IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

    Хайде сега детинщини и отклоняване на дискусията. Космонавт, не си станал.
    Аз казвам, че трендовете си имат корекции, и удобен момент за такава корекция е регистрацията на ЕТФ-ите. По ред причини.
    Ти твърдиш, че ще накараш богатите инвеститори да купуват актив, малко преди АТН. Че няма други инструменти, по пазарите.. Ми мечти са си това.

    П.П. Пък дали ще съм прав за корекцията, пазара ще реши. Може и да греша.
    Правя скрийншот и ще видим кой познал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Нз как е при теб, но при мен мечтите се сбъдват....
      продавай скоро,
      типично надуване на Коня предКоледно за плиткоумната цаца,
      дето ще излезе във почивка и ще разцъква на крипто,
      напушена, пиейки Джони и мечтаейки за 100к и нагоре ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Нз как е при теб, но при мен мечтите се сбъдват....
        Хайде сега детинщини и отклоняване на дискусията. Космонавт, не си станал.
        Аз казвам, че трендовете си имат корекции, и удобен момент за такава корекция е регистрацията на ЕТФ-ите. По ред причини.
        Ти твърдиш, че ще накараш богатите инвеститори да купуват актив, малко преди АТН. Че няма други инструменти, по пазарите.. Ми мечти са си това.

        П.П. Пък дали ще съм прав за корекцията, пазара ще реши. Може и да греша.
        Last edited by SKP; 10.12.2023, 19:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

          Мечтай си.
          Нз как е при теб, но при мен мечтите се сбъдват....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
            Незнам какво точно се случва тия дни, нямах много време, но добре ми се отрази на портфейла. Бях назад по едно време ама тия последните рънове ми дойдоха добре. Дет вика Бетерчо, продадохме евтино май, ама квото такова, все пак за мен това си е рискова инвестиция от портфейла ми.
            Нали писа,че си продал под 30к и си чакал корекцията до 24к.,сега пък друга песен запя

            Коментар


            • Незнам какво точно се случва тия дни, нямах много време, но добре ми се отрази на портфейла. Бях назад по едно време ама тия последните рънове ми дойдоха добре. Дет вика Бетерчо, продадохме евтино май, ама квото такова, все пак за мен това си е рискова инвестиция от портфейла ми. Имам добри профити от Algo, Wrx, Gmt, Ada, Sol,, Pepe, Meme. Сега чакам основно Matic, Ltc и някви други дреболии дет имам малко. Чакам и ако цената падне да влезна пак, но ме съмнява да имаме чак такава сериозна корекции, каквато бе с коня например под 20к.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Обичат или не, ще им се наложи да купуват скъпо, защото тия дет продаваха евтино, излязоха от пазарЯ. В момента останаха само тия, които (ще) продават скъпо.
                Мечтай си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                  Ахам, но хората с пари не обичат да купуват скъпи активи. А с големи пари, обичат още по-евтини.
                  Обичат или не, ще им се наложи да купуват скъпо, защото тия дет продаваха евтино, излязоха от пазарЯ. В момента останаха само тия, които (ще) продават скъпо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                    И да падне след новината за etf (15-30%)ще е временно
                    Че кой казва. за постоянно? Да оберат стоповете, надолу. И да направят, изнервяща консолидация. С уж, Всет Тъпи, надолу.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      Ахам, но хората с пари не обичат да купуват скъпи активи. А с големи пари, обичат още по-евтини.
                      И да падне след новината за etf (15-30%)ще е временно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Няма как, точно обратното ще се случи, защото големите инвеститори и фондове, ще кулуват Биткойн съвсем легално, а те имат много, много повече пари от ритейла и няколкото компании, които вече притежават Биткойн. Преди 20 тина год. след одобрението на етф (не новината), златото се качва 3-4 пъти.
                        Ахам, но хората с пари не обичат да купуват скъпи активи. А с големи пари, обичат още по-евтини.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                          Според мен след ETF-а цената рязко ще спадне надолу.
                          Няма как, точно обратното ще се случи, защото големите инвеститори и фондове, ще кулуват Биткойн съвсем легално, а те имат много, много повече пари от ритейла и няколкото компании, които вече притежават Биткойн. Преди 20 тина год. след одобрението на етф (не новината), златото се качва 3-4 пъти.

                          Коментар


                          • Робин Худ идва.

                            https://fakti.bg/biznes/838375-nai-b...ovaluti-i-v-es

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Коня за има няма няколко дена прескочи Беркшир и Мета.

                              https://companiesmarketcap.com/assets-by-market-cap/

                              Наред е Нвидия, а догодина Абълката.

                              Я коня пак в топ 10... и е на път да надмине любимата ми компания.

                              Интересно дали още тази година ще надмине ATH или догодина.


                              Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                              Мисля си само дали може това с на Blackrock ETF-те да е една игра да изсмучат малко лесни пари от хората и после да им кажат да пият една студена вода? Да направят тази и другата седмица един мощен pump and dump до 60к и да вземат по някой бонус за коледните празници
                              Иначе ако ги одобрят и с очаквания халвинг спокойно може да удари 200к догодина по това време или до средата на 2025, но да видим.

                              Напълно възможно е, но ако се случи това, ще е една добра възможност за влизане след това. Според мен след ETF-а цената рязко ще спадне надолу.
                              Last edited by Xman1; 07.12.2023, 04:24.

                              Коментар


                              • Мисля си само дали може това с на Blackrock ETF-те да е една игра да изсмучат малко лесни пари от хората и после да им кажат да пият една студена вода? Да направят тази и другата седмица един мощен pump and dump до 60к и да вземат по някой бонус за коледните празници
                                Иначе ако ги одобрят и с очаквания халвинг спокойно може да удари 200к догодина по това време или до средата на 2025, но да видим.
                                Last edited by pwise; 06.12.2023, 01:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X