Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закон за хазарта и форекс брокерите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Тези теории за математическо очакване могат да се говорят само за минали периоди.
    Прави ли ви впечатление че всички клипове дето се прави анализ на графики от форекс брокери се прави анализ на минали графики.

Защо някоя не направи анализ на бъдеща геафика?
    Форекс блог

Коментар

• Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      "Давай смело, ти си! Няма нищо страшно." Ако не успееш да преминеш от първия път през минното поле, значи ти липсват знания, умения и не разбираш теорията за Отрицателното Математическо Очакване".

Недей да превеждаш хората с тези глупости.
      Аз съм завършил математика.
      Математическото очакване, вълновата теория, числата на Фибоначи и други подобни са абсолютно неприложими във форекс търгувията.

Форекс блог

Коментар

• Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение

Търговията на финансовите пазари не е хазарт. Това, че някои хора не си правят труда да се запознаят с материята, не може да промени същността. Ако беше отделил толкова енергия да се научиш да търгуваш, можеше да си милионер вече.
        Ако използваме една аналогия, форекс-трейдърът е като балък, който настоява, че може да мине със завързани очи през поле с магнитни мини, а форекс-брокерът докато го потупва приятелски по рамото му слага за по-сигурно буре с барут на гърба, слага му железни обувки, натъпква и железни топчета в джобовете му, и вика на трейдъра:
        "Давай смело, ти си! Няма нищо страшно." Ако не успееш да преминеш от първия път през минното поле, значи ти липсват знания, умения и не разбираш теорията за Отрицателното Математическо Очакване".

Last edited by Frosty; 14.04.2020, 17:29.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

Коментар

• Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

Обаче букитата предлагат залози на индекси. Може да влезеш и да залагаш дали ще тръгне нагоре, надолу, дали ще стигне дадена стойност и пр.

Щом букитата го предлагат значи си е чиста случайност от тяхна гледна точка.

Та освен форекса може и букитата да се пробвате да разорите.
          Напълно съм съгласен с теб.
          Това го обяснявам от години. Това си е чист хазарт.
          Форекс блог

Коментар

Търговията на финансовите пазари, независимо от конкретния финансов инструмент, щеше да бъде като хазарта, ако вероятностите бяха фиксирани. Те не са, и затова може да се контролира математическото очакване. Тези, и други подобни неща, може да се научат, ако човек си направи труда. Иначе ,да драскаме по форумите е най-лесно.
            Обаче букитата предлагат залози на индекси. Може да влезеш и да залагаш дали ще тръгне нагоре, надолу, дали ще стигне дадена стойност и пр.

Щом букитата го предлагат значи си е чиста случайност от тяхна гледна точка.

Та освен форекса може и букитата да се пробвате да разорите.

Коментар

• Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

Търговията с CFD е 100% хазарт. Защото като отваряш позиция ти нито купуваш нито продаваш , а правиш залог.

По подробно съм го обяснил в блога ми http://forextraderbg.blogspot.com/20...-post.html?m=1
              Търговията на финансовите пазари, независимо от конкретния финансов инструмент, щеше да бъде като хазарта, ако вероятностите бяха фиксирани. Те не са, и затова може да се контролира математическото очакване. Тези, и други подобни неща, може да се научат, ако човек си направи труда. Иначе ,да драскаме по форумите е най-лесно.

Коментар

Търговията с CFD е 100% хазарт. Защото като отваряш позиция ти нито купуваш нито продаваш , а правиш залог.

По подробно съм го обяснил в блога ми http://forextraderbg.blogspot.com/20...-post.html?m=1
                Aко беше хвърлил за изучаване на FOREX толкова енергия,колкото хвърляш за оплюване на FOREX,щеше да си дооооста напред с материала.
                В Бетинг компаниите имат опции за залози на FOREX.Можеш да хвърлиш едно око и да разбереш разликите между едното|FOREX| и другото|betting|.Макар,че силно се съмнявам с очевидната липса на знания и с тези пристрастия,да не кажа с това озлобление,дали си способен на трезва оценка.

Коментар

По тази логика почти всичко в капиталистическата система е хазарт. Дай да национализираме всичко пак и да решим проблема.

Коментар

Търговията на финансовите пазари не е хазарт. Това, че някои хора не си правят труда да се запознаят с материята, не може да промени същността. Ако беше отделил толкова енергия да се научиш да търгуваш, можеше да си милионер вече.

Форекс блог

Коментар

• Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

Минев, залозите върху разликата на валутните курсове без съмнение са измама със силен хазартен елемент. Ритейл форексът не попада в графата “търговия на финансовите пазари”, колкото и да ти се иска. Ако търгуваше, вместо да залагаш, можеше да си вече Човек.
                      Перфектен ник си си избрал. Отговаря 100% на постовете.

Коментар

Минев, залозите върху разликата на валутните курсове без съмнение са измама със силен хазартен елемент. Ритейл форексът не попада в графата “търговия на финансовите пазари”, колкото и да ти се иска. Ако търгуваше, вместо да залагаш, можеше да си вече Човек.

Коментар

Сега е момента да се включат форекс брокерите към хазартните оператори.

Коментар

• Сега е момента да се включат форекс брокерите към хазартните оператори.
                            Форекс блог

Коментар

• Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

Ей тия тук са най-новите Lenno. Някой знае ли какъв им е случая? Напълнили са София с реклами, по специално Цариградско шосе. В метрото също.
                              Интересно. Предлагат ви кредит. Вземате парите проиграване ги на форекс и оставате само с кредита който трябва да връщате с години. Ако не го върнете ви изпращат ЧСИ да ви запорира заплатата и да ви обяви жилището за продан.
                              Супер са...
                              Форекс блог

Коментар

• Първоначално изпратено от Stazis Разгледай мнение
                                Някой печелил ли е демо турнир при Адмирал маркетс- любопитен съм?
                                Аз "спечелих" предната седмица 1 място и бях дисквалифициран, защото ползвах за тестове през седмицата два акаунта.Съответно в единия акаунт двойката cad / jpy, в другия демо-акаунт тест с gbp/jpy..Акаунтът с кроса паунд/ йена достигна в един момент 80к. в седмичният им турнир.
                                По принцип, се скъсаха да ми звънят от бг клона им, т.к от дълго време при тях тествам търговия по средните фреймове с идеята за една до две сделки максимум в интраседмичен времеви хоризонт.Това нещо съм им го казвал по телефона, че го правя за хоби, сега обаче пълно мълчание.

И така, в моя случай не съм дублирал с насрещни позиции, за да извлека гарантирана печалба и да си послужа с измама реално, просто не им спазих правилата за един акаунт. Ето текста по мейла за рунда им ForexBall - Green, на който съм на 1-во място

http://www.forexball.com/contests/round/RoundId/271
                                от: ForexBall (forexball@admiralmarkets.com)

дата: 02.05.2017 16:14
                                до: sr8900@abv.bg
                                Dear Participant,

Unfortunately, I must inform you, that you are disqualified from the ForexBall round ' Forex Green ' due to the multiple account usage during contest round.

However, you can participate in all other rounds of ForexBall.

Have a nice day!
                                ForexBall team.

Сега въпросът е какво става, когато ще определят победителя от сезона след 5 май 2017г.Де факто пак по същата причина могат да ме дисквалифицират, ако съм в топ 3 например?

По темата: със сигурност измамници са Инста форекс Калининград, няколко пъти съм бил на първо място или второ трето, като съм дисквалифициран без обяснение, когато правилата са били спазени.

Забелязал съм разлики в котировките в реал-тайм между Бенча, Адмирал, Инста форекс и Дукаскопи, с отклонение до 20-30 пипса, което според мен означава, че брокерите цакат най-вече пипсовците-скалпери и въпрос на време да е бъдат занулявани акунтите им.Мисля, че всички брокери играят по тоя начин с изключение на топ-маркет мейкърите и вероятно не се изнасят експозиции на форекс-пазара при определелени пазарни ситуации и са на ръба на закона.
                                върна ме 20 години назад.
                                Аз взех 3-място с 1000лв награда мисля (добавих още 2к и ги профуках за 5-6 месеца). Не знам дали този беше брокера организирал демо турнира. От първите 5 игри беше, 3-та или 4-та. Съвсем в началото. Участвах 2 пъти. Научих далаверите и 2-рия път си прибрах печалбата. Купуваш на реалния пазар една зашита акция твоя си на познат, пускаш на демото 1000 акции и реализираш 20% за 1 час .
                                След 1-2 демо игри промениха правилата. След това не съм се интересувал грам
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

Working...
                                X