра ниски лихви. Явно ще е и скоро, ако съдим по това че всички централни банки са в авариен режим. Тогава на никой няма да му е покупка. Както казват брокерите - рецесията не просто охлажда пазара на НИ, а го ликвидира. Важи и за София.
      Да питам че не моа се сдържа ти верно ли в чужбина си учил????!!!!!Ми че то по зле от унисисето бе младеж....Гледам и не вярвам на ушите си...В твоя случай по добре е родителите ти да ти бяха купили един апартамент а не да си харчат парите за треторазрядни чуждоземни университети

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

боровинка, ти това ли научи в Холандия? Язък за времето и парите на родителите ти. Като ти чета глупостите си правя извод, че образованието в чужбина не е панацея.
        ?

Коментар

• Първоначално изпратено от Blueberry Разгледай мнение

Да, ще поевтинеят номинално, защото населението намалява и намаляват наемателите - като брой и все пак защото стават собственици. Остават на пазара основно купувачите от вида хомо апартаментикус - ще дойде момент когато тези с тухлените депозити ще го разберат и ще спрат с покупките. Световната рецесия ще е спусъкът и явно ще е при ултра ниски лихви. Явно ще е и скоро, ако съдим по това че всички централни банки са в авариен режим. Тогава на никой няма да му е покупка. Както казват брокерите - рецесията не просто охлажда пазара на НИ, а го ликвидира. Важи и за София.
          боровинка, ти това ли научи в Холандия? Язък за времето и парите на родителите ти. Като ти чета глупостите си правя извод, че образованието в чужбина не е панацея.

Коментар

• Първоначално изпратено от Andy`Z Разгледай мнение
            Тук има ли все още някой, който смята че имотите ще поевтинеят (номинално)?

Коментар

• Първоначално изпратено от imotko2019 Разгледай мнение
              Егати грозните къщи в царевицата. Бетер Банско.
              Не са в царевицата. Точно са си в голфигрището и са на най-доброто място - накрая с изглед към морето от 50-60 метрова скала.

Коментар

• Първоначално изпратено от Whats_up Разгледай мнение

Дъри,аз си поправих поста... Не е Блек сии, а лайт хаус комплекса.... Не ми е там зоната на интерес и ги бъркам голфкомплексите
                Усъмних се и аз ,това да е Блек Сии ама няма значение.Интересно ми е все пак,аз не познавам този район и игрищата. Науча ли нещо ще пиша,че наистина ми се струва добре това,тристайна къща за 47000 евро в игрище за голф

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Мнението ми е същото специално за тези къщи. Блек Сиито ,си има преимущества,но нещо се случва там,погледни само каква изгоряла трева около тези къщи и каква зеленина е на другите снимки.Нещо не се ли чува в специализираните среди ?
                  Иначе къща с три спални за 50-тина хиляди в голф игрище е много добре според мен и това ми оправя изцяло чуденката
                  Дъри,аз си поправих поста... Не е Блек сии, а лайт хаус комплекса.... Не ми е там зоната на интерес и ги бъркам голфкомплексите

Коментар

• Първоначално изпратено от imotko2019 Разгледай мнение
                    Егати грозните къщи в царевицата. Бетер Банско.
                    Мнението ми е същото специално за тези къщи. Блек Сиито ,си има преимущества,но нещо се случва там,погледни само каква изгоряла трева около тези къщи и каква зеленина е на другите снимки.Нещо не се ли чува в специализираните среди ?
                    Иначе къща с три спални за 50-тина хиляди в голф игрище е много добре според мен и това ми оправя изцяло чуденката

Коментар

• Егати грозните къщи в царевицата. Бетер Банско.

Коментар

Абе и на мен ми стана интересно и се поразрових в нета. Според мен има яко дърво с такса поддръжка в комплекса. Иначе има и напълно обзаведени на примоция
                        https://m.imot.bg/details/1j147012306001924
                        https://m.imot.bg/details/1j155975191870351

Не играя голф все още и не са ми интересни..

п.п. Малко съм притеснен, че във вилаета на летния хедкуотър на Купата никой няма интерес освен Дъри
                        Там определено се е случило нещо "гнило" по спомен цените бяха много ама много по-високи. Не знам ако се е случила някаква "инфекция" дали трябва и ние да се чудим иначе изглежда на голяма прИмоция.
                        Момчетата сега се вълнуват от гърлите и не им е до имоти,предполагам,че затова не ни отразяват хихихи

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                          поздрав за съфорумците.хеви метъл с елементи на класика.

https://www.youtube.com/watch?v=nD4e...7YNQVI&index=2
                          Евала, Радев!
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Не се съмнявам ,че е там.Чудя се дали си заслужава само като инвестиция. Септември може да взема да тръчна до Северното Черноморие и да погледна за какво иде реч. Хъм........струва ли си според вас ?!
                            Абе и на мен ми стана интересно и се поразрових в нета. Според мен има яко дърво с такса поддръжка в комплекса. Иначе има и напълно обзаведени на примоция
                            https://m.imot.bg/details/1j147012306001924
                            https://m.imot.bg/details/1j155975191870351

Не играя голф все още и не са ми интересни..

п.п. Малко съм притеснен, че във вилаета на летния хедкуотър на Купата никой няма интерес освен Дъри

Коментар

Ама ако искаш вярвай.. Аз нямам интерсе там... Пуснах да видим какво ще кажат инвеститорите цената все пак е близка до пуснатия от Лорда имот в Радомир
                              Не се съмнявам ,че е там.Чудя се дали си заслужава само като инвестиция. Септември може да взема да тръчна до Северното Черноморие и да погледна за какво иде реч. Хъм........струва ли си според вас ?!

Коментар

Щом си го проверил ще ти повярвам въпреки,че качеството е потресаващо зле за да е там.
                                Ама ако искаш вярвай.. Аз нямам интерсе там... Пуснах да видим какво ще кажат инвеститорите цената все пак е близка до пуснатия от Лорда имот в Радомир
                                Last edited by Whats_up; Днес, 12:26.

Коментар

Working...
                                X