Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• мерси майкъле коригирах .
    черните нива ги видях дори и на черен екран . нали съм батман . просто курсора като ги чукне и той изчезваше и се усетих че там има някакви линиики

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      ето от къде отскочи еврака
      архитектоникос там в тоя скрипт FiboLevels_Curr смени тея редове с месечна, че съм объркал на една минута и показва глупости

тва
      atr_l = iATR(Symbol(), PERIOD_M1, 3, 1); //15
      open = iOpen(Symbol(), PERIOD_M1, 0);

го сменяш с ей тва, компилираш дан забрайш, че иначе греда

atr_l = iATR(Symbol(), PERIOD_MN1, 3, 1); //15
      open = iOpen(Symbol(), PERIOD_MN1, 0);

така са да ти обясним цветовете на дъгата, оная линия зелената е open monthly price двете оранжеви са критични от където излезе следващите две сини са ти таргета за месеца, черните по-на горе са съвсем ovebought или oversold
      мале аз са виждам, че ти си на черен backround е черните нема да ги видиш ..... и по принцип като стигне всяко едно от тея нива и там има рикошет в обратната посока за малко ....
      Според мойте котировки на OANDA първия таргет на Абдала е на 18344 не знам тея Бенча нещо мамят там виж всеки път си сверявай часовника поне с няколко, че някой път ебават с котировките и да не изядеш някоя тояга със 200 пункта OANDA и Saxo Bank са горе долу близки сравнявай там също
      Last edited by michaelis; 27.02.2015, 18:51.

Коментар

• ето от къде отскочи еврака

Коментар

• мерси Майкъле
          мерси и за скрипта . виж пуснах си го на дъртия и веднага ми излезе защо една атомка на 5 мин на 17197 още не е тествана . паднала се е на основното ти фибо ниво . те така правят

Коментар

забелязваш ли майкъле мошаците колко са хитри . на 26 жануари оголват едно кросче въртят после цял месец и точно след месец прас кросчето . аз като го имам това кросче и винаги имам едно на ум . две поне
            мда ей ти един поздрав .....

Йо, Йо Швейцарската банка
            https://www.youtube.com/watch?v=ckVbpgvutiU

Коментар

• скоро ще разпомпя японци дръпнати и всекви нинжи . това на седмична яната

Коментар

• мерси мерси ще ги погледна

Коментар

• забелязваш ли майкъле мошаците колко са хитри . на 26 жануари оголват едно кросче въртят после цял месец и точно след месец прас кросчето . аз като го имам това кросче и винаги имам едно на ум . две поне

Коментар

къде бе майкъле
                    ей там доле кат ги копираш в директорията на скриптовете тряяя да ги компилираш нали знаеш бре ?!?

Коментар

• къде бе майкъле

Коментар

аз не ги използвам щото не ги разбирам ама съм сигурен че тарикатите дето ги разбират и като погледнат и хоп АТОМКА ако забелязваш майкъле отдавна не е имало сополи . това си е енергия звездата Слънце боб да яде
                        кво не разбираш бе, ей го тука тея ги пускаш в Metatrader 4 и ги зареждаш и всеки месец ресет и го ги смята
                        копираш ги там в директорията на скриптовете и после с тва DelFiboLevels триеш и с тва пускаш за индексите FiboLevels а ства на валутите там FiboLevels_Curr че имат повече десетични след знака
                        Attached Files
                        Last edited by michaelis; 26.02.2015, 19:07.

Коментар

• иеврейската валута изтества кроса на 1,1208 на 5 мин

време е за отскок .

сякаш и фашагите са на връх . ама много оптимистично бе абе много силни тези икономики . ей така както се изтества днеска това на иеврото така и ще ги съсеча и тия на месечна

Коментар

• аз не ги използвам щото не ги разбирам ама съм сигурен че тарикатите дето ги разбират и като погледнат и хоп АТОМКА ако забелязваш майкъле отдавна не е имало сополи . това си е енергия звездата Слънце боб да яде

Коментар

за мен лично по дългосрочно може да се пуска дълго зло че нещо отскока на 1 и 4 часа много умрял засега
                              Архитектоникос вкарай и тея фибоначи нива, където ги пусках там за DAX, ама тряа да се смятат всеки месец за всеки индекс, спрямо котировката и барабар с твойте кросове, ше утрепеш коча ......

Коментар

• за мен лично по дългосрочно може да се пуска дълго зло че нещо отскока на 1 и 4 часа много умрял засега

Коментар

Working...
                                X