Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде изядохте дървото?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Дървото го чакам скоро от пропуснати ползи от бъдещи периоди при Свилоза.

Коментар

• Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      някой да иска да каже нещо?
      При този пазар е трудно да не си "изял дървото", ако имаш акции. Аз съм на -16% за последните 2 месеца. Било е и доста по-зле през 2008 г.

ПП. Абре Софикс, тебе от фонда ли те накараха да си смениш ника.

Коментар

• някой да иска да каже нещо?

Коментар

• Агресивен бик
          Защо си изтри коментара ,че си останал с 75 лева и всичко друго ти е в акции?
          Да не обърка нещо?

Коментар

Има ли нова информация?
            от къде да дойде такава информация след като всички на бфб купуват на дъна и продават на печалба

какви дървета??? ....... в този форум никой не губи ............. пари губят само онези които не пишат във форума
            fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

Има ли нова информация?
              Фен съм на твоите теми! За съжаление, не мога да се похваля с дървото.
              Затова не се обаждам много. В кеш съм на 75%.
              Как го виждаш корективния период, колко време очакваш да глътне ?

Коментар

• Има ли нова информация?

Коментар

Мен дървото ме цапардоса на 3 места - ATERA, SFTRD и 0ЕА Болката не е силна, но я има
                  Споко, тия поне снасят дивидент да облекчи болката. И аз съм там.

Коментар

• Първоначално изпратено от SOFIX
                    Мен дървото ме цапардоса на 3 места - ATERA, SFTRD и 0ЕА Болката не е силна, но я има
                    Щатливец и ти завиждам благородоно, Радвай се, че дървото е хартиено. Има и друго за което и адът е цвете, знаеш ))
                    Относно Техниката - в бърз план спокойно може да бие фундамента а за да се асимилира - не се иска само опит и усет, но и акъл!!!)). Не всеки е дорасъл. Може би дори на тони75 някой ден ще му уври акъла, (ДАНО ) че хартиената ценова компонента съдържа и "технична съставка" макар според мен просто да опитва и вербални форумни ефекти )))
                    А и какво е един пазар ако не търсене-предлагане (според бръмбарите в главите на купувачи продавачи и играчи!?, което фундаментът не може да опише)
                    Зад техниката стои брутална математика, такава, че фундаменталната "ряпа да яде". Играчорите кланящи се на фундамента, просто хал-хабер си нямат, успани в тяхната квазиреалност.
                    КАто те знам, че харесваш истинския фолк, Да си спомним за достойното представяне на Янис Варуфакис(теория на Игрите, - на светлинни години от черешарят, много светлинни години ), а и за да не сме тотално валат - братски поздрав за изялите дървото - https://m.youtube.com/watch?v=zaPlyU...DQMH-KuxOAPA3E

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

не издържа, значи

още пролетта при 2,16 при ХИм ти бях казал, че няма да издържиш и ще влезнеш ............. мда, виждаше, че те сърбят ръцете още тогава...

това е най-трудното нещо в играта ......... да държиш кеша

успех
                      Бъфф.....опипвам почвата...... цкб си купих обратно пакета на 100% но хим 33% а ПИБ само 18% от първоначалния пакет ....ама там играта ми е друга

Коментар

• Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                        Нмхммм ....... Изядох дървото на 3 места.... Купих пиб, ццб и хим съответно на 3.9, 1.75 и 2.15 за общо 8% от протфейла...... Засега средно по тез позиции минус 6% капиталовА.......нямам проблем още не боли все пак това е минус 0.5% на целия протфейл....засега ще чакам.....хубавото е че нямам кредити в момента кеш си идва регулярно......ще видим докъде ще я докарам......впрочем пакетите които купих преди това бяха продадени на 4.10, ...... 2.03....... И 2.4 за хим

не издържа, значи

още пролетта при 2,16 при ХИм ти бях казал, че няма да издържиш и ще влезнеш ............. мда, виждаше, че те сърбят ръцете още тогава...

това е най-трудното нещо в играта ......... да държиш кеша

успех
                        fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Аз изчезнах от Sunny Optical с 10 % минус

Коментар

• Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                            Та да върнем темата по-нагоре във форума.

Айде сега споделете. Аз си признавам без бой. Две позиции с минус 45% (Азия). Не успях да затворя навреме.
                            Кои са?

Коментар

• BREF, ATERA, SIRMA

Коментар

• Мен дървото ме цапардоса на 3 места - ATERA, SFTRD и 0ЕА Болката не е силна, но я има

Коментар

Working...
                                X