Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дейността на букмейкъра bet365 е забранена

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Bet365 работещ линк за вход от България

Популярният онлайн букмейкър Bet365 подаде официално документи за лиценз за България в края на миналата година и съвсем скоро трябва да нямаме проблеми с залозите онлайн. Вече няма да търсим работещ линк или алтернативен линк за достъп, вход и регистрация в bet365. Иначе аз влизам в bet365 през този сайт
    http://bgbets.com/bet365/

Коментар

• http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=994086

Никой няма да се лицензира!
      Амсалаци!

Хазарта, за някой е зарибявка и забавление... Така е за болшинството от западняците...

От същия тоя хазарт, могат да се вадят добри пари, въпреки че не сме от хората дето го организират...

Дълго е за обясняване...

Ще минаваме в нелегалност, няма да ни е за сефте...

Коментар

• Ами да ги затварят, аман от техните зарибявки, препълниха ми пощата, писна ми.
        Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Никой няма да прояви желание за лицензиране при така замислените условия.
          Както виждаш, закона е вече половин година в сила и никой не е лицензиран...

Коментар

• Виждам, че темата е стара, но ме интересува дали някой има информация как стои въпроса с новите правила за лицензиране на ДКХ и дали бет365 ще получат лиценз?

Съвсем скоро разбрах, че бонуса в Efbet за нова регистрация се е увеличил на цели 200 лв.
            Last edited by bulbet; 26.03.2019, 20:24.

Коментар

• Щях да кажа, че темата е от 2008-а, но mathematician ме изпревари.

Определението за хазарт е: залагане върху вероятността на изхода от бъдещо събитие с цел печалба или преимущество, но с възможност да се изгуби залога.

След като пазителите на обществото затворите казината, бих ви препоръчал да затворите и фондовите борси, защото борсовите спекулации напълно съответстват на това определение. Също и всеки вид бизнес, който изисква инвестиция. Забранете всякаква стопанска инициатива на гражданите, нали не искаме да се превърнат в пропаднали комарджии!

Коментар

• Първоначално изпратено от yarkost Разгледай мнение
                Абе вие наред ли сте - това е може би най -коректния букмейкър. Лицензиран си е навсякъде и няма никакви проблеми с него. аз много си ги харесвам ( ето защо бет365) и си слагам там от години - на 100% коректност
                Ти да си туриш линка ли изкопа тая новина от 2008 год?

Очевидно невярна.

Коментар

• Хазартът е вид разврат и, ако не си пусках по някой фиш, щях да хвърля камък веки
                  Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• въпрос на време е да скорят шапката на интернет залаганията, защото хазарта като цяло е не по-малко вреден за обществото от наркотиците и проституцията
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Абе вие наред ли сте

Абе вие наред ли сте - това е може би най -коректния букмейкър. Лицензиран си е навсякъде и няма никакви проблеми с него. аз много си ги харесвам ( ето защо бет365) и си слагам там от години - на 100% коректност

Коментар

• http://www.focus-sport.net/?do=n1148764201870

Коментар

• Re: Дейността на букмейкъра bet365 е забранена

Първоначално изпратено от IVO_
                          Институции: Забраниха дейността на букмейкър в Европейския съюз

07 септември 2008 | 22:48 | Агенция "Фокус"

Лондон. Дейността на букмейкъра bet365 е забранена на територията на Европейския съюз, съобщиха световните агенции. Причината е в нелоялна конкуренеция на пазара и измами на клиенти. Много от тях са се оплакали на Комисията за защита на потребителите и след проверка се е оказало, че това наистина е така. Забраната за букмейкъра важи и за територията на България. Все още не е ясно дали клиентите ще могат да вземат парите от сметките си, които са блокирани.

Ако вече не е късно - спасявайте си парите ! Очаквам да се случи същото и с други букмейкъри ! Затова бягайте докато е време ! Не е препоръка , а приятелски съвет !
                          ох баня, ох кеф!

Коментар

• Кьорфишек е!
                            Бет365 са един от най-добрите в света! Лошото е че бързо ограничават...

Ако вече не е късно - спасявайте си парите ! Очаквам да се случи същото и с други букмейкъри ! Затова бягайте докато е време ! Не е препоръка , а приятелски съвет !
                            Ти си спасявай парите в Еврофутбол на коефициенти 1.63/1.63 (23% маржин), аз предпочитам в нета да джиткам на 1.95/1.95

Коментар

• Имам 78 цента по сметката там...Познавам от първа ръка около 40 световни букита - включително bet 365. Никога не съм имал проблеми с тях. Абсолютно изрядни са били с мен. Имал съм проблеми с betsafe и bet188 - последните са долни хомосексуалисти.Има юзър френдли и юзър хостайл букита - но за bet365 ми е странно, че са се забъркали в дивотии.

Коментар

• Tova ne e verno!!! Pastat bez problemi

Коментар

Working...
                                X