IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
    Всичко пъмп и дъно, само Етера задържа някакво ниво. Дали не обръща тренда вече спрямо Биткойн пред да почне разливането и в алтове...
    Технически имулса при биткойн започнал септември изглежда приключил с фалшив пробив. При Етера същата работа още малко на горе до завършването на сруктурата.
    Което ме навежда на мисълта че следва спих при целият крипто пазар и неодобрение на ETF. Лично аз очаквах ,,sell the news,, при одобрение. Според мен независимо и дали има одобрение или отлагане, следва корекция януари до средата на февруари, просто в единият случай спускането ще е от малко по- високо ниво.

    Коментар


    • Всичко пъмп и дъно, само Етера задържа някакво ниво. Дали не обръща тренда вече спрямо Биткойн пред да почне разливането и в алтове...
      Attached Files

      Коментар


      • Коментар


        • Биткойн проби и ускорява 46 400.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
            Ние кралят сме го взели, въпроса е с парите за семки какво да правим...
            Този спад беше толкова далеч и толкова неща се промениха след него, а и беше...абе то е обяснено в клипа и това.


            Това как сме го изпуснали? Или поне аз де:
            https://cryptodnes.bg/bitcoin-nqkoi-...oshi-nakamoto/
            Не знам как да го мисля. Ако някой се базика, много скъпо удоволствие. Не вярвам така да са се мъчили да съборят цената последно преди ИТФ(евентуално)защото колко трябва да падне, че да са на плюс с 27 Биткойна...
            Странна работа. А ако е човек контролиращ този портфейл...защо директно от него не махна нещо?


            Отделно в уейлса гледам някой последните два дни през час-два теглеше койни от Кракен, някъде около 28000 броя са.
            BlackRock ще изполват кракен до колкото помня, и е въможно да са те.

            Относно 1 милион, имам две теории:
            1. Някой сериозно се е объркал
            2. Някой инсайдър ще направи толкова пари, че е решил сантиментално да "благодари" на Накамото, но това ми се струва малко тъпо.
            Интересни мотиви ще са ако не е грешка.

            Има ли час в който SEC ще каже какво ще става или е когато се почустват в настроение?
            Сега погледнах, между 8-и и 10-ти, явно няма да е днес.
            Last edited by pwise; 08.01.2024, 16:42.

            Коментар


            • Ние кралят сме го взели, въпроса е с парите за семки какво да правим...
              Този спад беше толкова далеч и толкова неща се промениха след него, а и беше...абе то е обяснено в клипа и това.


              Това как сме го изпуснали? Или поне аз де:
              https://cryptodnes.bg/bitcoin-nqkoi-...oshi-nakamoto/
              Не знам как да го мисля. Ако някой се базика, много скъпо удоволствие. Не вярвам така да са се мъчили да съборят цената последно преди ИТФ(евентуално)защото колко трябва да падне, че да са на плюс с 27 Биткойна...
              Странна работа. А ако е човек контролиращ този портфейл...защо директно от него не махна нещо?


              Отделно в уейлса гледам някой последните два дни през час-два теглеше койни от Кракен, някъде около 28000 броя са.
              Attached Files
              Last edited by Top Gun Maverick; 07.01.2024, 22:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                Хубаво видео за ICP, какво мислите вие?
                https://youtu.be/QT4svMjcOqY?si=_HK3QUHlCTy6PcUe
                За тая шитня ми беше споменал един приятел. След листването купи - мисля, че беше 300$, после (съвсем очаквано) се сурна на 5-10$.
                Не си давайте парите за подобни шитни с неограничен съплай. Кралят е само един - Биткон

                Коментар


                • Хубаво видео за ICP, какво мислите вие?
                  https://youtu.be/QT4svMjcOqY?si=_HK3QUHlCTy6PcUe

                  Коментар


                  • Аз следя какво пише A. Hayes, съосновател на BitMex борсата. https://blog.bitmex.com/signposts/
                    Според него корекцията ще е в началото на Март, като всички активи - акции, бондове и крипто без изключение ще се сурнат, по причини че тогава ще свършат парите от програмите от които в момента се налива ликвидност в банките. Очаква обаче битконя да започне да се възстановява още преди срещата на ФЕД на 20-ти Март и бичият пазар да си продължи, защото сривът ще принуди баба Йелън и ФЕД да подновят програмите за ликвидност, още преди ФЕД да са започнали да свалят лихвите (на 20-ти Март). В края на февруари ще заема къси позиции с PUT опции. Може да има промяна в плана, следя го какво пише.

                    EDIT: Ха, щели да пращат наистина един биткойн на Луната, със сондата която ще излети на 8-ми януари. Може да съвпадне с разрешението за ETF-a, и да литне и на пазара, чудна комбинация просто!



                    Last edited by Д.Петков; 05.01.2024, 23:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                      Ако имаме спайк нагоре, това ще накара много хора да продадат новината, което ме принуждава и аз да застана в такава позиция и да махна едно 10-20%-та в очакване на корекция след това. Лошото е, че не знаем сега ли ще го одобрят(ако се случи това)или март за да се депозират сега койни на борсата. А ако кажат, че е одобрен и мрежите ще са натоварени, съответно таксите още не се знае колко нагоре.
                      В бичи тренд, повечето корекциии са сравнително плитки в реамките на 20-30 процента. И трябва да уцелиш точно дънато и върхът, това става доста трудно.
                      Съотношението риск печалба не си заслужава.
                      Пък и това може да е корекцията и от тук може да отпраши за олтайм хай.
                      По - добре некъде към май месец кат се понапомпа и тогава да имаме корекция от малко по-голям порядък за да може да се отиграе.
                      Last edited by Майстора233; 05.01.2024, 18:19.

                      Коментар


                      • Ако имаме спайк нагоре, това ще накара много хора да продадат новината, което ме принуждава и аз да застана в такава позиция и да махна едно 10-20%-та в очакване на корекция след това. Лошото е, че не знаем сега ли ще го одобрят(ако се случи това)или март за да се депозират сега койни на борсата. А ако кажат, че е одобрен и мрежите ще са натоварени, съответно таксите още не се знае колко нагоре.

                        Коментар


                        • Корекцията се задълбочи преди решението за ETF . И би трябвало тези дни да приключи. Според мен решението ще е положителни. Като при положителна новина ще направи спайк за няколко дни на горе и след това ще влезне в по сериозна корекция до към средата и края на февруари. Бичият тренд отново ще се възобнови с очакванията за халвинга.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                            Моля, аз си стоя зад думите за него и Авеланш. ICP даже се мъчи да излиза на моменти от тренда на коня показвайки странни движения. Всичко докато падаше, той качи 30%-та по едно време, преди това всичко стоеше и беше скочил, после всичко скочи той стоя...
                            ...
                            Да, извинявай, забравих че не те цитирам тебе.



                            Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                            Много нервен е май пазара, 10-ти наближава ЕТФ-и нямааа. Тия хиени от BlackRock и ко дали пък не мислят да сварят всички - да пропуснат 10-ти и да го върнат до 20к, да напазаруват и хоп Февруари-Март да им го одобри SEC и после да хванат и халвинга

                            Или пък просто няма да има ЕТФ и доста хора ще пием по една студена вода поне до края на годината?
                            Интересна седмица се очертава във всеки случай.

                            Всички го чакат ETF-a на 8-ми януари, (уж) ще одобрят няколко наведнъж в първи транш, другите ще чакат. Разбира се нищо сигурно няма, всичко зависи от SEC.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение
                              Мерси за ICP дето го каза, и аз купих малко, върви най-добре от всички други алт-шитни дето накупих.
                              Моля, аз си стоя зад думите за него и Авеланш. ICP даже се мъчи да излиза на моменти от тренда на коня показвайки странни движения. Всичко докато падаше, той качи 30%-та по едно време, преди това всичко стоеше и беше скочил, после всичко скочи той стоя...

                              Ще видим, двата проекта уж имат бъдеще, единия да успее истински ще съм доволен. Малко след тях очаквам нещо добро за Чейнлинк, а соПоланка нищо чудно и тя да изненада. Във всеки шиткойн с пари за семки, айде за първите два сън сложил за семки и бонбонки.
                              76/21/3, това ми е съотношението кон/Етер/шитове. Не знам при голяма корекция дали няма да обърна още малко кон в шитове. Но макс още процент. Етерът засега не го пипам, но пък при ДЦА продажби някога си, той ще хвърчи много преди малкото количество кон с което съм готов да отигравам цикъл.
                              Ходъл и толкова.

                              Коментар


                              • Много нервен е май пазара, 10-ти наближава ЕТФ-и нямааа. Тия хиени от BlackRock и ко дали пък не мислят да сварят всички - да пропуснат 10-ти и да го върнат до 20к, да напазаруват и хоп Февруари-Март да им го одобри SEC и после да хванат и халвинга

                                Или пък просто няма да има ЕТФ и доста хора ще пием по една студена вода поне до края на годината?
                                Интересна седмица се очертава във всеки случай.

                                Коментар

                                Working...
                                X