Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Лорда е под защита защото е CEO на темата за имотите.
    не съм писал имена . как го разпозна в описанието .

Коментар

• Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

перона може и да намаже и по рано .
      но панеладжийте от слатина и смирненски
      ще ядят на геврека дупката .
      Лорда е под защита защото е CEO на темата за имотите.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
        За последните 5 години, за първи път имаме спад на цените от 1%

https://blitz.bg/ikonomika/brokeri-r...ews772804.html

Значи към 2029г. перона може да намаже 10% на дебела филия...
        перона може и да намаже и по рано .
        но панеладжийте от слатина и смирненски
        ще ядят на геврека дупката .

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

направи го!
          поне половината ще се навият. може и всичките.

заплатка, ддс-то ли ще спасяваш на карибите?
          Няма две мнения по тоя въпрос. Не ми е за ДДС-то ами като вдигнат ДОД и дивидентния да имам готов вариант. Има няколко промоции в момента, купуваш имот, регистрираш клон на биснес и ти дават гражданство автоматично всичко онлайн. Много интересно ми стана, нищо общо с българския пазар. В Панама имам един колега, той там не е доволен и ще се мести, покрай неговите проучвания се запалих.

Коментар

• За последните 5 години, за първи път имаме спад на цените от 1%

https://blitz.bg/ikonomika/brokeri-r...ews772804.html

Значи към 2029г. перона може да намаже 10% на дебела филия...

Коментар

• Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

Напротив развълнуван съм, има много нови за добавяне. Аз миналия месец спрях да гледам имот.бг и почнах да гледам повече към данъчни убежища към карибите. Но сега като видях че има раздвижване пак ще попълня няколко любими обявки и ще им пусна оферти на половина на това което искат.
              направи го!
              поне половината ще се навият. може и всичките.

заплатка, ддс-то ли ще спасяваш на карибите?
              препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Показваш напредък в мисленето. Браво Заплатке !
                До няколко години дебнене ще приемеш реалността :-)
                Напротив развълнуван съм, има много нови за добавяне. Аз миналия месец спрях да гледам имот.бг и почнах да гледам повече към данъчни убежища към карибите. Но сега като видях че има раздвижване пак ще попълня няколко любими обявки и ще им пусна оферти на половина на това което искат.

Коментар

ще я приеме, къде ще ходи

Коментар

• Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение
                    Обмислям да купя (не знам точно кога) нещо по южната дъга в София (не изключвам след околовръстното). Знам, че тук се ценят други квартали - по-централно ориентирани. Те обаче не са по моя вкус. Не ме впечатлява самата локация. Имам някакви убеждения, но все още са непълни. Ако изключим всички други фактори свързани с евентуална предстояща криза, балони и т.н. (не че са невъзможни, просто не е това фокуса на въпроса), кой квартал ви се вижда добър (или с потенциал) спрямо градоустройствен план (улици, тротоари, булеварди, канализация)? Знам, че в много от тях липсват някои от тези елементарни неща. За Ливади и Вади знам достатъчно да ги изключа. Бъкстон и Павлово - само с позитивно впечатление съм останал (може да има неща, които не знам). Карпузица - твърде малко информация имам. Витоша - едната част е тотал щета с много малки кътчета около посолствата, в които е що годе добре. Горубляне - малко информация. Малинова Долина - много се чудя - дали ще я съсипят и нея. От другата страна - само това с канализацията ме спира.
                    Не може без да знам нищо за теб да ти давам акъл.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Еххей, къде отиде? Какво общо има държавата, че някой е решил да набие 500 бона в къщата си? Или и ти като другия "немец" , за всичко ви е виновна държавата
                      казах аз, че триото “немски” гастари са абсолютни нулеваци-перонокибици + крадливия доматаран

Коментар

• Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                        Без майтап, 11 от моите 30 любими обяви изчезнаха последната седмица. Но и намаленията се активизираха. Дано се върнат любимите ми обяви както винаго досега, но никога не съм виждал чак 11 да изчечнат едновременно. Явно септември е много активен.

Коментар

• Без майтап, 11 от моите 30 любими обяви изчезнаха последната седмица. Но и намаленията се активизираха. Дано се върнат любимите ми обяви както винаго досега, но никога не съм виждал чак 11 да изчечнат едновременно. Явно септември е много активен.

Коментар

• Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

Българската реалност. Не на 60, на 600 място трябва да са цените на имотите в това подобие на държава, където е чист мазохизъм да пребиваваш.
                            Джонка,

схващам подтекста ти, обаче картината не е толкова черна.

В България много неща за евтини: евтино море (особено ако си имаш вила или апарт), евтини платени жени, евтини ремонти (в Германия хубав ремонт на тристаен апарт е 80-150 000 евро, като и там крадат майсторите, имам 2 реални случая от там), има хубави промоции на дрехи и ако човек е кадърен, може и в БГ да се устрои хубаво.

Също така смятам, че е мит, че съвременната българка е добричка, работлива и красива.

Коментар

Джони, давам ти за Вазов 1000 евро квадратЯ.......Спасявам те и ги взимай докато стойността не е станала НИЩО :-)

ПП Ако Левчо ме надцака ще требе да черпи поне 2 пъти седмично в близките 10 години :-)
                              А, не, аз искам пазарна цена, нали не са надценени имотите. 2200 на квадрат и е твой.

Коментар

• Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

не разбирам, защо просто не върнеш да гастарбайтерстваш в Германия, чий го дириш в БГ, че и за имот си мечтаеш нулевако-олимпиец-перонокибик.
                                Аз имоти имам реални, не живея в каравана като някои закъсали селяни от Банско, източващи холандските социални системи и зависещи парично от жена си.

Коментар

Working...
                                X