IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • руската доктрина

    Коментар


    • Пригожин: ВСУ ще ни ударят след седмица с 400 000 души армия...

      бре тоя няма ли си някой Prosty, родшпошки да му обясни, че тя била изчезнала украинската армия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        И от янтра по длибоку нема и по топлу че найш ка топли фотоволтаика
        Топли, топли, ама и акъл изпива. Хвърли един поглед към Епълско и става ясно, какви тежки последици носят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Какви са тея откачалки ?!

          Киевския режим започва терор и гонение срещу свещеници!

          Къде е българската православна църква?!

          Къде се крият българските свещеници? Българската православна църква е крайно време да излезе с официална позиция относно позицията на българите в този кървав конфликт.

          Според мен сатанистите от сатаНато, и световните кукловоди от злия Запад, които също са скрити сатанисти, вече не се крият, а започват открита война срещу християнството!
          А добро утро - (транс)джендаризъм и християнско СЕМЕЙСТВО на едно никак не фърфи
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Главата в пясъка, и си повтаряш " Та ТАКОВА животно нЕма, нЕма, нЕма!"
            И от янтра по длибоку нема и по топлу че найш ка топли фотоволтаика
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
              [ATTACH=CONFIG]n4049865[/ATTACH]
              Аха. Да бе.

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	FtWVyKeWwAAUGTk.jpg
Views:	1
Size:	96.9 КБ
ID:	4049865

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Такова торпедо Посейдон НЕ СЪЩЕСТВУВА !!!
                  Това е една абсолютна измислица на руската пропаганда !!!


                  За него има направени само няколко рисувани филмчета и нищо повече. Невъзможно е подводница да се движи на такава голяма дълбочина. Невъзможно е да се движи с такава голяма скорост. Невъзможно е да се предизвика цунами с мощност на главата 100 мегатона. Истинските цунамита се предизвикват от енергии, 10 000 пъти по-големи. Също така такава бомба от 100 мегатона никога не е правена и никога не е тествана.

                  Реалността е съвсем друга. В миналото са правени голям брой подводни взривове, включително и с голяма мощност, и никакви цунамита не са възниквали. Точно обратното - вълните са затихвали много бързо.

                  Всичките тези измислици са направени от тотално некомпетентен и невежа роспропагандист, компетентен колкото нашия супертрейдер, който когато плещи простотии въобще не се съобразява със законите на физиката и със съществуващото ниво на технологиите.

                  Просто изгледай клипа, за да си изясниш каква е истината, и престани да плещиш простотии в стил супертрейдер.

                  Главата в пясъка, и си повтаряш " Та ТАКОВА животно нЕма, нЕма, нЕма!"

                  Коментар


                  • Много държите да се карате като ц. явно.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • форумните ватници, още ли сънувате новия световен ред, краха на загниващото евро, меча в сърцето на гадния империалистически гущер ударен с десницата на на мега-петро-рублата, новия валутен хегемон на 22 век
                      хахаха
                      колко вицове изчетохме за тая година….

                      сега гледам арабелите едвам си задържаха $80 с няколко намаления на добива, прословутата мега-гига-жизненоважна гасс на цени от промоция-надоло, хаха
                      братушките тая игра с кинтите не я владеят, и най-тъпото е , че тва е доказано в историята. сто пъти си удрят главите в стената, е няма как да пробиеш станата на сто и първия път
                      хахаха

                      Коментар


                      • Украински генерал днес бил в Бахмут... Котел бля

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                          Click image for larger version

Name:	vatnews.jpg
Views:	3
Size:	36.0 КБ
ID:	4049842

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                            Вечен украински Майдан. Бесове вилнеят пред православен храм. Те са заслепени от омраза и не разбират, че това е тяхното нещастие и смърт.

                            Чемодан , вокзал , Росия - се дерат оглупяли фашизирани укрофашистчета , срещу Православни Християни , обградили църквата за да я пазят с телата си !!!

                            Безсрамие !!! Анатема !!!! И тук в България , има отрепки , които да подържат укро - фашистите ! Засрамете се !




                            https://twitter.com/i/status/1645305345831477248
                            Какви са тея откачалки ?!

                            Киевския режим започва терор и гонение срещу свещеници!

                            Къде е българската православна църква?!

                            Къде се крият българските свещеници? Българската православна църква е крайно време да излезе с официална позиция относно позицията на българите в този кървав конфликт.

                            Според мен сатанистите от сатаНато, и световните кукловоди от злия Запад, които също са скрити сатанисти, вече не се крият, а започват открита война срещу християнството!
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • И диктаторите не са опасни по дефолт, така както във всяка една фирма се налага тя да има мениджър който да взема решенията, така се налага това да го има във всяка една държава. И в много държави общественото развитие е такова за съжаление, че те без диктатор няма да имат обществен ред. В момента има много диктатори и дори такива които стоят в сянка и дистуват поведението на много държави в отношенията им с другите държави. Една такава държава са САЩ, това най вероятно е изненада за всички, но там има човек който диктува поведението на държавата и той е много възрастен и не е Джо Байдън и никога не е бил президент на САЩ.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Вай, вай, орките почнаа да пълнят доновИти:

                                Украйна подмамва руската ПВО да се открие

                                Блогъри смятат, че е започнала предварителната фаза на очакваното настъпление

                                Каналът в Телеграм ПриZрак Новорусия написа миналата седмица, че украинската армия унищожава руската ПВО с високоточни оръжия преди голяма офанзива: "Поразява нашата ПВО с високоточни оръжия.

                                https://www.segabg.com/hot/category-...o-da-se-otkrie

                                Коментар

                                Working...
                                X