Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• ей ги днеска американчетата това ги мъчело и после памперса

Коментар

• ами по напред май съм отговарял ама айде за последно .левъриджа ми е 200 някъде щото на бенча си е фиксиран . пускам за надолу и обирам . само трупам не давам и цент на хамериканските евреи за стоп .нямам затворена позиция без пипната бомба . имам позиции който чакат долни бомби да бъдат тествани само на насдака .няколко и на еврака . заряда е толкова силен че 1929 на хамериканските прошляци ще им се струва детска песен . ай наздраве .

Коментар

• Архитекте, може ли да ти отперя така едно-две статистически въпросчета?

Колко пипса хващаш средно на позиция по твойта схема с кросовете? Какъв левъридж използваш? И последно - колко % годишна печелба хващаш?

Коментар

• благодаря на германците . мисиииии

Коментар

• абе майкъле яната пресече и последната черна линия , такова нещо виждал ли си
            май ше има трепанация до края на седмицата

Коментар

• отдавна твърдя че еврото не може да тръгне нагоре без тест на тази бомба. от тези нива почвам пак покупки

тази бомба е на 1,10853

Last edited by the architect; 26.05.2015, 10:02.

Коментар

• вчера пантеро писах писмо на кака ангела меркел . викам и : какоуууу долу една бомба ви дърпа къде сте тръгнали да бичите а тя ми вика нии сме велики

а ся да видим колко сте велики

Коментар

• ей тоя крос ме измъчи на яната пантеро ама ей сега стана . винаги при първия тест на крос малко преди него затваряш после като дигне като тия дръпнати подлоги пак пускаш . инак ако тука е върха а мен ми се чини че скоро ще има изсипване 108,53

Коментар

• aрхи брат ще падаме ли ще излитаме ли дай идея че нещо не ми харесват нещата

Коментар

• яната първо отскочи от синята до пип но си забрави долу бомбата на архитекта . който си забравя бомбите , архитекта после го трепи най хубавото трепане съм го запазил за гнидите

Коментар

• Забележете как се правят еврейски номера.пускат новина че мевефе считало че гърция е близо до фалита и въпреки новината хоп хоп нагоре

Коментар

• Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                          Не знам. Не смея да прогнозирам дълги периоди. Имам очаквания според анализите, които правя, но те са само ориентировъчни. Търгувам това, което виждам. А иначе неангажиращо мнение е, че има едни примамливи таргети около 1.1550. Ще ги достигне ли? Не знам.
                          А ако достигне 1.1550 след това накъде ?

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            казах ти майкъле казах ти че ще накажа фашагата

при мене показва, че точно някакви игли има там над оранжевата съпротива и после ааайде в реката. Дау и Сипа са силни, другите нещо на батериии фашиста също...

Коментар

• Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                              Колега а кой е Майкъл ?
                              Je suis ....

Коментар

• Колега а кой е Майкъл ?

Коментар

Working...
                                X