IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Pyramid, Китай няма да скочи на Щатите ако няма някои руски оръжейни технологии, ако не ги получат ще си стоят кротки. САЩ не си дават сметка колко рискуват собствената си безопасност, жесток хазарт. Русия ако пожелае да направи бързи десетки трилиони наистина може да започне да продава бойни глави, което може и да не е чак толкова зле за всички - не замърсяват с радиация въобще, а ЯО е с неизлечими последствия за хиляди години и Хирушима и Нагазаки още се разболяват, раждат се деца с малформации, жестока работа. Не знам защо ме оплюхте, ако ще се ползват такива мощни заряди е много по добре да са по тази по напреднала технология, а може и най нероятно ще стане така - всички ще се кротнат и ще кажат - дай да спрем с войните ! Всичко е премислено, ако тези неща технологично съществуват и са се появили в нечии глави, то е не е грешка а на даден етап е по добре да ги има вече.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Gerasim_Burgaski, бензина им е 1лв. Да карат коли които парчат малко гориво, имат си собствено производство за разлика от нас. Могат да минат на метан, 1.5лв ще им е 100км. с лада на метан, не знам дали имат много станции за зареждане на метан като в Българи.
      В Русия,тези неща, са силно регионализирани. Поради климатични и други причини, бензинът е най-масов. ЕСТЕСТВЕНО, имат проблеми. Щото са живи и щото растат. Да му мисли залязващият "хегемон". Ей на, тези дни, някакъв от янките обявил, най-сетне, че Балонът не бил събрал разузнавателна информация. Няма да питам
      - Ами сега?
      Предстои те да се питат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

        ххахах хХХАХАХАХХ ХХхахх аххахах
        ммммммммммммммммммммммм кърти савецката икономика-ГРОМИ Г-7 направо
        САНИТАР
        САНИТАААААААААААААААААААА АААААР ташко не100р*00*-в ПАК избягал бе
        ей го обяснението

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
          мир? НЕ ПРЕДИ пРОzzИЯ ДА ЗАГУБИ ВОЙНАТА.
          Трябва да издаваш фантастика. Очаква те главоломен успех.

          Коментар


          • пРусия загуби войната, още с неуспеха да превземе Киев за 2-3 дни, така както Хитлер загуби войната още след Сталинградската битка, по време на ВСВ .
            След това следват само безсмислени жертви, жертви и жертви, но да не се троши егото на диктатора от Берлин и диктатора от Кремъл !
            Ако някой вижда нещо друго.................горко му

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Gerasim_Burgaski, бензина им е 1лв. Да карат коли които парчат малко гориво, имат си собствено производство за разлика от нас. Могат да минат на метан, 1.5лв ще им е 100км. с лада на метан, не знам дали имат много станции за зареждане на метан като в Българи.


              мир? НЕ ПРЕДИ пРОzzИЯ ДА ЗАГУБИ ВОЙНАТА.

              Коментар


              • Gerasim_Burgaski, бензина им е 1лв. Да карат коли които парчат малко гориво, имат си собствено производство за разлика от нас. Могат да минат на метан, 1.5лв ще им е 100км. с лада на метан, не знам дали имат много станции за зареждане на метан като в Българи.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • За неразбралите: Спомнете си, който може, как преди 40-45 години, светът бръмчеше, кога щатите си обезценяваха долара и мълчеше, кога той поскъпваше. Ако не сте вдянали те (USA) с това сваляне-вдигане - сваляне-вдигане, изпомпваха пари навън и ресурси от света, и тях, си ги вливаха у дома. И в момента, нещата са долу-горе същите, просто, ги устроиха щатите, а парите се вливат в Русия. Както се казваше в един лаф,
                  - Когато сме най-зле, ТАКА да сме.

                  Коментар


                  • Евгений Пригожин: Разпускам фабриката за тролове

                    https://fakti.bg/world/795144-evgeni...ata-za-trolove

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Уж Русия потъва, а икономиката и получава допълнителни инжекции от ниската рубла. И инфлацията и - под тази на щатите и ЕС. Ама иначе, казва Герчо, била зле.
                      ххахах хХХАХАХАХХ ХХхахх аххахах
                      ммммммммммммммммммммммм кърти савецката икономика-ГРОМИ Г-7 направо
                      САНИТАР
                      САНИТАААААААААААААААААААААААААР ташко не100р*00*-в ПАК избягал бе

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        не мога да скрия, колко приятно съм изненадан от теб, аналогчо
                        Ти да видиш. И аз.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                          От рубриката: "Всичко върви по план": На 30 юни 2022 г. един долар е струвал 55 рубли. На 30 юни 2023 г. един долар струва 109 рубли. За една година рублата е паднала със 95%, но иначе всичко върви по план.
                          Уж Русия потъва, а икономиката и получава допълнителни инжекции от ниската рубла. И инфлацията и - под тази на щатите и ЕС. Ама иначе, казва Герчо, била зле.

                          Коментар


                          • Украински дрон унищожава руски камион. Двамата орки виждат дрона в последната секунда от живота си.

                            https://www.youtube.com/shorts/aNtSlWjpI2c

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              От страните от бившя соц.лагер най добре се разви Чехия. Те направиха приватизация от които всички получиха нещо, предприятията - бизнесите не само че не станаха на вторични суровини, но се развиха и произвеждат конкурентна продукция. Обаче това стана на базата на културата и възпитанието на народа, някой да е видял в обществения им транспорт да цапат, късат и трошат ? В обществените сгради който ги е виждал още 90 и някоя година всичко се пази и се амортизира със същия темп ако е лична собственост и дори по малко...Сега гледах как в Украйна масово крали собственост на инвеститори, прехвърлили си имоти в които са инвестирали и това собственост на инвеститори от Западна Европа..просто отвратително.
                              30 июня 2023, 19:24
                              Цены на бензин в России могут вырасти еще сильнее из-за одного решения правительства
                              «Интерфакс»: выплаты российским нефтяникам по демпферу сократятся в два раза с 1 сентября
                              Анатолий Акулов
                              Валерий Мельников/РИА «Новости»
                              С начала сентября текущего года объемы выплат из федерального бюджета России для представителей нефтяной отрасли сократятся вдвое. При таком сценарии уровень государственной поддержки представителей отрасли резко снизится, сообщает агентство «Интерфакс» со ссылкой на профильные источники.

                              Суть демпферного механизма заключается в стимулировании нефтяных компаний отправлять больше топлива для дальнейшей реализации внутри страны. Бюджет доплачивает нефтяникам, если экспортная цена на топливо превышает фиксированную цену внутреннего рынка. Резкое сокращение финансовой господдержки может спровоцировать дополнительный рост цен на топливо в РФ, уточняется в статье.
                              «С учетом того, что в правительстве не успели согласовать анонсированное министром финансов РФ Антоном Силуановым «уполовинивание» выплат по демпферу по бензину и дизтопливу, данную меру предполагается ввести не с 1 июля, а с 1 сентября. Сокращенные выплаты будут действовать в течение одного года», — заключается в материале."


                              Каква драма, а, колхоза!? До къде я докарахте!?

                              Коментар


                              • От страните от бившя соц.лагер най добре се разви Чехия. Те направиха приватизация от които всички получиха нещо, предприятията - бизнесите не само че не станаха на вторични суровини, но се развиха и произвеждат конкурентна продукция. Обаче това стана на базата на културата и възпитанието на народа, някой да е видял в обществения им транспорт да цапат, късат и трошат ? В обществените сгради който ги е виждал още 90 и някоя година всичко се пази и се амортизира със същия темп ако е лична собственост и дори по малко...Сега гледах как в Украйна масово крали собственост на инвеститори, прехвърлили си имоти в които са инвестирали и това собственост на инвеститори от Западна Европа..просто отвратително.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X