Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любимите ви филми

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
    Още заглавия на добри черно-бели филми:
    37. Американския филм от 1965г. In Harm's Way (в България заглавието на този филм е превеждано като
    "В опасност") е с участието на американския актьор Джон Уейн и американския актьор и продуцент Кърк Дъглас, а също и с участието на американския актьор Хенри Фонда и американските актриси Патриша Нийл и Пола Прентис.
    38. Американският филм от 1951г. "Операция Пасифик" е с участието на американския актьор Джон Уейн и с участието на американската актриса Патриша Нийл.
    39. Американският филм от 1964г. (премиерата му е през 1965г.) "36 часа" е с участието на американския актьор и продуцент Джеймс Гарнър и с участието на американската актриса Ева Сейнт.
    40. Американският филм от 1940г. "Ребека" е с участието на английския актьор и режисьор Лорънс Оливие и американската актриса Джоан Фонтейн.
    41. Американският филм от 1946г. "Големият сън" e с участието на американския актьор Хъмфри Богарт и американската актриса Лорън Бекол (Лорън Бекол и Хъмфри Богарт са били съпрузи от 1945г. до смъртта на Хъмфри Богарт през 1957г.)
    42. Американският филм от 1942г. "През цялата нощ" е с участието на американския актьор Хъмфри Богарт и с участието на родената в Германия актриса Карен Верне.
    И още добри черно-бели филми:
    43. Американският филм от 1938г. Bringing Up Baby е с участието на родения в Англия актьор Кари Грант и на американската актриса Кетрин Хепбърн.
    44. Американският филм от 1946г. "Клуни Браун" е с участието на родения във Франция актьор Шарл Буайе (той става американски гражданин през 1942г.) и на американската актриса Дженифър Джоунс.
    45. Американският филм от 1939г. Day-Time Wife е с участието на американския актьор Тайрън Пауър Трети (той е баща на певицата и актриса Ромина Пауър, която стана известна в България заради дуета с Албано Каризи) и с участието на американската актриса Линда Дарнъл (Дарнел).
    46. Американският филм от 1936г. Desire е с участието на американския актьр Гари Купър и на родената в Германия актриса и певица Марлена Дитрих.
    47. Американският филм от 1935г. Rendezvous е с участието на американския актьор Уилиям Пауъл и на американската актриса и певица Розалинд Ръсел.
    48. Американският филм от 1944г. "Жената от витрината" (The Woman in the Window) е с участието на родения в Румъния американски актьор Едуард Робинсън и на американската актриса Джоан Бенет. Този филм е с неочаквано за мнозина хубав край.
    Last edited by Ivan2015; 16.07.2020, 08:54.

Коментар

• Първоначално изпратено от rupu Разгледай мнение

И аз се сещам от време на време за този филм, и всеки път го търся
      Това е филма:
      https://youtu.be/w01A_70hifM
      Трейлърът ме грабна, аз също ще го погледна. Малко самият замисъл е плашещ за мен, но ще дам шанс.

Коментар

• Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
        Преди 13,14 години гледах следния филм и не се сещам за заглавието.Та-човек на 2000г. ,визуално на средна възраст се сбогуваше с колегите си /беше преподавател/.На всеки 10г се мести за да не забележат,че не старее.И тогава той разкри,че е безсмъртен.И тогава един от по-възрастните му колеги почина преед него-оказа се синът му.
        Ако някой се сеща за заглавието да пише.
        Това е филма, и аз се сещам от време на време за него и все трябва да го търся:

Коментар

Преди 13,14 години гледах следния филм и не се сещам за заглавието.Та-човек на 2000г. ,визуално на средна възраст се сбогуваше с колегите си /беше преподавател/.На всеки 10г се мести за да не забележат,че не старее.И тогава той разкри,че е безсмъртен.И тогава един от по-възрастните му колеги почина преед него-оказа се синът му.
          И аз се сещам от време на време за този филм, и всеки път го търся
          Това е филма:

Коментар

Да не би някоя серия от шотландски боец-сериала.

Коментар

• Гледахте ли "Заразяване", който е от 2011 г., но сега доби супер голяма популярност заради коронавируса. Смразяващо е колко е подобна ситуацията, едни и същи думи се използват, режисьорът все едно е някакъв пророк...

Коментар

• Напоследък доста нашумя испанския феномен La casa de papel. И има защо. Убедих се сам и наистина препоръчвам. А скоро очакваме и 5ти сезон.

Коментар

• Преди 13,14 години гледах следния филм и не се сещам за заглавието.Та-човек на 2000г. ,визуално на средна възраст се сбогуваше с колегите си /беше преподавател/.На всеки 10г се мести за да не забележат,че не старее.И тогава той разкри,че е безсмъртен.И тогава един от по-възрастните му колеги почина преед него-оказа се синът му.
                  Last edited by 0; 29.05.2020, 18:00.

Коментар

• Силно препоръчвам, макар да е сериал!
                    https://www.imdb.com/title/tt2442560/

Музиката, въпреки че не е от епохата, в която се развива действието, резонира перфектно на самата атмосферата! Актьорите са абсолютно подходящи за героите си, а сценария и режисурата ще ви грабнат от самото начало!

Коментар

• Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                      Провокирана от темите за Ковид:
                      https://www.imdb.com/title/tt1535108/

И не забраяйте, че изкуството се използва като "Прозорец на Овертон".

„От всички изкуства за нас най-важно е киното” Ленин

Изглежда интересен сюжет, който не е за пропускане.

Коментар

• Провокирана от темите за Ковид:
                        https://www.imdb.com/title/tt1535108/

И не забраяйте, че изкуството се използва като "Прозорец на Овертон".

„От всички изкуства за нас най-важно е киното” Ленин

Коментар

• Кое не струва и за кой строежговори ш..

Коментар

• Техническия строеж е уникален ! Или поне аз не съм гледала подобно. Иначе , не струва . За мен .

Коментар

• Първоначално изпратено от Dragostin.iv Разгледай мнение

Ricognito, филмът е много добър! Много добре заснет, но не е точно филм за войната (в детайли). По-скоро е филм за приятелството със силно емоционално въздействие. Препоръчвам го.
                              Благодаря за отзивите! Щом в подобна тематика присъства и емоционална нотка, няма да го пропусна!

Коментар

• Уникален
                                ​​​​​​ Много силен... ФИЛМ ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА ЧОВЕШКОТО И ВОЙНАТА..

Гледах го два пъти..
                                Last edited by Kiro; 30.04.2020, 11:14.

Коментар

Working...
                                X