Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

Идната седмица ще е . Но се боя, че не е точно твоята гама продукт.
    Ако е по-ниско качество продукта, може да има и друг пазар...ако Лева го не отсее, нека свирне и на другите по редичката

Коментар

• Но както казва арх. Весела Мирянова, съсобственик на "Артекс" пред "Нова телевизия": "не най-важното е печалбата от един апартамент. "И след като нашата себестойност е около 500 евро на кв.м, какво ви притеснява, че сме продали с печалба. Да, имам такива апартаменти."

ЗАПОМНЕТЕ ДОБРЕ ТЕЗИ ДУМИ !!!!

https://m.capital.bg/politika_i_ikon...sedmicata_art1

..... Когато говорите и разтягате врели некипели, колко стрували терените, колко били заплатите, и ред лъжи!!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Аз почвам да си мисля че Дъри е кумицата на ЦЦ. Ъмм.
        Точно преди скандала изчезнаха някои хора, покриха се, Дъри, Бертрам с 6 те общински фирми, преди това бяха много приказки, сега утихнаха нещата.

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Според мен Дъри е купила също в Диаманта на 600 евро, ама се крие. Само пуска някакви сделки, за димки в тълпата на стари апартаменти, уж от емигранти, дето ги дарява на Артекса после. Много говорене беше за тоя Диамант, прекалено много. Сигурен съм че и тя се е облажила. Селена също е съмнителна.
          Ох, пак почваш . Айде лека вечер, че много глупости за днес се събраха. Да спиш в кош и да сънуваш артексченца на по-горни етажи

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Според мен Дъри е купила също в Диаманта на 600 евро, ама се крие. Само пуска някакви сделки, за димки в тълпата на стари апартаменти, уж от емигранти, дето ги дарява на Артекса после. Много говорене беше за тоя Диамант, прекалено много. Сигурен съм че и тя се е облажила. Селена също е съмнителна.
            Аз почвам да си мисля че Дъри е кумицата на ЦЦ. Ъмм.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Според мен Дъри е купила също в Диаманта на 600 евро, ама се крие. Само пуска някакви сделки, за димки в тълпата на стари апартаменти, уж от емигранти, дето ги дарява на Артекса после. Много говорене беше за тоя Диамант, прекалено много. Сигурен съм че и тя се е облажила. Селена също е съмнителна.

Коментар

Добре, пусни го, но и добре се досещаш какво бих купил.

Коментар

. Благодаря, Селена. То ти пиши. Сигурно има атрактивни имоти от споменатите като локация на първо място.

Коментар

Аз имам . Пиши на ЛС.
                    . Благодаря, Селена. То ти пиши. Сигурно има атрактивни имоти от споменатите като локация на първо място.

Коментар

• Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                      И, каква ми е професията?
                      Лични данни не съобщавам .

Коментар

О дреме ми дали ме следиш . Не беше точно кьор фишек и ти прекрасно го знаеш. Интересен си ти интересен. Когато както ти отърва го извърташ. Дефект на професията .
                        И, каква ми е професията?

Коментар

• Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

Нямаш толкова пари
                          Е, ако не стигнат ще му се извиня.

Коментар

Дай мейл или контакт на някой собственик на тъмен прозорец да му предложа да го купя, нямаш ли поне два емигранта подръка?
                            Аз имам . Пиши на ЛС.

Коментар

Дай мейл или контакт на някой собственик на тъмен прозорец да му предложа да го купя, нямаш ли поне два емигранта подръка?
                              Нямаш толкова пари

Коментар

• Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

Да, не те следя и няма причина да го правя.
                                Плача?!
                                Хвърлиха ви кьор фишек, от който нищо няма да излезе. Най-много Артекс да ги налазят НАП.
                                О дреме ми дали ме следиш . Не беше точно кьор фишек и ти прекрасно го знаеш. Интересен си ти интересен. Когато както ти отърва го извърташ. Дефект на професията .

Коментар

Working...
                                X