Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Споко, аз съм си Никой не ме е краднал Наивhик не е имало. Имаше НАИВHИК
    Ааааа, главно Н, сега е ясно....
    Ама каква е разликата? Трябва да имаш големи сантименти за едно Н!

Коментар

верно, че си номер 16 брях
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
        Ми може и да казваш истината.
        Ама аз ник Наивhик не помня да е имало. Винаги си е бил Наивник.

Коментар

Ами, просто действително пиша тук от може би първия ден на Инвестора. Някъде от 2004 спрях да пиша и естествено не помнех никакви пароли. Регнах се отново като наивник, но с едно h вместо второто Н. След това помолих да ми възстановят стария ник. Това е! А за Маранди, той да ти отговори
          Ми може и да казваш истината.
          Ама аз ник Наивhик не помня да е имало. Винаги си е бил Наивник.

Коментар

Не те разбрах. Какво значи да се праскаш? И как ги помоли? Кое му е старото на един и същи ник? И какво е разликата?
            Не е необходимо да отговаряш, просто съм много докачлив с тези лъжливи крадци политици днес.
            И това за бай Маранди - мнооооооого необичайно. Сякаш някой друг човек му полсва ника...
            Ами, просто действително пиша тук от може би първия ден на Инвестора. Някъде от 2004 спрях да пиша и естествено не помнех никакви пароли. Регнах се отново като наивник, но с едно h вместо второто Н. След това помолих да ми възстановят стария ник. Това е! А за Маранди, той да ти отговори

Коментар

Верно е. Накарах Инвестора да ми възстановят стария ник. Да се праскам, че съм най-стария във форума. Което всъщност е самата истина
              Не те разбрах. Какво значи да се праскаш? И как ги помоли? Кое му е старото на един и същи ник? И какво е разликата?
              Не е необходимо да отговаряш, просто съм много докачлив с тези лъжливи крадци политици днес.
              И това за бай Маранди - мнооооооого необичайно. Сякаш някой друг човек му полсва ника...

Коментар

Верно е. Накарах Инвестора да ми възстановят стария ник. Да се праскам, че съм най-стария във форума. Което всъщност е самата истина
                Ахааааааа, знаех си, че ти караш инвестора да прави туй-онуй

Коментар

Верно ли е това, ч Наивник-а е с 2900 мнения? Не беше ли той с над 5К заслужил?
                  И откога бай Маранди пише професионално в темата за форекса?
                  Нещо да се се е сгъбясало?

Коментар

• Верно ли е това, ч Наивник-а е с 2900 мнения? Не беше ли той с над 5К заслужил?
                    И откога бай Маранди пише професионално в темата за форекса?
                    Нещо да се се е сгъбясало?

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      опреснявайте си цените на акциите по-бързичко , щото на инфостока става на секундата а при вас след 10 мин
                      в инфостока може на секундата да опресняват цените на акциите, но в инфосток нямат такива хубави модератори като тези в инвестора

Коментар

• опреснявайте си цените на акциите по-бързичко , щото на инфостока става на секундата а при вас след 10 мин

Коментар

• Първоначално изпратено от Леонид Разгледай мнение
                          Темите в раздел коментари не се маркират като прочетени след като излезеш от тях както беше преди.
                          то само това да е проблема...

икономиите са майка на мизерията

всички разходи се намаляват
                          - не плащат на модератори, а са дали тези права на няколко техни познати;
                          - не плащат на борсата и затова няма ъпдейт в реално време

пари няма в инвестора, а са останали само хемороиди

Първоначално изпратено от Наивник
                          Готино, вече и видео си имаме за хемороиди
                          Last edited by 2012; 28.02.2013, 20:12.

Коментар

• Темите в раздел коментари не се маркират като прочетени след като излезеш от тях както беше преди.

Коментар

• Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение
                              Здравейте,
                              темата е отворена. Благодарим за сигналите
                              То пък една тема...

Коментар

• Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                Кой ми изтри темата и защо?!
                                http://www.investor.bg/forum/showthr...04#p1362037213

Защо не изтрихте профилите на тези които спамят в нея?
                                На кого мога да изпратя официална жалба?
                                По добре ми кажете сега, че след 3 часа започвам да издирвам имейлите на собствениците на медийната група и да им задам същите въпроси.

Здравейте,
                                темата е отворена. Благодарим за сигналите

Модератор

Коментар

Working...
                                X