Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Ва. Бо. Досещам се от къде идва името.... Най-големият!
    Не не съм Митъо Пищова любимецът на народа
    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

Коментар

• Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
      тя нали беше без прозорци нещо такова може и да бъркам отдавна говорехме....ти си имен от какво почнах да говоря с теб се убедих в това////////това е единственото нещо от което завиждам на хората .защото умен се разждаш не може да станеш........за залост аз не съм не че съм и глупав де...но не съм и умен за жалост
      Ва. Бо. Досещам се от къде идва името.... Най-големият!
      Custodite sortem vestram

Коментар

• vabo_2008

Там има голямо търсене под наем , но за без пари ! Има прозорци и спартанско обзавеждане , но е отдалечена "барака - бунгало" и наема е фиктивен.Не съм умен , просто действам според обстоятелствата - тежки времена настават - хипер - мипер инфлация. Янките не прощават от там ще тръгне за съжаление , , но както са казали сторите хора - Мечката като играе , играе наред !
        D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Не разбира се , дадена е под наем - ефтино 500
          тя нали беше без прозорци нещо такова може и да бъркам отдавна говорехме....ти си имен от какво почнах да говоря с теб се убедих в това////////това е единственото нещо от което завиждам на хората .защото умен се разждаш не може да станеш........за залост аз не съм не че съм и глупав де...но не съм и умен за жалост
          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

Коментар

• Zashtontcho

Инвестора запомни и ако трябва запиши бавно , пък може и много бавно - Все още не са дали нито стотинка за трол !
            D.Y.F-091066

Коментар

• Zashtontcho

Гърция ако не я фалипрат САЩ са сигура , духаш супата бавно обаче ! Забрави че долара им няма да поскъпнеи от тази смела стъпка
              D.Y.F-091066

Коментар

• vabo_2008

Не разбира се , дадена е под наем - ефтино 500
                Last edited by supertrader; 21.07.2011, 20:19.
                D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Ами аз имам много имоти , мога да те бия по главата от тук до Владивосток.. с тях пък ти искаш да им падат цените - ееееее. Скрий се !!!!!
                  Какво стана с къщата в Лос Анжелис.....доремонтира ли я?

Коментар

• Zashtontcho

Ами аз имам много имоти , мога да те бия по главата от тук до Владивосток.. с тях пък ти искаш да им падат цените - ееееее. Скрий се !!!!!
                    D.Y.F-091066

Коментар

• Zashtontcho

по 5000 евро плащат ,зависи от качеството.Ако на теб ти плащат по малко значи си прецакан..понимаеш тавариш трол.
                      D.Y.F-091066

Коментар

• Ето, вече и статии пишат за троловете: 500 лв. за професионален трол

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=972860

Инвестор, на тукашните тролове колко им цакате? Или ще кажете, че само в сайтовете за запознанства имате наети ботове?

Коментар

• Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение
                          Разходка в и около НДК ?! Това звучи кат´ висок социален статус.
                          Даже не е В или ОКОЛО, а НА НДК.

"На еНДиКа"

Коментар

• Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
                            Аз не мисля така. Вярно е, че винаги през лятото се вдигат цените на НИ ей така с 5%, защото е лято и да се пробва да се хване порива, но покупката на жилище не е импулсивна (или поне от 2009 насам не е ) и хората внимателно следят цените и си договарят изгодни оферти. Според мен ще има спад с поне 2% в цените на реално сключените сделки.
                            Винаги са се купували по-малки жилища и техния процент спрямо общия брой ще се запази и сега. Не мисля, че този фактор ще окаже голямо влияние.
                            Да, така е, тук си много прав. Колкото по-голям става един имот, толкова повече му пада цената за кв.м.
                            По НСИ прогнозирам за софия спад от 2% до 5%, за Варна от 5% до 8%. Разправят, че братушките се усещат, че Варна не е най-доброто място по черноморието и Варналии не намалят цени, а се правят на тарикати, и братушките се оглеждат за по-изгодни оферти и по-хубави места на друго място. Друго място - разбирай на южното черноморие или още по на юг, в Гръцко

Като краен извод - докато не се оправят нещата с Гърция и останалите страни от ЕС, които имат проблеми с държавния дълг, с кредитирането нещата няма да тръгнат както преди. А няма ли кредитиране - няма и ръст на НИ
                            значи моите 3-5% ъп, срещу твоите 2% даун - явно ще си ги мерим след около 3 месеца
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              аз се наемам - Q3 2011 цената по НСИ за София ще е с около 3-5% по висока от Q2 2011.
                              Аз не мисля така. Вярно е, че винаги през лятото се вдигат цените на НИ ей така с 5%, защото е лято и да се пробва да се хване порива, но покупката на жилище не е импулсивна (или поне от 2009 насам не е ) и хората внимателно следят цените и си договарят изгодни оферти. Според мен ще има спад с поне 2% в цените на реално сключените сделки.
                              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Причина - вече се купуват по-малки жилища (банковото кредитиране се пораздвижи, но не се отпускат големи суми),
                              Винаги са се купували по-малки жилища и техния процент спрямо общия брой ще се запази и сега. Не мисля, че този фактор ще окаже голямо влияние.
                              а средната цена на един малък апартамент винаги е по-висока от тази на един 3-стаен.
                              Да, така е, тук си много прав. Колкото по-голям става един имот, толкова повече му пада цената за кв.м.
                              Ти какво прогнозираш, ама по НСИ, а не по ЧСИ:
                              По НСИ прогнозирам за софия спад от 2% до 5%, за Варна от 5% до 8%. Разправят, че братушките се усещат, че Варна не е най-доброто място по черноморието и Варналии не намалят цени, а се правят на тарикати, и братушките се оглеждат за по-изгодни оферти и по-хубави места на друго място. Друго място - разбирай на южното черноморие или още по на юг, в Гръцко

Като краен извод - докато не се оправят нещата с Гърция и останалите страни от ЕС, които имат проблеми с държавния дълг, с кредитирането нещата няма да тръгнат както преди. А няма ли кредитиране - няма и ръст на НИ

Коментар

• Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                                Ивко ивкоо, много си зле брат!

Не знам какъв бизнес имаш, но има продавачи, които правят оборот и такива които нищо не могат да направят, пък било то и във фантастико!
                                На НДК се разхождат само хората, котито не живеят в СФ

явно има елемент на украса в написанотот от теб
                                Разходка в и около НДК ?! Това звучи кат´ висок социален статус.
                                Last edited by Peter(Petar); 19.07.2011, 13:39.

Коментар

Working...
                                X