Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Узаконената кражба от Сребърния фонд

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Репоман, можеш ли да изброиш 5 компании, в които Сребърния фонд да вложи пари?

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40
      Първоначално изпратено от Repoman
      Според мен ще е много добре да се инвестира целия сребърен фонд в наши, български акции. Така от една страна ще стимулираме икономиката, а от друга след време ще се прибира и печалба под формата на дивиденти, обратно във фонда и той ще расте с ускорени темпове.
      Още повече, че самото инвестиране на подобни суми на БФБ ще стимулира пазара и може да успеем да възстановим бързо SOFIX на 1900. Дано.
      Ако завършваше с хахаха, щях да те разбера....

Какъв фонд, какви стимули, какви дивиденти, какъв пазар.....

тъй накратко, разбра ли ме !!!
      Съжалявам, но не те разбрах.
      Защо да не развиваме и стимулираме икономиката си, след като има едни пари които трябва да се инвестират? Защо не ние да приберем дивидентите от тукашните предприятия, а да ги оставяме друг да ги вземе?

Коментар

• Първоначално изпратено от Repoman
        Според мен ще е много добре да се инвестира целия сребърен фонд в наши, български акции. Така от една страна ще стимулираме икономиката, а от друга след време ще се прибира и печалба под формата на дивиденти, обратно във фонда и той ще расте с ускорени темпове.
        Още повече, че самото инвестиране на подобни суми на БФБ ще стимулира пазара и може да успеем да възстановим бързо SOFIX на 1900. Дано.
        Ако завършваше с хахаха, щях да те разбера....

Какъв фонд, какви стимули, какви дивиденти, какъв пазар.....

тъй накратко, разбра ли ме !!!

Коментар

• Според мен ще е много добре да се инвестира целия сребърен фонд в наши, български акции. Така от една страна ще стимулираме икономиката, а от друга след време ще се прибира и печалба под формата на дивиденти, обратно във фонда и той ще расте с ускорени темпове.

Коментар

• Узаконената кражба от Сребърния фонд

Имаше едни отделени пари за старини, ами скоро няма да ги има.....

По Дневник:
            Вчера правителството и социалните партньори постигнаха съгласие по мерките за подкрепа на държавния бюджет. Сред тях са предложенията за емитиране на вътрешен и външен дълг и продажба на емисии по Протокола от Киото. Вчера бяха одобрени и идеите за приватизация на миноритарни държавни дялове през фондовата борса и либерализирането на инвестициите на средствата от Сребърния фонд.
            1
            Да
            53.03%
            70
            Не
            30.30%
            40
            Това правителство още ли е на власт?
            16.67%
            22
          Working...
          X