Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• @СоколовВвВ,

Модераторската политика специално в този сайт е доста либерална. Донякъде се позволяват свободни волеизлияния, стига обаче да са в рамките на добрия тон и поне донякъде да са по темата. Какво точно е 'добър тон' и 'по темата' - това вече е по преценка на модераторите. Също така модераторите са тези, които решават къде да теглят чертата и да се намесят. Във всички форуми по света (тези на Инвестор.БГ не са изключение) модераторите имат последната дума и обикновено тази 'последна дума' не подлежи на коментар.

Молбата ми е нека всички да се придържаме към добрия тон, когато публикуваме съобщения в някой от форумите тук, за да избягваме конфликтите.

Коментар

• ЗАЩО никой не банва и REDA , който ме обижда на "панелна мишка" непрекъснато.
      Поне ни уредете една среща с него, сам ще си уредя сметките.

Коментар

• А кое не е по темата, че като напиша нещо и в отговор ме наричат "пилето".Както и какви ли не още глупости.Това ли не е по темата, ама вие наистина не си знаете работата? Този дето ви плаща явно не е много умен.Това е истината.

Искам да попитам вас какъв тон трябва да имам към потребителя "пипбел" примерно?

За които да не ми кажете, че не е добрия тон.Имате ли ясна представа какво е това за което триете.И как достигате до извода за добрия тон и триенето.Къде ги пиши тия правила?
        Какви са ви моделите по които го правите? Май нямате много голяма представа.Нали.

Коментар

• Модератор,
          петте теми пуснати между 04,24 и 04,26 нещо не отговарят на условията.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• непредизвикани обиди

МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ИЗТРИЯТ ДЖЕЙ ГОЛД , КОЙТО НЕОБОСНОВАНО И НЕПРЕДИЗВИКАНО ЗАПОЧНА ДА ОБИЖДА!!!!!!!!!!!!!!
            ПОГЛЕДНЕТЕ МНЕНИЯТА МУ В ПОСЛЕДНАТА ТЕМА ПОСТНАТА ОТ МЕН!

Коментар

• До Investorbg

Линк към предходната тема:
              http://www.investor.bg/forum/showthr...10#p1348214566
              रादोस्त

Коментар

• Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Поради каква причина се заключи темата ,,Политика''?
                Ми то там само простотиЙ Споко, правят архив хората

Коментар

• Поради каква причина се затвори темата ,,Политика''? http://www.investor.bg/forum/showthr...08#p1348214061
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

Коментар

• Заключихте водния мотор, но толерирате подобни теми и индивиди:
                    http://www.investor.bg/forum/showthr...85#p1348131690
                    После обяснявайте, че не са платени тролове-кликари...

Коментар

• Същите дето ревете за демокрация, най-шумно желаете някой да го елиминират!
                      Особено разни смешни момченца, които си дават правото да определят кой бил трол

Коментар

• Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение
                        Темата е заключена спрямо Общите условия на форума:

"С даването на съгласие за спазване на Общите условия за регистрация Вие приемате, че уебмастърът, администраторите и модераторите на Investor.bg имат правото да премахват, променят или заключат всяка тема по всяко време, ако намерят това за уместно."

Поздрави
                        Модератор
                        Дотук ясно естествено, имате форум - можете да правите с него кавкото си искате. Но нямаше ли да е по-добре да бяхте написали в самата тема, защо сте решили да се ползвате от правото си да премахвате, променяте, заключвате и т.н. както сте ги изброили !?? (Защото Може някой да остане с впечатлението, че еди кой си ви е крив за нещо, или ви е криво събуждането или пък недай си боже ви е напуснала момата или просто така ви е кеф или ... и т.н.) Не се заяждам, само се учудих по каква причина сте го бастардисали и дори е възможно и реклама сте му направили по тоя начин ))
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

Коментар

• Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                          Защо заключихте темата на д-р Черкезов ?
                          Защото Черкезов беше се объркал и отвори нова тема, а поста му беше за "Бисери и вицове" !
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение

"С даването на съгласие за спазване на Общите условия за регистрация Вие приемате, че уебмастърът, администраторите и модераторите на Investor.bg имат правото да премахват, променят или заключат всяка тема по всяко време, ако намерят това за уместно."

Поздрави
                            Модератор
                            Браво бе, че той бай Тошо е бил сеяч на демокрация в сравнение с вас!

Коментар

• Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                              Защо заключихте темата на д-р Черкезов ?

Поздрави
                              Модератор

Коментар

• Защо заключихте темата на д-р Черкезов ?
                                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

Коментар

Working...
                                X