Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• незнам накъде се запътиха вчера тия мошета пир такъв гол охльов долу

Коментар

• е сега ако знаете върха на дакса ми кажете да пусна дълга и да не пускам къси за бомбите . ама нещо само лъжльовци и лъжлива паплач се е навъдила

Коментар

• ето какво ще му се случи скоро на дакса
        https://www.youtube.com/watch?v=11e8XyUBqRQ

Коментар

• дъртака си чукна до пип кроса

дакса според мен другата седмица ще го фалирваме . в момента това движение се вика набиране на атомна енергия . по принцип кросове който се намират в рамките на обърната чутура каквато еврейте много често правят са тегави за изпълнение . но минита през 50-100 и после ще сте доволни от резултата

Коментар

• така е напъват се нещо фашагите . ама няма лошо после поне надолу ще има по добра засилка

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              първо едно надолу че много нагазиха на 1, 5 и 15 мин . ще има хубав отскок
              архитектоникос днеска сме пропуснале, че има ECB Interest rate зависи тоя тъпанар колко глупости ше дрънка и с еврака тряя да се внимава също и с DAXa

Коментар

• DAXa направо ибуши...нов връх, вече ме съмнява да се върне до кроса...

Коментар

• първо едно надолу че много нагазиха на 1, 5 и 15 мин . ще има хубав отскок

Коментар

пускам ги . направи ми обаче впечатление че вчера на дакса се беше засилило към оранжевата долу ама не я стигна . дали все пак няма едно шипче до нея да направи скоро .
                    е тва ненам, може да витае между тея две оранжеви но кат го гледам се е запътило към горната, ама там ше има rejection. Чакаш която линия пипне първа, като не е отишло на долу начи на горе .... и там с тигана по тиквата
                    По принцип DAX ги спазва тея нива и то доста стриктно не ги знам кво бърникат там отзад но явно и те гледат нещо такова

Коментар

• пускам ги . направи ми обаче впечатление че вчера на дакса се беше засилило към оранжевата долу ама не я стигна . дали все пак няма едно шипче до нея да направи скоро .

Коментар

тъкмо щях да пиша какво стана с твойте кросове . така е в крайна сметка се тестват . иначе ето пак тази картинка на еврото където някой купи точно на месечния крос 111111. ще има приятна обръщачка . пак казвам търпение и малки поръчки през интервали . не трябва да се ламти за големи печалби а за постоянни и гарантирани . кросовете ги гарантират рано или късно . играта е по дългосрочна . ако някой нещо по велико открие да го каже . АМА ЕДВА ЛИ
                        Архитектос пусна ли сметките за Март на Еврото, кво показва оранджевия кабеляк, при мене стои там и не мърда около 1.1040 - държи дееба и канапа ако изкочи случайно на доле втората синя линия и кой иска евраци да граба то може и са да граби ... ама с малко да не се улива, че ше станат злини ....

Коментар

• ето и поредното доказателство за пошлата игра на програмистчето , за която вече знаете и се случва адски често особенно при родните му индекси ДАУ МАУ И БАУ

изсипване без тест на кроса горе и после връщане за трепане на стопове . винаги се оглеждайте за този вид Мошевска игра

а най интересно е как великата немска икономика се гради на едни прости обърнати чутури . не може да градиш икономика на прости чутури

Last edited by the architect; 05.03.2015, 10:33.

Коментар

• тъкмо щях да пиша какво стана с твойте кросове . така е в крайна сметка се тестват . иначе ето пак тази картинка на еврото където някой купи точно на месечния крос 111111. ще има приятна обръщачка . пак казвам търпение и малки поръчки през интервали . не трябва да се ламти за големи печалби а за постоянни и гарантирани . кросовете ги гарантират рано или късно . играта е по дългосрочна . ако някой нещо по велико открие да го каже . АМА ЕДВА ЛИ
                            Attached Files

Коментар

• За сега съм се набълбукал с евро, йена и австралиец, обаче ще ги чакам да излезнат. Досега няколко пъти ги затварях по-рано, защото или не ми се чакаше или не вярвах че ще стигнат тия нива (теста на кросовете) но после съвсем изненадващо се оказваше че стигат дотам, просто е трябвало да почакам повечко. Затова сега чакам.

Коментар

• пускай 50 и 200 ема и ги наблюдавай . в един момент ще ги обикнеш

Коментар

Working...
                                X