IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Ваше Фараонско величество!

    Дори само фактът, че знаете форумното ми име, е обстоятелство от безгранично значение за мен. Обичайно не разбирате думите ми, но на фона на правото да общувам с Вас, това е просто незначителна подробност.
    Моля, бъдете снизходителен към обикновените хора. Те не са родени със златна лъжица в устата и през целия им живот се е налагало да работят упорито и дълго. Неблагодарният труд по изучаването на чужди езици също е включен в безкрайния списък от задачи.
    Вие имате безчетна армия от фараонски придворни и съветници и вероятно не се занимавате с битови и сходни неща и се оправяте превъзходно чрез ползване само на родния си "египетски" език. Тежък е царственият жезъл.

    Ще се наложи да Ви разочаровам, в конкретния случай става дума за статия и разговор, която са водени на езици и засяга личности и събития, които не са съществували по време на Вашето фараонстване, ерго ирелевантни са за Вас.

    С огромно почитание!
    Нищо не каза.
    Та за кой точно частен разговор става въпрос, ако не ен тайна, разбира се?

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Вие Начев за кой точно частен разговор говорите? Да не би за частното посещение на цигарения поп и частната му среща с частния гражданин Румен Радев?
      Изяснете моля,

      Ваше Фараонско величество!

      Дори само фактът, че знаете форумното ми име, е обстоятелство от безгранично значение за мен. Обичайно не разбирате думите ми, но на фона на правото да общувам с Вас, това е просто незначителна подробност.
      Моля, бъдете снизходителен към обикновените хора. Те не са родени със златна лъжица в устата и през целия им живот се е налагало да работят упорито и дълго. Неблагодарният труд по изучаването на чужди езици също е включен в безкрайния списък от задачи.
      Вие имате безчетна армия от фараонски придворни и съветници и вероятно не се занимавате с битови и сходни неща и се оправяте превъзходно чрез ползване само на родния си "египетски" език. Тежък е царственият жезъл.

      Ще се наложи да Ви разочаровам, в конкретния случай става дума за статия и разговор, които са водени на езици и засяга личности и събития, които не са съществували по време на Вашето фараонстване, ерго ирелевантни са за Вас.

      С огромно почитание!
      Last edited by nachev; 30.03.2018, 22:45.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп

        ти в тази тема не смееш много да се появавяш, но иначе си осрал целия форум.
        Не само форума, ами и де що има статии с коментари по разни сайтчета.
        Не смея? А-ха - сигурно ме е страх от тебе, пъпеш на пъпешите? (2368 припадащи от смях човеченца)

        Абе: това е ИКОНОМИЧЕСКИ ФОРУМ - ти не смееш да се появяваш къде да е извън тая тролска тема, защото бъкел не разбираш, такива като тебе изобщо нямат място в Инвестор.бг !!! Ти си просто един трол, дето заработва някакви центове тука, това ти е препитанието.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Пип, аз не се усещам достатъчно вещ в богословските дела, особено в католическата версия, та по тази причина ще се въздържа от коментар по същество.
          Убеден съм, че ти си имаш твоите добри основания за това отношение.
          Позитивно е да имаме колкото се може по-широк поглед за теми, събития и гледни точки, но поради най-различни причини тук това не може да се случи.

          Ще си позволя само един субективен коментар. Четейки материала оставам със субективно усещане, че тази среща е имала характер н а нещо като частна аудиенция. Считам, че в някакъв подходящ момент е било изрично уточнено, че разговорът няма характер на интервю. Съдържанието и дълбочината на разговора винаги зависят от персоната на събеседника. Преценката,, че няма да засягаш определени теми пред конкретна аудитория, за мен не е проява на лицемерие. Обратното - преценката, че можеш да си позволиш по-голяма дълбочина или откровеност, е проява включително на доверие и симпатия, които не трябва да се предават. Споделям тези неща в опит да кажа, че изнасянето на елементи от един частен разговор и публикуване в медиите, на мен лично хич не ми се нрави. В тази връзка намирам, че Папата е бил злепоставен. Когато с някого постъпват лошо или не по правилата, моята симпатия отива при него. Е, ако няма други важни обстоятелства.
          Разбираш, говоря за емоция, за нищо друго не става дума.

          Когато видиш нещо интересно тук, обаждай без колебание.
          Винаги ми е интересно.
          Вие Начев за кой точно частен разговор говорите? Да не би за частното посещение на цигарения поп и частната му среща с частния гражданин Румен Радев?
          Изяснете моля,


          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Мистерия! Юлия Скрипал влизала в социалната мрежа три дни след отравянето, когато би трябвало да е в кома.

            Юлия Скрипал, която в началото на месец март бе отровена заедно с баща си с неизвестно химическо вещество и намираща се, по данни на Лондон, в тежко състояние в болница, е влизала в социалната мрежа "ВКонтакте" броени дни след инцидента. Според информацията, разпространена от британската страна, бившия офицер от ГРУ и дъщеря му са открити в безпомощно състояние на 4 март. За последно Юлия е влизала в профила си в 8:35 часа на 7 март.

            п.п.

            Дан се окаже накрая че са се натровили в близкия Китайски ресторант ?

            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Англия обяви, че ако Русия не си признае за отравянето на Скрипал ще убие още един бивш руски шпионин.
              Дядо Вова не беше ли такъв?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                ПП
                Не знам досега професионален трол да си е купил апартамент някъде от основната си работа...

                Това със сигурност го знаеш от собствен опит, защото ти си такова - ти непрестанно дращиш идиотии в тема Политика, аз тука влизам на два месеца веднъж.


                А тия 100 МБ да в нашата си валута. Сега се мъчиш да ни убеждаваш как едва не сме умрели от глад благодарение на тия, дето ни ограбват години наред, ама не хваща дикиш. Всички подаяния, дето са ни ги подхвърляли, не покриват и 10% от нанесените щети.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  А и още - след като бългаеина толкова обича русия, защо българия толкова се натискаше за ЕС и НАТО? Ще ти кажа - защото пре всичките '90 години си остана с русия. То не бяха едни необятни пазари, не бяха едни бизнеси... Да де, но България фалира два пъти почти синхронно с любимите ви. Ич не мислехте за Азиатски съюзи по това време.
                  Забравили сте заплати и пенсии по два-три долара, забравили съе протестите на лекари за сто долара заплата... къса ви е паметта нещо.
                  Май пак искате заплатите да паднат двойно като при северните ви другари? Само че северните ви приятели имат какво да изкопаят и продадат, а Бългаеия няма...


                  Глупости на търкалета , още от 1992 година България се преориентира на запад твърдо. Почнаха партньорства за мир , пред присъединителни програми и т.н. които доведоха до резултатите за които говориш ......просто икономиката ни не беше подготвена да издържи на смяната на посоката!

                  Русия до 2000 година беше в нокдаун и не можеше да се съвземе за себе си дори....
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Англия обяви, че ако Русия не си признае за отравянето на Скрипал ще убие още един бивш руски шпионин.

                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      http://www.breitbart.com/national-se...s-denial-hell/

                      Нямало ад, казало латинонедоразумението.
                      Нищо, не след дълго му предстои лично да провери/усети какво правят там с бразилските либералмарксисти.
                      Пип, аз не се усещам достатъчно вещ в богословските дела, особено в католическата версия, та по тази причина ще се въздържа от коментар по същество.
                      Убеден съм, че ти си имаш твоите добри основания за това отношение.
                      Позитивно е да имаме колкото се може по-широк поглед за теми, събития и гледни точки, но поради най-различни причини тук това не може да се случи.

                      Ще си позволя само един субективен коментар. Четейки материала оставам със субективно усещане, че тази среща е имала характер н а нещо като частна аудиенция. Считам, че в някакъв подходящ момент е било изрично уточнено, че разговорът няма характер на интервю. Съдържанието и дълбочината на разговора винаги зависят от персоната на събеседника. Преценката,, че няма да засягаш определени теми пред конкретна аудитория, за мен не е проява на лицемерие. Обратното - преценката, че можеш да си позволиш по-голяма дълбочина или откровеност, е проява включително на доверие и симпатия, които не трябва да се предават. Споделям тези неща в опит да кажа, че изнасянето на елементи от един частен разговор и публикуване в медиите, на мен лично хич не ми се нрави. В тази връзка намирам, че Папата е бил злепоставен. Когато с някого постъпват лошо или не по правилата, моята симпатия отива при него. Е, ако няма други важни обстоятелства.
                      Разбираш, говоря за емоция, за нищо друго не става дума.

                      Когато видиш нещо интересно тук, обаждай без колебание.
                      Винаги ми е интересно.
                      Last edited by nachev; 30.03.2018, 20:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                        Плешив: и Австрия няма да - смелият и млад държавник Курц каза, че няма, дори да останат единствени в своята честна позиция. И Австрия ли е троянски кон на - в?

                        Апропо - ти за презумпция за невинност чувал ли си? Или Русия и Вова - обратно - те по презумпция са виновни и няма нужда от доказателства - нито от мотив?

                        Относно ЕС и НАТО - живяли сме 13 века и без тях - и то ного по-добре. То щото сега са ни ного високи доходите - като сме в - и щото специалистите по демография не прогнозират, че ще изгубим 20% население (за сметка на българите, то се знае - не за сметка на плодящите се като мишки хъхряци) - нали? По мои сметки само по три "пера" - унищожената енергетика, примамените в чужбина млади и във фертилна възраст образовани българи - и хъхрешкото размножаване (пардон - "интеграция"), загубите, нанесени ни от ЕС са около 100 000 000 000 - досега !!! Направо цъфнахме и вързахме, знаеш !!!
                        Грозен, не разбрах тезо сто милярда в каква валута са?

                        А и друго - сега на този дъщеря му се е освестила, и ще разкаже,
                        А и още - след като бългаеина толкова обича русия, защо българия толкова се натискаше за ЕС и НАТО? Ще ти кажа - защото пре всичките '90 години си остана с русия. То не бяха едни необятни пазари, не бяха едни бизнеси... Да де, но България фалира два пъти почти синхронно с любимите ви. Ич не мислехте за Азиатски съюзи по това време.
                        Забравили сте заплати и пенсии по два-три долара, забравили съе протестите на лекари за сто долара заплата... къса ви е паметта нещо.
                        Май пак искате заплатите да паднат двойно като при северните ви другари? Само че северните ви приятели имат какво да изкопаят и продадат, а Бългаеия няма...

                        ПП
                        Не знам досега професионален трол да си е купил апартамент някъде от основната си работа...

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                          Нищо чудно, от тая масирана анти Руска кампания , ще направят зорлем все-повече симпатизанти на Русия.

                          Вчера ходих на бръснар, в бръснарницата слушам фризьора как разправя на клиентите си :

                          Ходих на екскурзия в Кипър най много туристи Руснаци, ходя на нашето море пак много туристи Руснаци , отидох в Италия и там туристи Руснаци .......как да вярвам на нашата телевизия дето ни обясняват че в Русия били гладни, бедни и нещастни ?
                          Виж цените на имотите в Русия - дори не в Москва или Петербург, но в Самара, Новосибирск, Томск, Якутск дори или Хабаровск, дето е оттатък Монголия... Замислих се, че там е бедняшко и цените са бедняшки - що да не си зема едно малко апартаментченце в Новосибирск напримерно - за всеки случай така да се каже, един вид, разбираш ме - ама се оказа, че цените са като в София... Чудно как бедните руснаци си купуват домове - а щом цените са масово такива, явно си купуват? За Москва не ми се мисли дори какви са цените - не посмях да погледна.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Бе чета че бх няма да гони руски шпиони.

                            Това означава, че България е това което се говореше през смях още преди 2007, че България е троянски кон на русия в ЕС и НАТО.
                            Не е само бх, освен бсп(к), и всичките му коалиционни партньори са такива.
                            Единия щял да ремонтира самолети в русия, на другия пъпа му е хвърлен там - разбира се предпочита почивки не в москва а в Париж,

                            Интересно, какво мислят форумните руски тр... фенове, как ще паднат доходите на българина, в десетки проценти или в пъти след така мечтаното излизане от ЕС и НАТО и присъединяването на България към азиатския съюз?

                            Плешив: и Австрия няма да - смелият и млад държавник Курц каза, че няма, дори да останат единствени в своята честна позиция. И Австрия ли е троянски кон на - в?

                            Апропо - ти за презумпция за невинност чувал ли си? Или Русия и Вова - обратно - те по презумпция са виновни и няма нужда от доказателства - нито от мотив?

                            Относно ЕС и НАТО - живяли сме 13 века и без тях - и то ного по-добре. То щото сега са ни ного високи доходите - като сме в - и щото специалистите по демография не прогнозират, че ще изгубим 20% население (за сметка на българите, то се знае - не за сметка на плодящите се като мишки хъхряци) - нали? По мои сметки само по три "пера" - унищожената енергетика, примамените в чужбина млади и във фертилна възраст образовани българи - и хъхрешкото размножаване (пардон - "интеграция"), загубите, нанесени ни от ЕС са около 100 000 000 000 - досега !!! Направо цъфнахме и вързахме, знаеш !!!
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              vate toва което ще докажат е че Хуйлостан са извършителите...

                              Тва, да вземат малко повече и, ако може, необорими факти, че агенция "Една жена каза" нещо се дъни...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Това че не трябва сляпо да вярваме на полически мотивираните обвинения на западни държави срещу опоненти го доказват много случаи, ще спомена само два :

                                - Българската следа в атентата срещу папата !!! Скалъпена история , признаха го 20 години по късно с половин уста.

                                - Лъжите на САЩ и Англия пред ООН , за наличието на оръжие за масово поразяване в Ирак. За всички вече е ясно че това беше опашата лъжа и Садам Хюсейн беше спазил ангажиментите за унищожаването на тези отрови...
                                Ти не разбираш: Хайли лайкли, той е искал да има. Както и Бг службите - ама разбира се! - са имали агенти в Италия, които са виждали папата и, като атеисти, са били и а-паписти. Казвам ти, не разбираш. Отделно, Колин Пауъл бе човек военен, за и сред тях, морал няма, онИ са длъжни и са изпълнявали заповеди. Хайли лайкли, на некой двоен ахентин, кой е прецакАл и Жоро Храсталаков-Младши, налэ...

                                Коментар

                                Working...
                                X