Първоначално изпратено от Vergil1975
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнениеPyramid, като ни вземат суровините, то няма начин да не се деиндустриализара. Те се плашат ЕС да не се обедини с Русия.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Чакай, разберете се, все пак: 70, 80, 82 или 84 са точно, че някак все ви скачат числата?
А останалите сте ясни.
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение
Аз си мисля, че е някой от тези 70 агента от руското посолство, които ги изпратихме по живо по здраво. Сега са му намерили работа по неговата специалност. Добре се справя с български, но си му личи по изказа, че е чужденец.
Коментар
-
Pyramid, като ни вземат суровините, то няма начин да не се деиндустриализара. Те се плашат ЕС да не се обедини с Русия.
Коментар
-
Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнениеРусия няма да снабдява със суровини Индия на безпари, забравете го това нещо. Руснаците питат - те кога ще се реиндустриализират, те не искат да играе Русия суровинен придатък на този или онзи, щото САЩ имали велика стратегия.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
И вече кочината даде 110 000 жертви и 1 млн осакатени
А НАТО ОЩЕ не сме влязли МОЩНО
само даваме на час по лъжичка
ХАХАХХАХАХАХХА
руZZия-тумора СКОРО няма да я има в тези граници-РАЗПАДА им и да я оставят без ЯО
АМИН
Коментар
-
Gerasim_Burgaski, има други държави в които пият повече алкохол на глава от населението, и за тях не може да се каже че са алкохолизирани. В САЩ също е правен сух режим за да се деалкохолизират.
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Немски танкове, се срещат по полетата на ВСВ. Ако и тук се намърдат, значи, наистина, папа Франциск е прав: В момента, вече тече Трета Световна война.
А НАТО ОЩЕ не сме влязли МОЩНО
само даваме на час по лъжичка
ХАХАХХАХАХАХХА
руZZия-тумора СКОРО няма да я има в тези граници-РАЗПАДА им и да я оставят без ЯО
АМИН
- 4 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнениеGerasim_Burgaski, не руския народ е велик народ, но ти това как да го разбереш ? Не може да ти се обясни. Както не може да се обясни на ФЕД, че не могат да печатат пари с които се прави само търговски дефицит, защото така те не са банките на Америка, а азиатски банки. Последно четох че са решили че не са климатична организация, нищо че когато се случват климатични катаклизми те в Америка ще са най силни, какво им пука на тях, нали така. От това тяхното печатане стана това нещо - Русия да е враг, че и Европа май и тя и за капак и Китай. В момента зет посоката е много силна, не е само за Русия, не е само за Украйна..навсякъде хората се питат - ние държим ли на нашите държави и какво правим за тях да ги има. Но ти това едва ли ще го разбереш.
99% са алкохолици в "нигерия със сняг"
РАЗПАДА на рф както СССР ИДЕ
СВИКВАЙТЕ
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнениеАбе Валентине, тези глупости дето ги постваш постоянно....вярваш ли ги?
Аз лично си мисля, че не. Не вярвам някой раличен от пълен идиот да им се връзва.
То като се замисля, същият въпрос мога да го задам и към другите предатели русолюбци...
Коментар
-
Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнениеслагайте кафявите пликчета ПРЕДАТЕЛИ-руZофили:
[ATTACH=CONFIG]n4010899[/ATTACH]
Коментар
-
Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
Е как кой-нациста евреин Зеленски. Но Путин предаде всички хора по света,които чакаха да денацифицира Украйна, а той се осра.Аз, ТАЯ пушка, от еййй такова пищовче, я познавам.
Коментар
Коментар