Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на "панелка" - струва ли си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Блогодаря за съветите. Все пак ще ми е полезно да чуя конкретни такива - за самите панелки,а не принципно за инвестицията в жилище.

Коментар

• Първоначално изпратено от Пухче Разгледай мнение
      в момента живея в 14 годишна панелка,в идеален център
      под мен апартамента се продава само за 50 000 ЛЕВА,цената бих казала че е символична,защото в кварталите жилище с такава площ се продава за 65 000лв.
      къде това
      дой подробности

Коментар

• Първоначално изпратено от Julius Разгледай мнение
        Откога покупката на 40+ годишен продукт с неясен остатъчен живот се нарича инвестиция?
        така си мислеше и един приятел когато си купи фиат пунто преди 10 години. Но се оказа, че моята стара жигулка го надживя.

По темата - направо ми става жал за пишман инвеститорите в нови или стари апартаменти. При толко варианти там да си завреш парите? Зависи си от конкретната панелка и от конкретното ново строителство. Най-добре е от 40те години тухлите или ЕПК като стабилност. Панелките като цяло имат проблеми а за повечето от новото не ми се и говори

Коментар

Откога покупката на 40+ годишен продукт с неясен остатъчен живот се нарича инвестиция?
          Инвестиция - в смисъла че покупката на жилище е вид инвестиция

Коментар

• Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
            Да се гледа само типа на сградата е доста кофти решение. Щом се говори за панели, явно другата алтернатива е ЕПК. Ами влез във вход със 20 апартамента и в такъв със 100. Ако лъхне на лучена яхния и пикня - бягай далече, ако ще и гранитна да е конструкцията.
            Гаранция за това няма - сега живея в монолитен блок,ама от истинските монолитни и пак вмирисват входа на манджи

Коментар

• в момента живея в 14 годишна панелка,в идеален център
              под мен апартамента се продава само за 50 000 ЛЕВА,цената бих казала че е символична,защото в кварталите жилище с такава площ се продава за 65 000лв.

Коментар

просто според мен неправилно се изрази момчето

Коментар

• До момента няма паднала панелка
                  Ако си я барнеш след покупката си ок

лошото е в общите помощения и качеството на самото обкръжение.
                  Недвижими имоти [URL=http://bit.

Коментар

• Да се гледа само типа на сградата е доста кофти решение. Щом се говори за панели, явно другата алтернатива е ЕПК. Ами влез във вход със 20 апартамента и в такъв със 100. Ако лъхне на лучена яхния и пикня - бягай далече, ако ще и гранитна да е конструкцията.

Коментар

Що бе, има си и на по 20 г., еле че ще надживеят някои нови строителства.

Коментар

• Първоначално изпратено от adriano1 Разгледай мнение
                        Здравейте. Ще ми е полезно да чуя мнения по този въпрос - струва ли си да се инвестира в панелка, какъв им е реалния живот, някои от панелките не са ли по-надеждни от доста от новото строителство...

Коментар

• оня ден продадоха една панелка във Варна за 20 000 евра,двустаен
                          мда
                          продадоха и 36кв. обзаведен в младост за 840 евро/метър квадратен,във Възраждане панелка на 500евро/метър квадратен
                          аде...пазар-непредвидим,къде се пресичат интереси на купувачи и продавачи

Коментар

• Покупка на "панелка" - струва ли си?

Здравейте. Ще ми е полезно да чуя мнения по този въпрос - струва ли си да се инвестира в панелка, какъв им е реалния живот, някои от панелките не са ли по-надеждни от доста от новото строителство...
                          Working...
                          X