Първоначално изпратено от Pyramid
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
50% от приходите са от износ на горива. Колко може да издържи без тези приходи?
Освен това, РУСИЯ ПОЧТИ НЯМА (сравнена със Запада, +Япония, + още много, много страни, толкова масивен дълг, съотнесен с БВП.
Русия, е суровинно, енергийно и по отношение изхранването на населението, НАПЪЛНО САМОДОСТАТЪЧНА. Т.е., може нищо да не внася, САМО ДА ИЗНАСЯ, И ПАК ДА И СТИГА 100%
Руската валута, е само и единствено под нейни емисионни решения.
Рублата, значително се ревалвира и, в момента, принудително, РЦБ купува чужди валути, за да удържи курса от много по-силно ревалвира е.
Оказа се, дори и да не вярвате че, Русия има много повече добронамерени партньори, отколкото целият Запад.
Е, горното, и дава свободата, да понесе значителен бюджетен дефицит, ако трябва, да напечата още трилиони рубли, и да не колабира.
Кое не разбра?
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Може би не си забелязал но,Русия е от най-големите ИЗНОСИТЕЛИ на храни. Т.е., задаваш грешния въпрос. Опитай отново.
Коментар
-
Първоначално изпратено от betterЯ кажи как да ги блокна ватниците, че да не им чета глупостите!
Коментар
-
Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
Ха....ха....ха! Знаеш ли значението на думата "факт" ? Нямаш и най-малка представа, заради копейките си готов на всичко........а уж си български офицер!
п.с. и отрече възстановяването на Германия след ВСВ. ФАКТ!
п.с. ха...ха
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Нали знаеш че, се забавлявам с "умници" като теб?
п.с. и отрече възстановяването на Германия след ВСВ. ФАКТ!
п.с. ха...хаLast edited by briko; 03.09.2022, 16:53.
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
Аха и кво ще яде?
Коментар
-
Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
Това не е решение на ЕК, а мнение. Решенията на ЕК се спазват в ЕС. Никой не очаква да ги спазва Путлер. Поредна тъпотия.......на изплакнат путлеристки ум.
Коментар
-
mitko2848, целта е да се получи бягство от продавачите на друг петрол, който не е руски, всеки ще иска да купи руски. Ти ако можеш да купиш с голям дисконт естественно там ще отидеш да купиш, а не където е много по скъпо нали ? Съвсем друга е целта.Last edited by DS66; 03.09.2022, 17:28.
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Единствено ЕК взема насериозно решенията на ЕК.И никой не го е грижа за мрънкотенето на европейците.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Откак започна войната, Русия втвърди действията си и имам основание да вярвам че, ще играе твърдо и занапред.
Коментар
-
Ватата вероятно одобрява това:
Путин награди с медал убиец-рецидивист
Осъденият на 25 години за убийството на петима души в Подмосковието загинал на фронта в Украйна
https://www.segabg.com/hot/category-...iec-recidivist
- 1 like
Коментар
Коментар