Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задължително здравно осигуряване

Collapse
X
Collapse
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

• Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• zadulzhitelno zdravno osiguryavane

Болна тема... мамка им мръсна, тия от НЗОК и НОИ трябва да бъдат изправени до стената !!!!
    Бях пуснал преди време такава тема - можете да я потърдите имаше 70-80 поста, някои доста съдържателни.
    Интересни са ми доста неща - как тия негодници се осмеляват да нарушават куп правни принципи, Конституцията и т.н. Но това е и сламка за нас - и да се съдерат не могат да ни осъдят тия отперки - напротив - ний тях можем - как така ще ни искат кинти от началото на 2000 г, като законът е от есента и - никой закон няма действие със задна дата, ама тия си мислят че могат да ни яхат както си щат, ПРЕДЛАГАМ ДА НЕ ИМ СЕ ДАВАМЕ !!!!!!!!!!!
    А какво получаваме в замяна - болници, потънали в дългове, често нямат мангизи даже за консумативи, всяка вечер гледаме по телевизията как родители се молят като просяци за да съберат кинти и да пратят болните си деца на лечение в чужбина - не че нашите доктори са кьопави, ама нямат нужното оборудване - а всеки месец даваме милиони и милиони, тия кинти отиват крадците от НЗОК да си правят златни офиси и да си купуват мерцедеси -
    АКО ХВАНА ЗЛАТНАТАЕ РИБА - ЩЕ ПОИСКАМ ДА СТАНА ДИКТАТОР И ТОВА ЩЕ МИ Е ПЪРВАТА РАБОТА - ДА ГИ ПРАТЯ ТИЯ В УРАНОВИТЕ МИНИ НА ДОЖИВОТНА КАТОРГА :-)
    Last edited by aleks262; 07.02.2018, 10:24.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• само за аматьори

Незнам, ама ще е голямо чудо тези избори... а кой ще спечели икак ще управлява..идея нямам Имах големи надежди в Новото време, ама те така се издъниха че...

Коментар

• само за аматьори

О sdsd:-))
        Не бързай, има време. В момента се подготвят предизборните им платформи. Този път ще бъдат особено щедри на обещания.

Коментар

• само за аматьори

О Соня ... Ама не съм чул някоя партия да е обявила че ще сложи ред в здравеопазването, то и в образованието трябва много да се направи... Само демагогстват...

Коментар

• само за аматьори

ama zhivee6tite v 4uzhbina za da se otkazhat ot tazi usluga, tryabva da si platyat vnoskite ot 2000 do 2004, kato na vnoskite e slozhena i lihva dazhe;-) tova zna4i okolo 600-700 kinta, ei taka 6toto na zdravnata kasa i tryabvat pari;-)

Коментар

Естествено че е провал, но имаме ли избор.
              След последните промени в Закона за здравното осигуряване, текстовете за живеещите в чужбина за приемливи, но за нас. . .

Коментар

Това здравно осигуряване е най-големия провал не само за тези управляващи

Коментар

• Задължително здравно осигуряване

tuk iskam da post-na edin URL - http://www.parisvesti.com/?u_s=5&u_a=165 za vsi4ki bulgari, koito zhiveyat v 4uzhbina, puk i za tezi koito zhiveyat v bulgaria, no sa nedovolni ot absurdite v rodnoto zakonodatelstvo. Vseki koito ima zhelanie mozhe da se podpi6e v peticiata, za promeni v zakona za zdravnoto osiguryavane. Stava vupros za basnoslovnia zakon, po silata na koito, bulgarite zhiveli v 4uzhbina tryabva da izplyatyat vnoski za zdraveopazvane, pri polozhenie, 4e nito sa polzvali uslugata, nito sa imali vuzmozhnost po nyakakuv na4in da predotvratyat tezi pla6tania! lek i uspe6en den zhelaya na vsi4ki;-)
                Working...
                X