Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Такива акъли давай на Кака. Тя е нощна жена. Аз след 19 часа не работя. Най-много да поливам.

Ъхъ. Поливаш ..., бостаня.
    Наздраве, Мрънкало!

П.П. Заклинанието и наричането не е работа, а удоволствие. Особено, кога предвкусваш какви ще са последствията от мероприятието
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

Коментар

Де, късмет, де! Щеше да фърлиш банката в недоумение. И да се проявиш като яко слънчасала. За малце си се отървала.
      Аха. Но за известно време мислех, че трябва да вдигам кефа някому, а да плащам аз - без да ползвам ... Добре, че седнах на сянка за малко , та да се сетя
      ​​​​​​Верно е жега!
      Наздраве !

Коментар

• Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение
        През нощта на осветление.

На свечеряване, преди залеза, наръси щедро косимото с вода.
        И от към 11 вечерта се пробвай.
        Такива акъли давай на Кака. Тя е нощна жена. Аз след 19 часа не работя. Най-много да поливам.

Коментар

А имам да кося и чакам да падне дългото слънце.
          През нощта на осветление.

На свечеряване, преди залеза, наръси щедро косимото с вода.
          И от към 11 вечерта се пробвай.

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Lelq фен , ама вместо от любов да си докарам инфаркт, ще е от глупост. Съвсем изтрещях !

Трябва да преведа едни пари , влизам в сметката, гледам и не вярвам на очите си! Сдобила съм се с кредит!
            Зарадвах се - ще си харча, после се озъбих - ще трябва да връщам и малко преди да влетя в банката, гледам - не съм аз, а Иван Иванов. Сетих се, че някакво демо съм гледала.
            Наздраве!
            Де, късмет, де! Щеше да фърлиш банката в недоумение. И да се проявиш като яко слънчасала. За малце си се отървала.

Коментар

Леко съм разочарован от липсата на теоретични разработки в тая кръчма.

Например, разреждането на мастиката.
              Колко, с какво, и как това влияе на присъствието на разреждащия в момента? А след това? Колко и какво те кара да съжаляваш?

Пак например, всеизвестното "мартини", брои се коктейл*, от американските книги и, особено, филми.

Са... деца...
              Американците, както и руснаците, разбират само от твърдото питие - ръжената виски или ръжената водка.

В техния коктейл "мартини" има голямо статистическо разхвърляне: от чаша джин, над която барманът е само помотал гърлото на бутилката с вермут и се е поклонил в посоката към Италия - до пълна чаша вермут за слабаците, като поръчващият само е погледнал към бутилката с джин зад бармана.

- - - -
              * - опашка на петел
              По въпроса за разреждането на напитките, питай Колчо. Ние може само да се досещаме дали и колко. Малейййй, голема жега. При мен 36 гр. на сенка. Дори хамака не смея опъна. А имам да кося и чакам да падне дългото слънце. А лятото още не е почнало.

Коментар

• Леко съм разочарован от липсата на теоретични разработки в тая кръчма.

Например, разреждането на мастиката.
                Колко, с какво, и как това влияе на присъствието на разреждащия в момента? А след това? Колко и какво те кара да съжаляваш?

Пак например, всеизвестното "мартини", брои се коктейл*, от американските книги и, особено, филми.

Са... деца...
                Американците, както и руснаците, разбират само от твърдото питие - ръжената виски или ръжената водка.

В техния коктейл "мартини" има голямо статистическо разхвърляне: от чаша джин, над която барманът е само помотал гърлото на бутилката с вермут и се е поклонил в посоката към Италия - до пълна чаша вермут за слабаците, като поръчващият само е погледнал към бутилката с джин зад бармана.

- - - -
                * - опашка на петел

Коментар

Няма проблем! Научих още една позиция
                  Английската?
                  И двамата прави относно гравитацията, със или без докосване на женските крака на земята?

Коментар

А, не ми е удобство.
                    Извинявай! Изваждам го.
                    Няма проблем! Научих още една позиция

Коментар

Говоря за кредит ! Не за пари! Ама, ако ви е удобно. ...
                      А, не ми е удобство.
                      Извинявай! Изваждам го.
                      Last edited by eta orel; 13.06.2019, 16:09.

Коментар

Очевидно за кака Леля либов и пари са почти синоними?
                        Чу за либов и заговори за пари...
                        Говоря за кредит ! Не за пари! Ама, ако ви е удобно. ...

Коментар

Lelq фен , ама вместо от любов да си докарам инфаркт, ще е от глупост. Съвсем изтрещях !

Трябва да преведа едни пари , влизам в сметката, гледам и не вярвам на очите си! Сдобила съм се с кредит!
                          Зарадвах се - ще си харча, после се озъбих - ще трябва да връщам и малко преди да влетя в банката, гледам - не съм аз, а Иван Иванов. Сетих се, че някакво демо съм гледала.
                          Наздраве!
                          Очевидно за кака Леля либов и пари са почти синоними?
                          Чу за либов и заговори за пари...

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Ква любов намесваш, кога ме споменаваш!? Lelq е фен на това чувство. Аз твърдо се въздържам от такива вълнения.
                            Наздраве, Мрънкало!

Наздраве!

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Ква любов намесваш, кога ме споменаваш!? Lelq е фен на това чувство. Аз твърдо се въздържам от такива вълнения.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Хипарите така му казват кога се напушат и не могат да вдигнат вертолета.

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Ще си кажеш ти....дърт мераклия....
                                Фалшиво пееш. Глоба две малки дюлевки - по 200 едната.

Коментар

Working...
                                X