Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за мъже. Жените трейдъри си говорят за мъже

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Тая порода не могат да хванат мъж
    Гледай я, за марисата тръгна да говори - тя ги бърка една-друга, къде братче
    Тая пък е испанка - https://www.psicologiaenbolsa.com/dt...armen-narvaez/

Щом мон амура иде аз се изнасям. Приказвайте си двамката

Коментар

Нищо не бъркам аз. Ти за втората (тая от Бангладеш) даже не знаеше, че съществува. И почна да пускаш плоски лафове - Факи маки …

Ти видя една печатна грешка и край. Намерил си кого да цитираш …

Ти сега кажи коя от двете трейдърки би си избрал. Марисата или черната перла от Бангладеш. Айде лаф да става.
      Last edited by Selena; 14.09.2021, 21:18.

Коментар

• Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

Santa Selena. А може и правилното да е Sancta Simplicitas Selena. Нямам предпочитание.
        Мъжа ти знае ли какви ги вършиш по цял ден тук?

Коментар

• Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

Как се казваше мацката от Бангладеш дето печелеше от къси позиции?
          Santa Selena. А може и правилното да е Sancta Simplicitas Selena. Нямам предпочитание.
          Мъжа ти знае ли какви ги вършиш по цял ден тук?

Коментар

Злато по индийци и мангали бол, там е като в Турция - носи си цялото злато щото мъжа и може всеки момент да я изгони на улицата без нищо
            Кой я знае каква е, освен че се опитва да блесне за момент. И оная в Теранос беше милиардерка, миг преди да влезе в панделата и да фалира
            Тая е по-хищна от марисата. Вервай ми. Ма и аз кво се хабя да приказвам и на кого.

Коментар

Златото по нея виде ли го? Тя е биоложка - ти за нея си микроб най-вероятно. Финансов микроб.
              Злато по индийци и роми бол, там е като в Турция - носи си цялото злато щото мъжа и може всеки момент да я изгони на улицата без нищо
              Кой я знае каква е, освен че се опитва да блесне за момент. И оная в Теранос беше милиардерка, миг преди да влезе в панделата и да фалира
              Last edited by aleks262; 14.09.2021, 21:08.

Коментар

Принципно става, но не е мой тип - леко плоска като батерия от 4 волта и половина, с фиксация към ципове
                ии, кратунчо, тая от твойта боя, бе
                препоръка е

Коментар

Принципно става, но не е мой тип - леко плоска като батерия от 4 волта и половина, с фиксация към ципове
                  Златото по нея виде ли го? Тя е биоложка - ти за нея си микроб най-вероятно. Финансов микроб.

Коментар

Йок. Фахми Кадир

https://squaremile.com/features/fahm...0bRcg.linkedin

Уви недостижима за теб “индийка”.

Коментар

Фали Тарка.
                      Йок. Фахми Кадир

https://squaremile.com/features/fahm...0bRcg.linkedin

Уви недостижима за теб “индийка”.
                      Last edited by Selena; 14.09.2021, 18:28.

Коментар

Фали Тарка.

Коментар

• Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

Доста сексистко изказване от твоя страна. Това, че жените в тази сфера на дейност не са толкова известни, не значи, че изобщо ги няма.
                          Само за твоя справка и да си свериш часовника: Кати Лиен, Дженифър Фан, Лорън Симънс (която е и най-младият трейдър в NYSE), Луси Балдуин.
                          А и твърдението ти за рационалното и емоционалното мислене леко издиша. Но не искам да задълбават в тази тема.

Коментар

• Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

Ми нямаш нужда вече от плакнене. Неизползваема ти е от поне 15 години. Хубава седмица на всички !
                            Хм. При теб просто гроздето е кисело. Оака всички теми. Тури сега нов ник и продължавай.

Ако си говорим за МЪЖЕ няма теб да те обсъждаме

Коментар

Ми изплакване и ново простиране Весели празници на всички!
                              Ми нямаш нужда вече от плакнене. Неизползваема ти е от поне 15 години. Хубава седмица на всички !

Коментар

• Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                                някой изобщо познава ли жени трейдъри в своето обкръжение? много рядко се срещат жени, които мислят рационално, а не емоционално и заради това аз мисля, че съм чувал само за една такава жена и тя май по-скоро беше брокер на акции и управител на портфолиа, а не да кажем дей трейдър..
                                Доста сексистко изказване от твоя страна. Това, че жените в тази сфера на дейност не са толкова известни, не значи, че изобщо ги няма.
                                Само за твоя справка и да си свериш часовника: Кати Лиен, Дженифър Фан, Лорън Симънс (която е и най-младият трейдър в NYSE), Луси Балдуин.
                                А и твърдението ти за рационалното и емоционалното мислене леко издиша. Но не искам да задълбават в тази тема.

Коментар

Working...
                                X