Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    В риал ли искаш да ма видиш или си склонен да приемеш снимка?

Наздраве!
    Начи са, фана ме, но аз ша са опитам да са измъкна - присъстващите праат изключение, освен това тебе те разбирам! (Не лъжа бе, мисля го!)
    Иначе дедо е малко възрастен, та снимка не мое види, а па е и по-добре врабче у ръката, пред орел в небето...
    Сипавам мерло на целата компания!
    И това ще мине ...

Коментар

• Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
      Тънъмънче, това да не е за бисери и вицове:

" ...Ми разликата е, че жените сме ...... и по-разбрани"

Ще ми е интересно да видя една разбрана
      В риал ли искаш да ма видиш или си склонен да приемеш снимка?

Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

Коментар

• Тънъмънче, това да не е за бисери и вицове:

" ...Ми разликата е, че жените сме ...... и по-разбрани"

Ще ми е интересно да видя една разбрана
        И това ще мине ...

Коментар

• Тъкмо се усетих, че може да ми пишете отсъствие, а то само Леля е отворила сутринта...
          Я убава седмица и вече усилено червено ....
          Наздраве!
          И това ще мине ...

Коментар

• Наздраве и добро утро !
            И успешна и нежадна седмица !
            http://www.youtube.com/watch?v=a3yqR25eZHM

Коментар

• Добро утро , банда и наздраве !
              Готина почвка с готини хора и питиета да имате !
              http://www.youtube.com/watch?v=0W-geEkIdqQ

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Ми разликата е, че жените сме по-хубави, по-умни и по-разбрани

Метаболизма на всеки организъм е съобразен с основната му функция. Тъй като Природата е отредила жените да даваме нов живот, тя ни е вменила и по-бавен метаболизъм с цел да можем да съхраним и евентуално да отделим от собствената си енергия и да я предадем на този нов организъм.
                Именно заради по-бързия метаболизъм мъжете могат да се натоварват повече физически, но и по-трудно се възстановяват. Могат да приемат повече алкохол, по-лесно го разграждат, но ги гони по-силен махмурлук... Все такива работи, свързани с наличието на стабилна двойна Х хромозома при жените и нестабилна У хромозома при мъжете
                Благодаря за отговорът. Друго си е професионалист да обясни .
                И аз така ги знаех нещата , ама днес леко ме стресираха , като казаха , че моят е мъжки тип Първо се зарадвах , че гори всичко бързо , ама после се хвърлих в размисли - за сметка на какво и дали е така както го мисля ...
                След мерлото вече направих причинно-следствената връзка и стигнах до изводът , че на мъжкото в мен се дължи мързелът ми след всяко усилие

Коментар

• Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Два непоряда по служба за клюкарстване зад гърба !!!
                  Ко!?
                  Мечо

Коментар

• Два непоряда по служба за клюкарстване зад гърба !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

Коментар

• Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Тнм, след този ти пост и особено след първото изречение, според мен най-логичното нещо в момента е да очакваме един много съдържателен, в никой случай не кратък, но при всеки случай опровержителен пост на... Зарата
                      Не знам дали се отбива в Кръчмата, но ако реши да пише, бих прочела с интерес /по диагонал/ краткото му есе.
                      Мечо

Коментар

• Тнм, след този ти пост и особено след първото изречение, според мен най-логичното нещо в момента е да очакваме един много съдържателен, в никой случай не кратък, но при всеки случай опровержителен пост на... Зарата

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Наздраве банда ! Имам нужда от едно кърваво мерло , голяма пържолка и някой компетентен и желаещ да ме образова на тема - Каква е разликата между мъжки и женски метаболизъм . Сериозно питам
                          Ми разликата е, че жените сме по-хубави, по-умни и по-разбрани

Метаболизма на всеки организъм е съобразен с основната му функция. Тъй като Природата е отредила жените да даваме нов живот, тя ни е вменила и по-бавен метаболизъм с цел да можем да съхраним и евентуално да отделим от собствената си енергия и да я предадем на този нов организъм.
                          Именно заради по-бързия метаболизъм мъжете могат да се натоварват повече физически, но и по-трудно се възстановяват. Могат да приемат повече алкохол, по-лесно го разграждат, но ги гони по-силен махмурлук... Все такива работи, свързани с наличието на стабилна двойна Х хромозома при жените и нестабилна У хромозома при мъжете
                          Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                            Ето да ви почерпя по един пресен, топъл и хрупкав варен геврек!
                            Истински!!!

Аи, аз тръгвам с челядта, ще ходим да видим дядото и бабата и имам дълъг път да карам.
                            Ще се чуем неделя, понеделник.

П.П.
                            Нямам нищо против пушачите, нямам нищо против пушенето, стига да има вентилация и да не стига дим до мен! Затова го повдигнах въпросът пред кръчмаря - въпросът е технически, а не дали да се пуши или не и не да се делим на пушачи или не!

Чао за сега!
                            Чао и лек път
                            Като бързаш сега , в понеделник за добро утро - рецептата

Коментар

• Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                              Hmmmm,

пооправи ми настроението

За да не остана неразбран, зададох виртуално въпрос за цигарен дим, и очаквах виртуално отговор...а не реално, че било тука виртуално...
                              О'К... дано...и мисля, че се разбрахме, пък било и то виртуално...което ме радва...

Та по същество...ако прочетеш малко по-надолу (не е критика, а просто да разбереш по-добре как се разви деня)... ами днес за антиоксидант реших да направя варени гевреци...

Ммммм, не виртуални, ам истински...

След малко ще ви почерпя, аз си излапах 3 със сирене и ... биричка, пък докато ги правих...пих и ядох...виж по-долу

Нямам много време сега . Върнах се , ама много сте писали и ще чета после . А ако не си постнал рецептата за гевреците я цъкни , че много обичам , ама не знам да си направя .
                              А относно цигарите - не пуша , но съм страшно толерантна към пушачите . За това
                              казах , че тук няма как да си пречим едни на други и няма смисъл да се делим в отделни салони По си е цветно всички да са заедно Наздраве на бандата !

Коментар

• Ето да ви почерпя по един пресен, топъл и хрупкав варен геврек!
                                Истински!!!

Аи, аз тръгвам с челядта, ще ходим да видим дядото и бабата и имам дълъг път да карам.
                                Ще се чуем неделя, понеделник.

П.П.
                                Нямам нищо против пушачите, нямам нищо против пушенето, стига да има вентилация и да не стига дим до мен! Затова го повдигнах въпросът пред кръчмаря - въпросът е технически, а не дали да се пуши или не и не да се делим на пушачи или не!

Чао за сега!
                                Attached Files

Коментар

Working...
                                X