Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Каврък, да не изпуснем и Бургос. И двамата с теб да сберем кеша само да се снимаме. Ще го подредим в куфарчета.
    https://m.fakti.bg/imoti/430474-darj...-na-jilishtata
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• И къв е смисъла да купуваш у Банско и у София да си под наем. По-добре си живей в Банско.

Коментар

• Първоначално изпратено от bdk Разгледай мнение

Ако стане така, че да чакам 2029-та ще си взема 100+ квадрата с камина и обзавеждане в Банско и
        ще си живея под наем в София, а уикенда ще си седя в Банско.

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=52dhe7&f1=1 Даже е без такса поддръжка !
        Много добре си го измислил. Купи в Банско, но гледай да остане за наема в Сф.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Вече имам яснота как ще се случи сделката на цена под данъчна оценка.
          Привет от столицата на бозата!
          http://www.radomir.bg/currentNews-388-newitem.html
          Скоро и без вода!

Коментар

• Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
            Кризата ще е по-голяма от тази през 2008-ма.
            Прав си. Обезценката на кеша ще е в пъти по-голяма отколкото перз 2008-ма.

Коментар

Ако стане така, че да чакам 2029-та ще си взема 100+ квадрата с камина и обзавеждане в Банско и

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=52dhe7&f1=1 Даже е без такса поддръжка !
              Ако стане така, че си вземеш 100+ квадрата с камина и обзавеждане в Банско и
              останеш да си живееш под наем в София, а през уикендите си в Банско, то аз лично ще ти подам ножа да ми отрежеш оная работа барабар с топките.

Коментар

• Кризата ще е по-голяма от тази през 2008-ма.

Коментар

• Вече имам яснота как ще се случи сделката на цена под данъчна оценка.
                  Привет от столицата на бозата!
                  http://www.radomir.bg/currentNews-388-newitem.html

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

И ти ли купуваш на името на родата от твоята страна? Тука все мъже сте се събрали ама със страх от жените д не Ви вземат "безценното".
                    Не. Има и други варианти за който иска.
                    Освен това написах че не знае цифрите... какво може и да знае...
                    Но пак на никой не му е работа във форума личното ми....

Доматите в Гоцето колко ще струват е по-интересно
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; Днес, 20:55.

Коментар

• Почва се!!!!!!!

Кризата е на прага: Morgan Stanley съкращава 1500 души заради рецесия Техният брой се равнява на над 2% от размера на целия персонал на фирмата
                      Last edited by RUBLA; Днес, 22:22. Причина: Забранен линк!

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
                        за гараж може и да ти стигнат... Толкова ли събраха родата? Нищо де, поне автомобила ще си паркираш безплатно.

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Това в което вярвам го правя... Ако те интересува има многоооо по-имотни от мен във форума....Аз съм на ниво да не се оплаквам... Дали съм купил нещо или не и на каква цена няма да направи по-криво или вярно мнението ми. Без да коментирам че дори и жената не знае какво и за колко купувам та у форума ли да го пиша ?!?!
                          Това върху което е хубаво да помислиш е следният пример . Имаме консервни домати в най-масовият им сезон лятоска по 1.90 на пазара, а ти искаш да купиш през зимата от градинският домат на Бай Пешето по левче килото...Мислиш ли че подобно нещо е възможно ?
                          И ти ли купуваш на името на родата от твоята страна? Тука все мъже сте се събрали ама със страх от жените д не Ви вземат "безценното".

Коментар

Нещо си си повярвал ми се струва. Явно се оприличаваш с най-големите акули на пазара. За 200 хиляди евро апартамент купувал ли си, че да приемем мнението ти за стандарт? Тук пишете фермани няколко човека, но я имате по един или два двустайни или тристайни я нямате. Както се видя спец като 13адрол за смешни сделки се допитва до вас.
                            Това в което вярвам го правя... Ако те интересува има многоооо по-имотни от мен във форума....Аз съм на ниво да не се оплаквам... Дали съм купил нещо или не и на каква цена няма да направи по-криво или вярно мнението ми. Без да коментирам че дори и жената не знае какво и за колко купувам та у форума ли да го пиша ?!?!
                            Това върху което е хубаво да помислиш е следният пример . Имаме консервни домати в най-масовият им сезон лятоска по 1.90 на пазара, а ти искаш да купиш през зимата от градинският домат на Бай Пешето по левче килото...Мислиш ли че подобно нещо е възможно ?

Коментар

• Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

Не виждам смисъл да имаш хипермаркети наблизо, така или иначе ходиш с кола, иначе трябва да носиш няколко торби. И защо? Аз не ходя в такива магазини повече от 1-2 пъти седмично и нямам наблизо такъв. Нямам дори и малки магазини наблизо, на 500 метра са, но никога не сме почувствали липсата им.
                              Тук подкрепам Бай Пешето....В града не ползвам / почти/ кола. Що да го правя като всичко ми е на 2-3 мин пеш... И пазарувам почти всеки ден.
                              Има го и другият вариант както е при теб. Не ми допада. Въпрос на избор.

Коментар

• Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение
                                https://fakti.bg/imoti/430400-i-v-so...merierka-robot

Леле както е тръгнало скоро роботите ще са келнери (песимисти) и общаци носещи вар и ще обслужват хаспели (язе).

ПП. песимисте трее да трупаме тухлени пенсии докато още имаме шанс, че глей ко стаа, в един момент ше сме излишни
                                Епа мене вече видно е че са ме изместили у сервитирането....Добре че е тухленият депозит иначе глад....

Коментар

Working...
                                X