Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Книга подходяща и за хората от тази тема... Силно препоръчително четиво
    Click image for larger version

Name:	IMG_3719.jpg
Views:	2
Size:	15.7 КБ
ID:	3444748

Коментар

• Мисля, че родителите на това хлапе по-скоро са си вкарали автогол с това дело срещу Уошингът поуст... Не само, че шанса за успех е минимален, но и разследването най-вероятно ще извади наяве доста факти около това хлапе...

MAGA!

Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

Абсолютно.
      Сигурен съм че го е гледал няколко пъти.
      Със зрителния нерв всичко си му е наред, ама либерасткия чип в пипето му пречи да осмисли видяното.
      Щом мсм и една дузина холивудски боклуци са му казали че бялото е черно, значи за него несъмнено е така

Който се чувства застрашен не отива с риск за здравето си при тълпата и да почне да бие с все сила тъпан на точно 5 пръста от носа и тъпанчетата на някакво момче.
      Евала на стоицизма на последното, та дори и му се усмихва.
      Аз лично на такъв без оглед на етнос, възраст и каквото да е след кратко предупреждение бих му разбил мутрата за нарушаване на личното ми пространство.

Коментар

• О, ясно. Западът ни е мразил и ни е съсипал, но понеже е обичал китайците там западняците са инвестирали и произвеждали... при нас само са рушили и то на чисто емоционлана основа, предполагам

А и съсипването на Дунавска коприна няма нищо общо с офшорката "Праймлайф корпорейшън", която едва ли има нещо общо пък с разни български комунета

Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

Ами погледни какво се случва с дунавска коприна нямам информация за друг завод, но на бас че има в цяла българия такива купени и изоставени заводи от германците. Същото направиха и турците- купуваха конкурентите си в бг и затваряха заводите

Коментар

• Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

Нека ви предупредя още един път: не си губете времето с подобни двукраки.
          Мач мъни- лав стори, ноу мъни- айм сори
          Last edited by X_Y; Вчера, 17:47.

Коментар

• Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

Ами погледни какво се случва с дунавска коприна нямам информация за друг завод, но на бас че има в цяла българия такива купени и изоставени заводи от германците. Същото направиха и турците- купуваха конкурентите си в бг и затваряха заводите
            Нека ви предупредя още един път: не си губете времето с подобни двукраки.
            Last edited by X_Y; Вчера, 17:46.

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              И как Германия и по-точно ФРГ са разрушили българската икономика...?

Абе вие комунетата май масово имате температура...

Коментар

• v_tin - това са общественно известни факти, европейците дадоха парите понеже бяха уплашени да не гръмне някой реактор и облака да отиде над тях а то си естрашничко нали. Само никой не споменава кой спечели парите, тези които са правили реакторите ги спряха и "обезвредиха" , сиреч тези пари са влезли в техния джеб. Това са факти, лошите от Европа платиха а добрите от Русия прибраха парите. Такива са фактите и не е трудно да си направиш извода кой е имал интерес и е положил съответните усилия да се стекат по този начин обстоятелствата и имаше един министър председател който беше против но охраната му го изостави преди да бъде разстрелян.
                D.Y.F-091066

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Нещо друго не можа ли да измислиш, а ни занимаваш с тези глупости, които са си баш файк нюз?

Някакъв стар индианец който се озовава след след група младежи, които го ноабикалят и скандират... и сега въпросът е дали те са го "confront"-нали и дали са го обидили...? Индианецът казва, че ситацията била заплашителна за него, защото той така се почувствал... ми може и наистина така да се почувствал. Ако тебе те наобиколят 40-50 души и скандират може и ти да се почувстваш застрашен

Я кажи ти, по какъв начин тази глупост доказва, че политиката на Тръмп да прави богатите по-богати е добра, а?

P.S. И как така още не си намесил Сорос, за да придадеш по-голяма достоверност на писанията си?
                  Абе ти не пишеше ли разни глупотевини тука че със закон не можело да се забогатява а ставало с труд образование постоянство а?Са нещо обърна палачинката....Са Тръмп ги правел богати....

Коментар

• Crazy Bernie has just entered the race. I wish him well!

4:07 ч. - 20.02.2019 г.

Коментар

• Първоначално изпратено от R1a1

Гледай клипа бе, слепец!
                      Слеп и мозъчно.
                      Абсолютно.
                      Сигурен съм че го е гледал няколко пъти.
                      Със зрителния нерв всичко си му е наред, ама либерасткия чип в пипето му пречи да осмисли видяното.
                      Щом мсм и една дузина холивудски боклуци са му казали че бялото е черно, значи за него несъмнено е така

Който се чувства застрашен не отива с риск за здравето си при тълпата и да почне да бие с все сила тъпан на точно 5 пръста от носа и тъпанчетата на някакво момче.
                      Евала на стоицизма на последното, та дори и му се усмихва.
                      Аз лично на такъв без оглед на етнос, възраст и каквото да е след кратко предупреждение бих му разбил мутрата за нарушаване на личното ми пространство.

Коментар

• Нещо друго не можа ли да измислиш, а ни занимаваш с тези глупости, които са си баш файк нюз?

Някакъв стар индианец който се озовава след след група младежи, които го ноабикалят и скандират... и сега въпросът е дали те са го "confront"-нали и дали са го обидили...? Индианецът казва, че ситацията била заплашителна за него, защото той така се почувствал... ми може и наистина така да се почувствал. Ако тебе те наобиколят 40-50 души и скандират може и ти да се почувстваш застрашен

Я кажи ти, по какъв начин тази глупост доказва, че политиката на Тръмп да прави богатите по-богати е добра, а?

Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                        Tl;dr: Фалшификациите на тоталните медии продължават с пълна сила.

Фабриката за факти на фашизоидните вече либерунгели работи.

С провокацията срещу младежите от Ковингтънската католическа гимназия, носещи шапки MAGA, не успяха да създадат факт и тогава те просто всенародно нарекоха бялото черно (и либерастската гмеж повярва на тях, а не на очите си).
                        https://gizmodo.com/congress-now-wan...gto-1831971692
                        P.S. И как така още не си намесил Сорос, за да придадеш по-голяма достоверност на писанията си?
                        Last edited by Money; 20.02.2019, 13:51.

Коментар

• Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

Eто дори и една икона от кухнята на една от масмедиите го признава...с риск за собствената си кариера.
                          Че отдавна вече не са журналисти, а са се превърнали в откровени шит пропагандисти на либерастията.

https://www.dailymail.co.uk/news/art...a-liberal.html
                          Tl;dr: Фалшификациите на тоталните медии продължават с пълна сила.

Фабриката за факти на фашизоидните вече либерунгели работи.

С провокацията срещу младежите от Ковингтънската католическа гимназия, носещи шапки MAGA, не успяха да създадат факт и тогава те просто всенародно нарекоха бялото черно (и либерастската гмеж повярва на тях, а не на очите си).
                          https://gizmodo.com/congress-now-wan...gto-1831971692

Сега пък холивудският актрис, негър и хомо, Джъси Смолет създава нов "факт":
                          Този бил бил нападнат по нощите от двама бели, носещи MAGA шапки, които крещели расистски, хомофобски и про-тръмпски обиди срещу него. Седмица преди това този холивудски негър-педераст бил получил и заплашително писмо.
                          След нападението по туитъри-муитъри завалели съчувствия и възмущения от Тръмп, изпратени от стотици холивудски и либерасткски известности с вайкания "ах, в каква страна живеем" и т.н. За да вдигнат максимален шум, разбира се.

Оказва се, че е "нападнат" от двама нигерийски братя, културисти и членове на хомодружинката му, на които той е платил, за да го направят.
                          А пък "заплашителното писмо" акрисът сам си написал и изпратил.
                          https://www.dailymail.co.uk/news/art...ax-attack.html

Ето ги "нападателите", милички сладички приматчета, над своя гей-другар:

Полицията си е свършила работата и разкрила случая. Щото тези, които вършат истинската работа, хич не обичат либерастията и празноглавите ѝ мързеливи представители като тукашния мънги.

Интересно ми е дали сега стотиците либерастски известности също така масово ще поднесат извиненията си на президента на САЩ?

Но това е един разкрит случай, този случай.
                          А колко ли подобни постановки и лъжливи пиеси, раздухани от медиите, остават неразкрити? Сега и в бъдеще?
                          Last edited by R1a1; 20.02.2019, 12:55.

Коментар

• Не след '89, а от 1944 до 1990 я сриваха...

Както и собствената си икономика, само че на нас повечко са ни извивали ръцете

Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            power grid - след 89-та руснаците ни сринаха икономиката не запада. Запада правеше опити да не се занимава с нас и да ни изолира - визи, ограничения. Знаеш ли истината за спрените атомни реактори у нас ? Спряха ги за да вземат от запада пари и тези пари отидоха в джобовете на руснаците, а запада плати защото ги лъгаха че ако не платят реакторите ще гръмнат. Истината е направо жестока и грозна.

Коментар

• И как Германия и по-точно ФРГ са разрушили българската икономика...?

Абе вие комунетата май масово имате температура...

Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

Разрушила е икономиката на България- за русия не знам и слабо ме интересува

Коментар

• Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                power grid - след 89-та руснаците ни сринаха икономиката не запада. Запада правеше опити да не се занимава с нас и да ни изолира - визи, ограничения. Знаеш ли истината за спрените атомни реактори у нас ? Спряха ги за да вземат от запада пари и тези пари отидоха в джобовете на руснаците, а запада плати защото ги лъгаха че ако не платят реакторите ще гръмнат. Истината е направо жестока и грозна.
                                Направо ме е страх да попитам какво работиш и откъде имаш такива данни. Мисля си че бате Пешо е по компетентен от теб в тази област

Коментар

Working...
                                X