Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• barbaron
    replied
    Референдум в путинова русия: "вие си гласувайте, не ни пречите"

Все поправки в Конституцию вступят в силу сразу после всенародного голосования

https://www.interfax.ru/russia/696885

Напиши коментар:

• national power
    replied
    Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Да де, 1988 г. така говорехте ти и баща ти, партиния секретар на село Х за
    "всемирната победа на комунизЪма над капитализЪма"
    и за "вечната нерушима дружба с братския съветски съюз"
    преди да се пребоядисате от червенив сини
    Барби ти къде си държиш червената книжка?

Напиши коментар:

• national power
    replied
    Путин такого не ожидал. Трамп предложил охранять нефть

А Тръмпето очаквал ли е че руснаците ще охраняват американците които охраняват нефта.....Та само ще го охраняват без дори да го помиришат....

Напиши коментар:

• national power
    replied
    Светът не е свършил.Внимавай само да не строиш пак текезето у Париж.Няма нищо вечно.

Напиши коментар:

• barbaron
    replied
    Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Да де дочакахме фалита след 2014 сега със същия успех ще им дочакаме и разпада

Напиши коментар:

• barbaron
    replied
    Путин такого не ожидал. Трамп предложил охранять нефть

Напиши коментар:

• national power
    replied
    Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

В спорове с политолози от Съединените щати Горбачов признава, че комунистическият модел е неприложим, че е утопия, докарала социалистическите страни до „тупик“. В същото време обаче, той поискал и САЩ да се откажат от „износа на американския начин на живот“ тъй, както Русия се била отказала от „износа на революция“. В това негово искане се проектира бъдещият конфликт между американската и постсъветската култура....
    Ванчо обърни внимание на думата партийци.Става дума за партийни чугуни на всякакви партии.Горбачов е прав но за съжаление се случи точно обратното.Американците да си вземат ценностите и да вървят на п...а си майчина там да си завтат отзаде

Напиши коментар:

• vanevski
    replied
    Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Ако не помниш. разчитам на главата си ръцете си и трудът ми.....Ненавиждам крадци тарикати измамници и партиййци.

В спорове с политолози от Съединените щати Горбачов признава, че комунистическият модел е неприложим, че е утопия, докарала социалистическите страни до „тупик“. В същото време обаче, той поискал и САЩ да се откажат от „износа на американския начин на живот“ тъй, както Русия се била отказала от „износа на революция“. В това негово искане се проектира бъдещият конфликт между американската и постсъветската култура....
    Last edited by X_Y; Вчера, 08:24.

Напиши коментар:

• markov
    replied
    Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

Според Платон ......
    В момента умните колонки в ръцете на злосторници са станали инструмент за кражба на лична информация, която се препродава на черния пазар. Това заяви експертът в сферата на сигурността Александър Токаренко.

Той също припомни, че тонколоните могат да работят като микрофони. Това означава, че при изключен микрофон, устройството може да приема и записва всичките звуци през тонколоната. Дори и производителят да отрича това, няма пълни гаранции, че колонката няма да ви подслушва.

По думите на Токаренко, основните потребители на информация са рекламните компании, които трябва да знаят потребностите на потребителите и да им представят съответните реклами.

Освен това, смята експертът, за тази информация пари са готови да дават специалните служби и престъпниците.

И нещо да разпуснеш нервите:
    Last edited by markov; 26.02.2020, 22:51.

Напиши коментар:

• vanevski
    replied
    Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

Принципно.....твърдолинеинйите комунисти.
    Според Платон има три вида държавна уредба,царство, аристокрация и умерена демокрация (на гръцки politeia, /оттук-политика/буквално преведено, “уредба на полиса”),а лоши съответствия които той нарича отклонения: това са тиранията, олигархията и демокрацията (с последната дума се означава неограниченото господство на мнозинството.

В по-ново време
    на международния семинар по декомунизация, проведен през месец ноември 1992 г. в София, руският посланик Александър Авдеев определи ситуацията така: „Чрез болшевизацията на държавата (б.а. – има се предвид СССР) се извършваше масова лумпенизация на всички социални слоеве и групи. Кризата в обществото, промишлеността и селското стопанство е родена от лумпенизираната идеология... Сталинският модел на социализма също е роден от лумпенизирания мироглед. Лумпенизацията на обществото роди некомпетентност и безотговорност!

Изводите си направете сами!

https://makeagif.com/gif/razrushavan...n=3&ref=kASENH

Напиши коментар:

• national power
    replied
    Първоначално изпратено от Tomy Разгледай мнение

Ха ама ти си кажи от кои си
    Не си от герб, не си от психо десните, сега викаш за самолетосача и кори, сигур неси от земеделци, патриоти и анархисти ... ми то не остона кой бе
    май само ролята на селския балък! Верно ли си това!
    Ако не помниш запиши си.Аз съм безпартиен.Безпартиен.Никой от родителите ми лелите вуйчовците бабите и дядовците не е членувал в партия..От приятелите ми никой не членува в никаква партия.За трети път безпартиен съм.В тоя живот разчитам на главата си ръцете си и трудът ми.Ненавиждам бездарници партийни простаци.От всички партии....колкото по малко партии толкова по добре.От празни дърдорковци и льольовци нямаме нужда..Ненавиждам крадци тарикати измамници и партиййци.

Напиши коментар:

• nachev
    replied

Не си от герб, не си от психо десните, сега викаш за самолетосача и кори, сигур неси от земеделци, патриоти и анархисти ... ми то не остона кой бе
    Ама, чакай сега, в твоята глава светът така ли е подреден:
    - БХ,
    - Кака Кори,
    - хидроинженера,
    - психодесни,
    - шкембеВойвода,
    - земеделци,
    - анархисти???
    - селския балък??

и .........
    ПУСТОТА,
    КОСМИЧЕСКА ПУСТОТА!!!!!

За да не т е изпържи космическата радиация, задължително се зацепваш към някого от горните?!

Напиши коментар:

• Tomy
    replied

Томчо Томчо голема излагация бе човек.Мен за кака ти кори ми е през самолетоносача и за нея и за партията и...ма ти да се окажеш комунистически чугун.

Напиши коментар:

• markov
    replied

Томчо Томчо голема излагация бе човек.Мен за кака ти кори ми е през самолетоносача и за нея и за партията и...ма ти да се окажеш комунистически чугун.
    Принципно съм забелязал че от сините талибани по големи комунисти няма!

Те уж се борят срещу комунетата а всъщност са по-крайни и от най-твърдолинеинйите комунисти.

Напиши коментар:

• national power
    replied

Ципорко спри се бе, само се оплиташ знаеш че не подкрепям бате Бойко и не мога бъда от никоя партия, само бия по манерките на чер.вените хлебар.ки и копейкаджийте даже защитавам и кака ти кори, Долу ръцете от др.Нинова! тъй де колкото по-дълго се задържи, толкова по-скоро бсп-то и кову.нистите ще бъдеатминало!

Напиши коментар:

Working...
X