Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

В Еврофутбол ли са заложили
    ПП Или при новите спонсори?
    не знам, но коефицентът варира от 18 до 32 при различните букмейкъри....

Коментар

• Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
      Левски - Славия 1-2 с "обръщалка" - започна се събирането на парите!
      В Еврофутбол ли са заложили
      ПП Или при новите спонсори?

Коментар

• Бившият национал Благой Георгиев е в Скопие, където води преговори да стане собственик на македонския гранд Вардар.

https://topsport.bg/national/blagoy-...sZZB05_aY166Ck

Коментар

• А ТИТИ пак ревал..Трябвали му 5 милиона..

Коментар

• Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
            Левски - Славия 1-2 с "обръщалка" - започна се събирането на парите!
            И те ще потънат като вода в пясък

Коментар

• Левски - Славия 1-2 с "обръщалка" - започна се събирането на парите!

Коментар

• И кво ся, отнеха рекорда на тимчето от мръсния сайд - как може така да го ощетят, като отмениха на 100% редовен гол на шити, за да могат еднолично да спечелят приза за най-разгромна загуба, записана от шампиона. Мафия, мафия
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Коментар

• Соченият за "острие" на Васил Божков шеф от приходната агенция аут от НАП

Панов е сочен за "острието" на избягалия в Дубай и притежател на 18 обвинения Васил Божков в Държавната комисия по хазарта (ДКХ). Панов е помагал за изхвърлянето на компанията Betfair от българския пазар, както и за лишаването на други чуждестранни компании, кандидатствали за лиценз за легална работа на родния пазар.

Най-после една добра новина...
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

Коментар

• Честито на Ливърпул за титлата, исторически момент. Обаче тези празненства дано не им излязат на носа на феновете.

Коментар

• Life won't wait for you.

Коментар

• Ми време беше за изтрадалият червен фен от мръсния сайд. Аз още не мога да им простя тото финалите с Алавес и особено Милан (и двата мача), но здраве да е - абсолютно и безапелационно са шампиони на Ингилизия за тази година. Страхотна доминация и много красив футбол. Заслужено!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Не харесвам червено, но карам такава кола и and we'll never walk alone!

Коментар

• Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                              Обичам червения цвят, подхожда ми на зодията и характера
                              Затова обичам всички отбори, на които екипите им са червени. В България и двете ЦСКА, в Англия е Ливърпул, а в Германия - Байерн Мюнхен. Не гледам футбол, но следя как завършват мачовете на тези отбори и като бият ми е готино
                              Все пак е тъжно как се развиват нещата в Левски
                              Уважаеми Груев, знам, че си от Левски и чудя се как мъж като теб може да е от Левски
                              Ела довечера в Кръчмата да те почерпя едно питие и да те разубедя да се откажеш от този отбор
                              Поздрави на всички, които обичат футбола
                              Червеният цвят е неприятен.Символ на агресия нервност.Хората които обичат този цвят са самовлюбени агресивни нарциси.

Коментар

• LIVERPOOL !!!
                                И това ще мине ...

Коментар

Working...
                                X