Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• https://fakti.bg/imoti/500221-po-izg...a-ne-da-kupish
    какво се казва, днес в чехия, утре познайте къде.

заплатка, не гледай обявите "продава". търси благ хазяин, като лордчето примерно и изгоден наем.
    препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Как успя да продадеш имоти които са негово име
      примолих му се.
      препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

е казах им. не беа много доволни. според тъста имот не се продава.
        Как успя да продадеш имоти които са негово име

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Венко ма ти много виртуално купуваш и продаваш...Тъста знае ли а дъщеря му???
          е казах им. не беа много доволни. според тъста имот не се продава.
          препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

Добре, купи си го за 110 000, страшна далавера.

Нали ти казах, че имам копие на акта (че и ти продиктувах част от него), какво си готов да заложиш?
            И телефон на брокера мога да ти дам.

Опитвам си да ти отворя очите, но ти сънуваш брокери и повишения.

Само с гледане на обяви не става.
            ​​​​​​
            + 1, но заплатката няма да разбере.
            препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

оти седе 3 месеца празна и викам, край, това беше с модела с маломерките.
              Венко ма ти много виртуално купуваш и продаваш...Тъста знае ли а дъщеря му???

Коментар

• Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

раткооо, оти продаде маломерката? сеги га дойдат новите наематели, дека че ги настаняваш м?
                оти седе 3 месеца празна и викам, край, това беше с модела с маломерките.
                препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

А добре че е имот.бг. Предполагам има и други тук които следят сайта ежедневно по цени и могат също уверено да кажат че такава обява не е имало.
                  Добре, купи си го за 110 000, страшна далавера.

Нали ти казах, че имам копие на акта (че и ти продиктувах част от него), какво си готов да заложиш?
                  И телефон на брокера мога да ти дам.

Опитвам си да ти отворя очите, но ти сънуваш брокери и повишения.

Само с гледане на обяви не става.
                  ​​​​​​

Коментар

В имот.бг.
                    Ще ти загатна: бул. Македония 50, вх. А, етаж 1, застроена площ 82.23 м2.
                    Факт е че тази агенция в последствие махна обявата, явно някой е обещал повече на собственика и ще му загуби времето.

Да почерпиш една бира за информацията и внимавай да не изгориш като факел, че не ги доглеждаш нещата
                    А добре че е имот.бг. Предполагам има и други тук които следят сайта ежедневно по цени и могат също уверено да кажат че такава обява не е имало.

Коментар

Кажи ми къде видя обявата за 100 евро.
                      В имот.бг.
                      Ще ти загатна: бул. Македония 50, вх. А, етаж 1, застроена площ 82.23 м2.
                      Факт е че тази агенция в последствие махна обявата, явно някой е обещал повече на собственика и ще му загуби времето.

Да почерпиш една бира за информацията и внимавай да не изгориш като факел, че не ги доглеждаш нещата

Коментар

Искаш ли да ти изпратя копие на нотариалния акт? Продавачът е юридическо лице, аз съм контактувал само с брокер, но съм проучил имота много добре (за разлика от други, не гледам обяви за спорта).

​​​​
                        Кажи ми къде видя обявата за 100 евро.

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

ще купи 2 нови в правилния момент. Ратко не е будала. Продаде и вложи кеша в правилната валута.. от маневрата е в позиция да грабне 2 маломерки...
                          Коя е правилната валута ако не е тайна?
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

Лъжеш бе броки. Аз съм в контакт с продавача тук преди пандемията и знам какви приказки е говорил в онези месеци. Никога не била по ниска цената. Ето директно доказателство как броки се опитва да изкара че цените се покачват.
                            Искаш ли да ти изпратя копие на нотариалния акт? Продавачът е юридическо лице, аз съм контактувал само с брокер, но съм проучил имота много добре (за разлика от други, не гледам обяви за спорта).

​​​​

Коментар

• Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

раткооо, оти продаде маломерката? сеги га дойдат новите наематели, дека че ги настаняваш м?
                              ще купи 2 нови в правилния момент. Ратко не е будала. Продаде и вложи кеша в правилната валута.. от маневрата е в позиция да грабне 2 маломерки...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

Този апартамент го гледах (за инвестиция) преди два месеца. Беше на 100 000 евро (имаше си обява), но сградата е в окаяно състояние, няма балкон и е точно на кръговото на Руски паметник. Липсват и идеални части от земята (намира се върху старо еврейско гробище).
                                Иначе има някакъв потенциал за краткосрочно отдаване (като се възстанови този пазар), но цената (реалната) никога не е била 120 000 - 130 000 евро.
                                Лъжеш бе броки. Аз съм в контакт с продавача тук преди пандемията и знам какви приказки е говорил в онези месеци. Никога не била по ниска цената. Ето директно доказателство как броки се опитва да изкара че цените се покачват.

Коментар

Working...
                                X