Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

Ако изборът е между Тръмп и демократ, то по-добре Тръмп.
    Не мога да ги гледам тия. Напълниха се с всякаква латино измет само и само да спечелят. И за какво да спечелят, за да направят САЩ като латинска Америка? Ми като искат социализъм, да заминават на юг. Кеф им венецуела, кеф им Никарагуа... ама да взимат и спанчугите с тях.
    Пък ти мъни си много странен човек. Ми ако се получи каквото искаш, как според теб ще се съчетае социализма с капитализма?
    Ми те демократите се оказва че повечето са идиоти. Е оня малоумник де блазио щял да лекува всички безплатно. Откъде ще вземе пари обаче не казва. Другия идиот куомо пък разреши на нелегалите да им издават шофьорски книжки. Че града започва да прилича на Тихуана бе!
    Не ви разбирам тези с левия уклон. Хич не ви разбирам. Но доколкото мога ще ви преча.
    Ти си гледай Долни Дъбник.Оправи Русия са гледам и САЩ си тръгнал да оправяш.Никой не се интересува от личните ти предпочитания

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Пип, Бърнито сериозно има шансове. Тръмпа също, но нещата май ще са на кантар...

Малко повече кеш не е зле, да. И то не само заради Бърнито

Всъщност не забравяй, че Бърнито може много да приказва, но повечето демократи са в Конгреса са умерени, а Сената се държи от републиканците. Така че не вярвам Бърнито и половината неща да направи от това, което обещава
      Прав си тука, ама....сената може до 2г да се промени, за конгреса не е така, социалист/еко патите са взели връх при магаретата, вкл и електоралната им основа е такава.
      Малко по спокоен бих бил ако оная дърта вещица от ВС вече бе пукясала та тръмпето да я смени с някой по свестен, ма няма бе...те проклетиите не мрът лесно. Пак оздравяла от поредния рачо....

Коментар

Инициалите на Bernie Sanders са BS, може би не случайно

Но пред DJ Тръмп, предпочитам BS
        Не се притеснявай, ДРУГАРЯТ bernie sanders ще стане ПРЕЗИДЕНТ на САЩ чак когато Русия стане ПРОВИНЦИЯ на КИТАЙ...

Между другото КОМУНИСТЪТ bernie sanders е идеален за лидер на БСП...

Коментар

Ако изборът е между Тръмп и демократ, то по-добре Тръмп.
          Не мога да ги гледам тия. Напълниха се с всякаква латино измет само и само да спечелят. И за какво да спечелят, за да направят САЩ като латинска Америка? Ми като искат социализъм, да заминават на юг. Кеф им венецуела, кеф им Никарагуа... ама да взимат и спанчугите с тях.
          Пък ти мъни си много странен човек. Ми ако се получи каквото искаш, как според теб ще се съчетае социализма с капитализма?
          Ми те демократите се оказва че повечето са идиоти. Е оня малоумник де блазио щял да лекува всички безплатно. Откъде ще вземе пари обаче не казва. Другия идиот куомо пък разреши на нелегалите да им издават шофьорски книжки. Че града започва да прилича на Тихуана бе!
          Не ви разбирам тези с левия уклон. Хич не ви разбирам. Но доколкото мога ще ви преча.

Коментар

• Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение

Бърнито Сандерс е доказателство, че КОМУНИСТ = ОЛИГОФРЕН....

Коментар

Пип, Бърнито сериозно има шансове. Тръмпа също, но нещата май ще са на кантар...

Всъщност не забравяй, че Бърнито може много да приказва, но повечето демократи са в Конгреса са умерени, а Сената се държи от републиканците. Така че не вярвам Бърнито и половината неща да направи от това, което обещава

Бърнито Сандерс е доказателство, че КОМУНИСТ = ОЛИГОФРЕН....

Коментар

• Пип, Бърнито сериозно има шансове. Тръмпа също, но нещата май ще са на кантар...

Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

Елементарно Ъотсън, не дай боже тръгнат ли натам нещата - повече кеш, късо и тенекето от сегашния дял на ранен пубертет требе се увеличи солидно. Картонетата ще ги чакаме на не повече от 10 ре като преди 10-на годинки.
                Дори и да стане - силно ме съмнява тоя комуноиден архив и 1 мандат да изкара, камо ли пък втори. Чиляка не е увреден само в горния етаж, преди броени месеци и инфаркт изкара.
                Не си признаваш ти, ама соца е видно че много те влече.. Мишо - дъ соушъл уориър...

Коментар

• Точно това щях да кажа и аз

Мишо Блумбъргът ми е много симпатичен, но колкото и да се пъне, каквито и милиарди да харчи за кампания - няма шанс освен ако не го удари на бесен популизъм. Ама по-бесен от Тръмпа и Бърнито, здраве му кажи

Не е случайно и това, че една десета от тези които се канят да гласуват за Бърнито, 2016 са гласували за Тръмпа

Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Умерен кандидат - център, както стана и при републиканците няма шанс. Обществото е изключително поляризирано.
                  Единствено ако и той почне да се прави на ,,улав,, за да си повиши рейтинга. Обаче като се има и предвид че Блумбърг е милиардер а при демократите нещата почват да се изместват в крайно ляво, хич няма да е долюбван от своите.
                  Last edited by Money; 15.01.2020, 17:58.

Коментар

Не знам обаче тръмптардите как ще преглътнат 2020-2024 с Бърнито Сандърс. Не ми е любимият кандидат, но май ще е той и се кефя какъв вой ще наддадат тръмптардите.

А това ще е и краят на Републиканската партия Особено ако Бърнито направи и 2024-2028

Демократите ще се разцепят на социалисти и умерени. И така.

Дано е за добре

Ще има БЪРН

Елементарно Ъотсън, не дай боже тръгнат ли натам нещата - повече кеш, късо и тенекето от сегашния дял на ранен пубертет требе се увеличи солидно. Картонетата ще ги чакаме на не повече от 10 ре като преди 10-на годинки.
                    Дори и да стане - силно ме съмнява тоя комуноиден архив и 1 мандат да изкара, камо ли пък втори. Чиляка не е увреден само в горния етаж, преди броени месеци и инфаркт изкара.
                    Не си признаваш ти, ама соца е видно че много те влече.. Мишо - дъ соушъл уориър...
                    Last edited by pipbel; 15.01.2020, 15:56.

Коментар

• Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение
                      Майкъл Блумбърг ще го отвее като торнадо пилешко перце.
                      Аман от хазари ,кой го знае тоя какви ще ги измисли ако застане на върха?

Коментар

• Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение
                        Майкъл Блумбърг ще го отвее като торнадо пилешко перце.
                        Умерен кандидат - център, както стана и при републиканците няма шанс. Обществото е изключително поляризирано.
                        Единствено ако и той почне да се прави на ,,улав,, за да си повиши рейтинга. Обаче като се има и предвид че Блумбърг е милиардер а при демократите нещата почват да се изместват в крайно ляво, хич няма да е долюбван от своите.
                        Last edited by Todor Sabev; 15.01.2020, 17:08.

Коментар

• Майкъл Блумбърг ще го отвее като торнадо пилешко перце.

Коментар

• Не знам обаче тръмптардите как ще преглътнат 2020-2024 с Бърнито Сандърс. Не ми е любимият кандидат, но май ще е той и се кефя какъв вой ще наддадат тръмптардите.

А това ще е и краят на Републиканската партия Особено ако Бърнито направи и 2024-2028

Демократите ще се разцепят на социалисти и умерени. И така.

Дано е за добре

Ще има БЪРН

Коментар

• Спокойно. Само един мандат още има да изкара, все ще го преглътнете някак си

Коментар

• Доналдът колкото по-скоро спре да е президент, толкова по-добре за всички - и за американци, и за останалия свят.

Коментар

Working...
                                X