Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Исках да си сменя снимката на профила, но след като изтрих старата, не ми разрешава да си кача нова.

Ето скрииншот - http://prikachi.com/images/320/5623320N.jpg

Полето оградено с червеното е сиво(неактивно), по някаква причина, за разлика от останалите, които са бели и в които може да се въвежда.

Като се натисне Browse нищо не става.

Last edited by javcho; 18.12.2012, 14:32.

Коментар

• Моля ви махнете този гоуф! България не е Перник!
      Рекламирайте коли като за истински инвеститори, от мерцедес на горе!
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

Коментар

• Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Тоя чаршаф дето пада закрива половината екран
        Най-после, благодаря!

Коментар

• Имате се за сериозен сайт, но прекалявате с тези реклами - падащи, появяващи се от нищото. Поне един клавиш "затвори" сложете.

Коментар

• Тоя чаршаф дето пада закрива половината екран

Коментар

• Разкарайте тая падаща реклама от "Борса - Сделки", че половината инфо не се вижда.

Коментар

• По принцип съм против строгата цензура в Интернет, но все пак не е лошо администраторите на сайта да обмислят начина по който се пускат нови теми. Има прекалено много безсмислици, като например тази нова тема:
                Икономиката е за потребителите, консумиращи, без да произвеждат:
                Скудоумието на темата е очевидно и не би трябвало сериозен сайт като "Инвестор" да допуска подобни безсмислени теми. Както и пускане на нова тема с рекламна цел или със задаване на конкретен въпрос, например как да си напише реферата.
                Може би пускането на нова тема да става с изричното разрешение на модератор, като забраната потребителят да може да я обжалва пред администратор.
                Това може да намали с 1-2% потребителите, но пък ще изчисти доста безсмислени теми.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• а аз преди можех безкрайно да си давам вот на едно и също мнение, след
                  като си рефрешна браузера сега не ми се занимава да проверявам дали е още така
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

Коментар

• Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                    Добре, имайте търпение. Работи се по въпроса.
                    Благодаря за което. За мен дали ще си дам вота към някое мнение под статия не е жизнено важно, но са ми интересни някои странностти. Лек ден

Коментар

• Добре, имайте търпение. Работи се по въпроса.

Коментар

• Моля Ви оправете си проблема защото той продължава, а аз смятам че живеем в свободна държава и всеки може да си изкаже мнението свободно!!! Пример:
                        Attached Files

Коментар

• Моля да си оправите проблема смятам че мое право е да си дам мнението или вота независимо дали не се харесва на някой/и!!! Ето един пример а това ми се е случвало и друг път
                          Attached Files

Коментар

• Благодаря за бързият отговор но ми стана странно как може в най-големият и популярен сайт за инвестиции и икономика в БГ да ти изчезва вота. Та нали целта на този сайт е всеки да си дава мнението или вота свободно(дори и да не се хареса на някои/й)

Коментар

• Ще проверим. Модераторите нямат нищо общо.

Коментар

• До Инвестор.бг поради какви причини като дам положителен вот на някой от мненията(натискане на ръчичката на горе) след по-малко от 10 секунди вота ми изчезва. И това става много кратно.
                                Нямам право да давам оценка на коментарите под статиите или просто вота ми не се харесва на някой модератор? Имам предвид статиите с коментари под тях. Моля да ми бъде отговорено

Коментар

Working...
                                X