Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
    https://m.capital.bg/biznes/imoti/20...ane_na_imot_e/

За който не го е чел..., който го е чел да си го припомни!
    Много разумни и логични предложения.

Коментар

• https://m.capital.bg/biznes/imoti/20...ane_na_imot_e/

За който не го е чел..., който го е чел да си го припомни!

Коментар

+ 1!

Май няма друга евространа, която да обявява цената на имота във валута различна от официалната. Няма и държава, в която гимнастиката с обявените квадратури да е на такова високо ниво като българската. Направо сме за цирка! За съжаление, вместо да бъдат пресечени овреме, брокерските тарикатлъци се вихрят с любезното съдействие на държавата и строителите инвеститори.
        https://www.xn--80akij1anct.bg/blog/11

Коментар

• Тази втората тема е безмислена.

https://www.facebook.com/ivan.vankov...7020959459335/ изгледайте до края

Безработицата в USA през годините (изгледайте до края).
          Защо го качвам?
          Защото много от клиентите на IT сектора в България са от USA.
          Ако те нямат работа за по-дълъг период, нашия аутсорс ще пострада.
          Две фирми в Пловдив са затворили и даже от дома не работят..
          А програмисчетата не живеят в коптори, така че ще има хубави промоции.

Общо взето предвиждам дъно до 550 евро например в Младостите, през окт 2021 - февр 2022
          Не че ще живея там, отдават се лесно за наем.

Коментар

• Едно време спекулантите на имоти директно на стадиона ги пращахме, да спортуват..

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Затова от години говоря че е необходим закон и в квадратурата да влиза само чистата площ която може да се измери.
              то закон си има. Всеки натурален акт си е по закон и с точните квадратури.
              Проблема са обявите с фалшиви квадрати. Малко драконовски мерки. 5000 глоба, 2-ри път - 50 000, 3- път затваряне на фирмата.
              Големите 5-6 фирми като спазват и всички ще спазват и ще обявяват по нат. акт квадратите
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

+ 1!

Май няма друга евространа, която да обявява цената на имота във валута различна от официалната. Няма и държава, в която гимнастиката с обявените квадратури да е на такова високо ниво като българската. Направо сме за цирка! За съжаление, вместо да бъдат пресечени овреме, брокерските тарикатлъци се вихрят с любезното съдействие на държавата и строителите инвеститори.
                Затова от години говоря че е необходим закон и в квадратурата да влиза само чистата площ която може да се измери.

Коментар

+ 1!

В случая е редно да реагира Комисията за защита на потребителите заради подвеждаща информация.Ама и управляващите имат изгода алъл вериша с недвижимите имоти да върви.

Коментар

• Първоначално изпратено от ria2020 Разгледай мнение

Продължаваш с глупостите , бях пряк свидетел на процеса как се обърнаха цените от долари в евро за дни , когато долара спадна под 1 евро 2002 , еврото си беше достатъчно известно и преди това, но не превалутираха . Няма нито една причина цените да са в евро, освен да се заблужават пациентите , да не говорим за наемите , там 99 процента ги получават в лева и държат да си ги получават в лева , но пък го обявят в евро, защото едно е 500 евро , дрго си е хиляда лева. На мен ми е ясно , че брокерите сте такива, щом са прости си заслужават да бъдат лъгани , то ако не бяхте такива нямаше да сте брокери на имоти .... 99 процента от имотите , които се продавт са скапани и никой брокер няма да каже истината пич , имота е скапан , но такива са цените и това е положението . Затова и ако си забелязала 99.9 от имотите по обявите са със спуснати пердета , но то се вижда и прозира през пердетата на комшийката прането.
                    + 1!

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Е,хубаво ,няма да споря с вас,мислете каквото си искате Балъците ,като се лъжат ,аз няма да плача,я Отново ще ви напиша докато не приемем еврото ще е така.
                      Дурка какви са тия вицове за приемане на еврото???

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Aз лично не съм се интересувал как се придобиваше софийско жителство имаше нещо такова Кремиковци Градски транспорт...
                        Как се е придобивало , като СПИН със секс или по наследство....Абе трудно се придобиваше , сватба или гадна работа , иначе на село в ТКЗСто .... Един мой предподавател в университета разправяше как са го преследвали да се оженят за него на младини , защото е кореняк софианец , и не не се хвалеше , а едва ли не с омерзение разказваше .... Та й той разправяше друг трик , който са изполвали жените на времето за да разберат социуалнбият статус , ключовете , ако има повече ключове означава , че има апартамент , кола и вила .

Коментар

• Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

Инфлация на куков ден.Левът е вързан към еврото със закон и е с фиксиран курс.Просто това е брокерски трик,та да се лъжат балъците,че имота струва по-малко.Всичко в България се продава в лева,само имотите в евро.Едно е да кажеш,че имота струва 99 хиляди евро без ДДС,друго да му кажеш на балъка,че струва четвърт милион лева.Доста ще се замисли преди да купи.
                          Е,хубаво ,няма да споря с вас,мислете каквото си искате Балъците ,като се лъжат ,аз няма да плача,я Отново ще ви напиша докато не приемем еврото ще е така.

Коментар

Продължаваш с глупостите , бях пряк свидетел на процеса как се обърнаха цените от долари в евро за дни , когато долара спадна под 1 евро 2002 , еврото си беше достатъчно известно и преди това, но не превалутираха . Няма нито една причина цените да са в евро, освен да се заблужават пациентите , да не говорим за наемите , там 99 процента ги получават в лева и държат да си ги получават в лева , но пък го обявят в евро, защото едно е 500 евро , дрго си е хиляда лева. На мен ми е ясно , че брокерите сте такива, щом са прости си заслужават да бъдат лъгани , то ако не бяхте такива нямаше да сте брокери на имоти .... 99 процента от имотите , които се продавт са скапани и никой брокер няма да каже истината пич , имота е скапан , но такива са цените и това е положението . Затова и ако си забелязала 99.9 от имотите по обявите са със спуснати пердета , но то се вижда и прозира през пердетата на комшийката прането.
                            Аз единия го купих в долари другия няколко месеца по късно (3-4) е евро. По спомени долара падна до 1.6 март 2003
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

Забравяш да споменеш жителството , ако не успееха да се оженят за някой с жителство ги връщаха по селата директно от унивеситета. А жителство даваха само на яки , ама много яки комунисти или 10 години в леярната в кремиковци.
                              Aз лично не съм се интересувал как се придобиваше софийско жителство имаше нещо такова Кремиковци Градски транспорт...

Коментар

• https://www.luximmo.bg/bulgaria/obla...-v-sofiya.html Ето за какво пиша ... За близо милион лева , получаваш изглед към керемидите на комшиите. Но в сайта е пълно с подобни имоти и то лукс , не знам дали са , но са скъпи. ....

Коментар

Working...
                                X