Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се забранят ли печките на дърва в градовете ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Бате Пешо, уважавам те, но винаги ми е била много интересна липсата на каквато и да било скромност и смиреност, страх от Бога, ако щеш, у един вярващ православен като теб! Все да си последна инстанция, все с рогите напред, уболешката, забравяйки, че всички сме малко или много взаимосвързани и живеем като общност. А животът като общност не свършва с каменната ера, когато всички са си палели кавото им дойде, за да се греят и да имат светлина! Не, не е така, вече сме 21 век и някои хора трябва да излезете от средновековното оскотяване и да прогледнете, ако трябва и с гьостерицата, както Петър Първи подстригал брадите на болярите, а те чакал бог да го убие за това светотатство и обида към Всевишния

Бате Пешо, животът в общество значи основно едно - да не пречиш на другите или поне да пречиш минимално. И аз, бате, го правя - колата ми е с евро 6+, пътувам основно с градския транспорт, не горя какъвто и да е боклук в печки и кюмбета, не пуша, абе старая се да имам нулево замърсяване, без да изпадам в гретатунбергщина и зелен талибанизъм. Толкова много ли искам, че не желая децата ми да се разболяват от ла%ната, дето излизат от комините - и това в София, в 21 век???? Ми на село си правете какво искате, ако щете, живейте и с прасетата, за да ви е по-топло, но в София се държиш като софиянец, а не като селтак - то май това е и основният проблем на столицата ни.

И ако не става, трябва да се вземе кръпела (по плевенски) и да се бие по глЪвЪтЪ, докато стане вълча порода (пак от твоя край). Другото е тъмнозелена логика - детето е гладно, бате, ще крада, убивам и изнасилвам, щото така, имам си оправдание - бахти и логиката, нали? Ма манго си вярва, тези с печките - също - съвпадението никак не е случайно...
    Груец бе аз като гледам май ти все с рогите напреде.Прочети само какво си написал.Ми аз па мое ти отговоря като искаш чист въздух оди у гората там въздухът е чист.Големият въпрос е какво да правим с тези хора които не могат да си позволят евро шест нямат парно и нямат лев и шейсе за билет.Да ги махнем да не ти пречат.Ми ако питаме тях те ще препоръчат на тебе да се разкараш като не ти изнася.Но целта ми не е да се заяждам с теб.Проблема не са кюмбетата а колите.Колите които станаха ного.Не може всеки да си купува таралясник за 2000 кинта на 30г и безпроблемно да го регистрира.На един адрес една кола за втора рязане на главата.Няма къде да паркираш няма регистрация.Но това върви с друг градски транспорт и други мерки като например къде и как се строи..Големият проблем на София се нарича Мая Фандъкова и крадливите политически партии

Коментар

• Бате Пешо, уважавам те, но винаги ми е била много интересна липсата на каквато и да било скромност и смиреност, страх от Бога, ако щеш, у един вярващ православен като теб! Все да си последна инстанция, все с рогите напред, уболешката, забравяйки, че всички сме малко или много взаимосвързани и живеем като общност. А животът като общност не свършва с каменната ера, когато всички са си палели кавото им дойде, за да се греят и да имат светлина! Не, не е така, вече сме 21 век и някои хора трябва да излезете от средновековното оскотяване и да прогледнете, ако трябва и с гьостерицата, както Петър Първи подстригал брадите на болярите, а те чакал бог да го убие за това светотатство и обида към Всевишния

Бате Пешо, животът в общество значи основно едно - да не пречиш на другите или поне да пречиш минимално. И аз, бате, го правя - колата ми е с евро 6+, пътувам основно с градския транспорт, не горя какъвто и да е боклук в печки и кюмбета, не пуша, абе старая се да имам нулево замърсяване, без да изпадам в гретатунбергщина и зелен талибанизъм. Толкова много ли искам, че не желая децата ми да се разболяват от ла%ната, дето излизат от комините - и това в София, в 21 век???? Ми на село си правете какво искате, ако щете, живейте и с прасетата, за да ви е по-топло, но в София се държиш като софиянец, а не като селтак - то май това е и основният проблем на столицата ни.

И ако не става, трябва да се вземе кръпела (по плевенски) и да се бие по глЪвЪтЪ, докато стане вълча порода (пак от твоя край). Другото е тъмнозелена логика - детето е гладно, бате, ще крада, убивам и изнасилвам, щото така, имам си оправдание - бахти и логиката, нали? Ма манго си вярва, тези с печките - също - съвпадението никак не е случайно...
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

Ъхъ, то и в изнасилването си има романтика и е много икономично - вместо да се пънеш за рози, сонети, скъпи вечер и т.н., направо и биеш два шамара, завличаш я в храстите и си супер. Романтика та дрънка, че и без пари, направо разкош, нищо лощо няма в това - понякога се чудя дали изобщо има нещо между ушите на някои хора!!!
        На всички любители на дрЪвата и въглищата им пожелавам да си зведат децата и внучетата до комините и да им дадат да дишат, дишат, дишат, за да разберат какво причиняват на мен и моите деца! Анатема трижди на такива като вас! И не ми се оправдавайте, че сте бедни, ако сте бедни - бедни сте, но само душевно!
        Груец успакой ся ше земе да наплюеш монитора.Я погледни да нема некоя доматена люспа залепнала.И ти тровиш на хората децата с твоята каляска ма не те анатемосват.Като искаш екология продай си каляската купи кон колело или тротинетка и си запри тока.Ще живееш екологично и няма да се тровиш.Винаги са ми жалки хората които призовават другите да си жертват конфорта за да може те да са добре.У нашто село има цигани и те и ние се топлим на дърва ми нямаме проблем с мръсен въздух.Да не говорим че по тия земи хората се отоплявали така не векове а хилядолетия.Преди години ревеше срещу Пушляка в Кремиковци и го беше въздигнал до пръв и най главен замърсител на въздуха в София.Ето вече пушляка го няма 10 години а въздуха още по мръсен.Са са ви виновни дървата и въглищата и циганите....Е не са докато не слезете от колите и таралясниците не се забранят драстично в София оправяне няма да има.Проблема ви са кирливите 20г боклуци дето карате от сутрин до вечер и паркирате дето ви падне.На вас ви трябва кмет който не е софиянец не живее в София и да хване дървото па като ви почне бой докато ви уврат главите.

Коментар

• Първоначално изпратено от pass Разгледай мнение
          Не е лошо човек да се отоплява на дърва. Това е може би най-икономичния и практичен вариант за отопление на дома, може би само отоплението на въглища е по-икономично. Но отоплението на дърва определено си има своя чар, да се прибереш вечер на топло, да сложиш още няколко цепеници в камината, нищо лошо няма в това. Вярно че комина пуши, но нека да не бъдем чак толкова дребнави, свиква се.
          Ъхъ, то и в изнасилването си има романтика и е много икономично - вместо да се пънеш за рози, сонети, скъпи вечер и т.н., направо и биеш два шамара, завличаш я в храстите и си супер. Романтика та дрънка, че и без пари, направо разкош, нищо лощо няма в това - понякога се чудя дали изобщо има нещо между ушите на някои хора!!!
          На всички любители на дрЪвата и въглищата им пожелавам да си зведат децата и внучетата до комините и да им дадат да дишат, дишат, дишат, за да разберат какво причиняват на мен и моите деца! Анатема трижди на такива като вас! И не ми се оправдавайте, че сте бедни, ако сте бедни - бедни сте, но само душевно!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

А Тънъмънчева да се разберем с теб аз не съм произлязъл от маймуните за другите не знам.Но като гледам някои екземпляри предполагам че това твърдение е обидно за животинките...
            Спокойно, знаем, че не си произлязъл от маймунките, а от Адам и Ева.

Коментар

• Първоначално изпратено от pass Разгледай мнение
              Не е лошо човек да се отоплява на дърва. Това е може би най-икономичния и практичен вариант за отопление на дома, може би само отоплението на въглища е по-икономично. Но отоплението на дърва определено си има своя чар, да се прибереш вечер на топло, да сложиш още няколко цепеници в камината, нищо лошо няма в това. Вярно че комина пуши, но нека да не бъдем чак толкова дребнави, свиква се.
              Ъхъ, ъхъ ... Ама преди да сложиш цепениците в камината трябва първо да ги занесеш до нея, да я изчистиш от пепелта, да запалиш огънят и да се молиш пушека да не се връща от комина обратно в стаята, че ако това става - следва пребоядисване на бърлогата. Общо - взето - романтика
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

Коментар

• Не е лошо човек да се отоплява на дърва. Това е може би най-икономичния и практичен вариант за отопление на дома, може би само отоплението на въглища е по-икономично. Но отоплението на дърва определено си има своя чар, да се прибереш вечер на топло, да сложиш още няколко цепеници в камината, нищо лошо няма в това. Вярно че комина пуши, но нека да не бъдем чак толкова дребнави, свиква се.

Коментар

• Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  https://trud.bg/%d0%b2%d0%bd%d0%b5%d...0%d1%82%d0%b0/

Малко са ни печките горящи буклуци,ами за пет години сме внесли 730 000 тона буклук...Предполагам ,че една сериозна част от тоя буклук е изгорена...
                  С огромни усилия и постоянство тиквоча ни направи сметището на Гейропа.
                  Last edited by vikhunter; 26.11.2019, 17:21.

Коментар

• https://trud.bg/%d0%b2%d0%bd%d0%b5%d...0%d1%82%d0%b0/

Малко са ни печките горящи буклуци,ами за пет години сме внесли 730 000 тона буклук...Предполагам ,че една сериозна част от тоя буклук е изгорена...

Коментар

• https://dnes.dir.bg/sofia/novata-eko...CGwR-jzri1OhA0

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Човечеството се е появило именно в резултат на мързела. Хомо сапиенсът се е пръкнал благодарение на маймуната, де е слязла от клона и после я е домързяло пак да се качи на него
                        А Тънъмънчева да се разберем с теб аз не съм произлязъл от маймуните за другите не знам.Но като гледам някои екземпляри предполагам че това твърдение е обидно за животинките...

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

Не съм виждал ни едно същество да го е домързяло да ЯДЕ и да пукне от глад щото го мързи да яде.
                          Аз познавах един такъв.Майка му и баща му като роби работеха и го гледаха тоя тулуп и брат му гледаха.Като починаха дъртия брат умря още първата зима от студ и глад щото го мързи.Другия малкия се оказа по жилав изкара неколко години и то щото други се грижеха за него.По цел ден на центъра кесеше и обираше фасовете на циганите да ги допушва...Така че има и такива.

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Съкровище за 16 800 млрд. на дъното на Черно море!

https://www.168chasa.bg/article/4256639
                            Ае хаирлия и да тръгне работата. Ся да кажа, че следва печките да се запазят.

Коментар

• Съкровище за 16 800 млрд. на дъното на Черно море!

https://www.168chasa.bg/article/4256639

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Аз ти гарантирам че на 80% от народа мързела е по голям от инстинкта за самосъхранение.Огледай се около теб и сам ще се убедиш
                                Не съм виждал ни едно същество да го е домързяло да ЯДЕ и да пукне от глад щото го мързи да яде.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

Working...
                                X