Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Историята от коментари периодично бива изтривана на всички потребители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• И отново са изтрити за четвърти път. Всъщност аз нямам и право да пиша коментари днес.
    Last edited by Shadow1; 30.06.2022, 09:53. Причина: Вече мога да пиша коментари.

Коментар

• Сега влизам сл дълга пауза и виждам същото

Коментар

• Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
        Вече за трети път виждам как историята от коментари под статии е изтрита не само моята а на всички в сайта. Историята която се пази на страница ПРОФИЛ, таб Коментари. Ако има някой служител на Инвестор, който всъщност да си прави труда да комуникира с потребителите на сайта си, може ли да сподели това някаква функция ли е, бъг ли е, човешка грешка ли, каква е целта?
        Некадърни са просто бе, даже умисъл няма.

Коментар

• Същото и при мен.

Коментар

• Целта е периодично да се заличават гроздовете от престъпмисъл, които се зараждат под манипулативните, пропагандните, и нерядко - спуснатите готови отнякъде статии.

Коментар

• И при мен е така

Коментар

• Историята от коментари периодично бива изтривана на всички потребители

Вече за трети път виждам как историята от коментари под статии е изтрита не само моята а на всички в сайта. Историята която се пази на страница ПРОФИЛ, таб Коментари. Ако има някой служител на Инвестор, който всъщност да си прави труда да комуникира с потребителите на сайта си, може ли да сподели това някаква функция ли е, бъг ли е, човешка грешка ли, каква е целта?
                Last edited by Shadow1; 01.06.2022, 17:58.
              Working...
              X