Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българи-пазете се от Виваком

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Не помня точно как бяха договорите им, но мисля, че имаше клауза за прекратяване ако няма техническата възможност да ти се предостави услугата.

Можеш да се оплачеш и през КЗП. Чел съм няколко случая, в които отсъждат срещу тая шайка кретеноиди.
    ""\_(o.O)_/""

Коментар

• И аз се опарих миналия месец. Платих си месечната такса на стационарния телефон в каса на Виваком в Кауфланд в Младост. Какво се оказа после, в следващата фактура ми начислили и предишното плащане, като стари задължения. Моя грешка бе, че не си пазех касовия бон и така им платих два пъти по 15 лева. Пазете си боновете!

Коментар

• vivacom = БТК

А мотото на БТК винаги е било:

"БТК Disconnected People"

Няма какво повече да се каже за тази компания !

Коментар

• Точно си поръчвах от виваком същата услуга. Смятам да подпиша договора чак като ми дадат устройството.

Коментар

• Българи-пазете се от Виваком

Не зная, кой допусна тази компания на българския пазар,но аз съм страшно отвратена от техните измами.Ще Ви кажа какво се случи с мен и след като го споделих с приятели разбрах,че не съм единствената ИЗМАМЕНА от виваком и бтк.Трябваше ми алтернативен интернет като резерв,ако спре евентуално ток или се получи нещо друго и да ми подне кабелния интернет.Спрях се на промоцията от виваком за 750 МБ за месец срещу 10 лева,към нея трябваше да получа устройство-безплатно (както пишеше в промоцията)за включване на картата към компютър.Платих си чинно сумата по договора,но съвсем културно ме помолиха да изчакам за устройството два дни тъй като нямали в наличност.Отидох отново след два дни,казаха ми -още не е пристигнало елате след нови два дни................. и така продължи 17 пъти унижение-аз отивах до магазина и те ме посрещаха усмихнати и ме пренасочваха за нови два дни.Обадих се на оператора,след няколко прехвърляния ми казаха,че не могат нищо да направят,като казваха ,че съм права ,но това е.Сметката по договора върви вече втори месец аз разбира се плащам,последно от магазина ме "посъветваха" да си закупя нужното устройство за да мога да ползвам "промоцията".Това е ВИВАКОМ-ПАЗЕТЕ СЕ!!!Ако има и друг изгорен от ВИВАКОМ моля пишете за да предпазим и другите българи.
          Working...
          X