Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Споделете лични срещи с грипа от трети вид Ковид-19

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение

Точно. Каквато и имунна система да имаш, не си застрахован да бъдеш преносител.
    Преносител означава да имаш в себе си вируса и нищо повече.
    Можеш да заразиш други ако вируса се е развил силно в теб и го имаш много то ест ако си болен, а това се чувства и вижда.

Да вкарам и аз своите 5 стотинки в темата.

Неотдавна от мой далечен познат чух че двама негови далечни познати изкарали Ковид, доказан с тест. Единия тежко, другия като прост грип.
    И това е което съм чувал досега от хора, а не от медии.

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

...И мислиш, ТОВА е ... ОТГОВОРНО поведение? Че, ако сам не пострадаш, можеш да донесеш заразата донсвой близък, когото, така да убиеш? Разочароваш.
      Точно. Каквато и имунна система да имаш, не си застрахован да бъдеш преносител.

Коментар

• Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
        Щото няма споделен от други личен опит с ковида вироза страшна, отдавна правя есперимент със себе си.

Една-две седмици след обявяването на убийствената карантина от НОЩ престанах да си мия ръцете. Ходя без маска където е възможно, където няма да ме арестуват и вкарат в затвора.

Сега пиша на клавиатурата с немити цял ден ръце. И това е още от времето, което споменах горе.

Ако в масовия транспорт почне некой циганин или маргинал да кашля/киха, не се отдалечавам, ами си стоя до него.
        Пипам си устата, очите, като правя чикии – и хуя.

Следете кога ще умра.

Не, не е добро предложение, защото съм банван от форумните лесбийки десетки пъти.

Добре де, ако зема да умирам, ще ви съобщя докато е възбожно.
        ...И мислиш, ТОВА е ... ОТГОВОРНО поведение? Че, ако сам не пострадаш, можеш да донесеш заразата донсвой близък, когото, така да убиеш? Разочароваш.
        Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

Е и ?
          Може да имаш силен имунитет.
          Да, предполагам, че имам добра, нормална имунна система.

Например до десет годишен бях принуден да си лягам в 20:30 часа.
          Това е само един от многото примери за фактори на здравословен живот.
          Сега в 23-24 часа чувам навън 3-4 годишни деца с родителите си.

Почти не съм взимал антибиотици, навремето се справяхме без тях при обикновените грипове/настинки – така е и с моите деца.

Мисля, че съм як със здравето си заради този здрав разум на тогавашните хора.

А ако теб родителите са те гледали нездравословно, може би е логично да умреш по-рано от здравите хора.

Коментар

Щото няма споделен от други личен опит с ковида вироза страшна, отдавна правя есперимент със себе си.

Една-две седмици след обявяването на убийствената карантина от НОЩ престанах да си мия ръцете. Ходя без маска където е възможно, където няма да ме арестуват и вкарат в затвора.

Сега пиша на клавиатурата с немити цял ден ръце. И това е още от времето, което споменах горе.

Ако в масовия транспорт почне некой циганин или маргинал да кашля/киха, не се отдалечавам, ами си стоя до него.

Следете кога ще умра.

Не, не е добро предложение, защото съм банван от форумните лесбийки десетки пъти.

Е и ?
            Може да имаш силен имунитет.

Коментар

• Щото няма споделен от други личен опит с ковида вироза страшна, отдавна правя есперимент със себе си.

Следете кога ще умра.

Last edited by R1a1; 25.06.2020, 15:27.

Коментар

• нямам данни за никой около мен, моите познати или познатите на моите познати,
                както и в блока комшиите, на работа колегите, на село вилата, на жената нейните 1001 познати.

Коментар

• Какво става със смъртността от Ковид-19 сред полицаите и работещите в градския транспорт?
                  Тъй като те са важна необходима част от обществения живот, особено при извънредни пандемични положения, ситуации, състояния, последния да затвори вратата, то би трябвало да се чуе нещо, ако има?

Коментар

Като споменаха днес на Брифинга благодарност към доброволците, сетих се, че не се чу нито за един разболял се или заразен от тях.
                    По принцип не уточняват заразените какви са, само за лекарите правят изключение.

Коментар

Замислих се, че не съм чул за световно известна личност, умряла от ковида грипа голяма. При тази медийна пандемия голяма.
                      Като споменаха днес на Брифинга благодарност към доброволците, сетих се, че не се чу нито за един разболял се или заразен от тях.

Коментар

• Около мен ни лъх не дъхва през цялото време на медийната ковид пандемия.

Една позната каза, че нейна позната изкарала нещо подобно и се чувствала много зле, а и сега имала последствия, но дали е ковида вироса голяма, няма доказателства.

Замислих се, че не съм чул за световно известна личност, умряла от ковида грипа голяма. При тази медийна пандемия голяма.

Лесно е на медиите да рапортуват разни анонимни случаи, особено като филанкишийски списъци, но за истинска смърт на известна личност си трябват сериозни доказателства.
                        И няма. Нито един.
                        Голема пандемия, големо нещо!
                        Last edited by R1a1; 02.06.2020, 10:33.

Коментар

• Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                          Съгласен съм. Дори той самият се учуди що за гад го е повалила, след като не грипа не го бута за повече от 1 ден.
                          Здрава и силна имунна система. Дано повече хора да развием такава!

Коментар

• Съгласен съм. Дори той самият се учуди що за гад го е повалила, след като не грипа не го бута за повече от 1 ден.

Коментар

• Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                              Aбе това тема за мЪдец или за друго е?

Както и да е - споделям от 2-ро лице: Едно аверче беше края на Януари по някакви екзотични държави. Чаках го да почерпи, а то - тръшнало го ебаси грипчето - 1 седмица с температура 38.5. Изкарал го на парацетамол и първак. После се оправил....преди 2 седмици си купил тест - има антитела.
                              По принцип грипа го кара на крак и с "2 пръ*ни" го убива, по лекари не ходи.

Да, но това не означава, че след като при него е преминало леко, няма да бъде преносител и по този начин да го предаде на някой, който ще го изкара трудно за съжаление..

Коментар

• Aбе това тема за мЪдец или за друго е?

Както и да е - споделям от 2-ро лице: Едно аверче беше края на Януари по някакви екзотични държави. Чаках го да почерпи, а то - тръшнало го ебаси грипчето - 1 седмица с температура 38.5. Изкарал го на парацетамол и първак. После се оправил....преди 2 седмици си купил тест - има антитела.
                                По принцип грипа го кара на крак и с "2 пръ*ни" го убива, по лекари не ходи.

Коментар

Working...
                                X