Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви функции желаете да бъдат добавени в сайта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
    .....

А какво мислите за обратната последователност на постовете в темите ? Това е единствения сайт в който съм го виждал, харесвате ли го, прави ли ви впечатление изобщо?
    Много дразнещо, плюс трябва възможност за влизане в темата директно до последния прочетен пост!
    + tapatalk вече е стандарт при форумите

Коментар

• Най добре да не пипат нищо повече ,че от последните промени нищо хубаво не излезе

Коментар

• Какви функции желаете да бъдат добавени в сайта

Сайта на инвестор мисля от много време не е променян и макар на времето да е бил модерен, вече започва да става като БДЖ(застинал във времето).
        Пускам тази тема където може да пишете какво ви липсва в сайта, а от Investor ако благоволят да инвестират в обновяване, да се съобразят надявам се с мнението на потребителите си. А ето и моите предложения:

-Опция да се спира за профила автоматичното тръгване на видеа посредата на статия, особенно на мобилния сайт. А по подразбиране на тръгват на без звук.

-Известяване в сайта когато получа отговор на коментар.

-Когато бъда наказан да пиша коментари да получа съобщение с причината за наказанието.

-Когато получа лично съобщение да бъде по видимо, например да се освети в различен цвят бутона, в момента се променя само едно число и понякога минават няколко дни докато забележа.

- Опция за Email известяване при получаваме на лично съобщение или отговор на коментар. Както и за топ новини в избрана категория.

В момента това са простите неща за които се сещам, ще добавям като се сетя за още. Има и по сложни които биха били полезни, като например връзка на MT4,5 акаунт с профила в сайта и др. Но едва ли ще се стигне до там.

А какво мислите за обратната последователност на постовете в темите ? Това е единствения сайт в който съм го виждал, харесвате ли го, прави ли ви впечатление изобщо?
        Last edited by Shadow1; 26.08.2019, 20:03.
      Working...
      X