Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    АБЕ КЪДЕ ИЗЧЕЗНА ВЕЛИКИЯ ТРЕЙДЪР РЕДКО

ИЗБЯГА В ИЗРАЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛЛЛЛЛЛЛЛ . ХЯХЯХЯХЯХЯ

СКИВАЙ РЕДКО КАК ДИГАМ ЕВРАКА ОТ БОМБАТА И НАЙ ГОЛЕМИЯ ОБЕМ НА ДНЕВНА ДО СЕГА . ЕГАТИ ОБЕМА И СЪВСЕМ ПРЕСЕН ПРЕСЕН . НЕ СЕ ПИПА

Reda незнам къдя е,но теб така ща изплЮщя с един Сел от 1,1110 че ще ти се завие свят с твойто дълго Евро -ама само за кратко -дългосрочно Еврото ще бичи върхове след върхове. Успех

Коментар

• редко - кажи давай еврооооооооооооооооооооооооо. хяхяхяхяяяяяяяяяяяя

Коментар

• АБЕ КЪДЕ ИЗЧЕЗНА ВЕЛИКИЯ ТРЕЙДЪР РЕДКО

ИЗБЯГА В ИЗРАЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛЛЛЛЛЛЛЛ . ХЯХЯХЯХЯХЯ

СКИВАЙ РЕДКО КАК ДИГАМ ЕВРАКА ОТ БОМБАТА И НАЙ ГОЛЕМИЯ ОБЕМ НА ДНЕВНА ДО СЕГА . ЕГАТИ ОБЕМА И СЪВСЕМ ПРЕСЕН ПРЕСЕН . НЕ СЕ ПИПА

Коментар

• Единственото което остави на поколението е златното 1.066666. Ама то колко да е важно. 1.000000 е по важно. Мухахааааа

Коментар

• Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
            Такааааа
            Айде Стамба чадо
            да коментираш двойния
            връх по големите графики !!!!!
            Абе тоя плямпач къде изчезна бе тандеме. Колко преходен плямпач. Хяхяхяхяхяхяях.

Коментар

• Брях мааму стара-все пак изути гащи ще има ,макар и в 12 без 5.

Коментар

• Не знам за вас но аз го топам на 4 часа късо . Както са и графиките с два къси флага на 4 часа и дневна отново флаг ... отделно и корекциите в тях са изявено АВС ... виждам едни таргети за 1.00
                Животът е огледало.....усмихвай се

Коментар

• Давай, долареееееееее!

Коментар

• Пичаги според мен това му беше на Евро/$ -Тандема Кръмп/Шуткин не му позволиха повече -според мен и цялата истерия около вируса пак те я сътвориха -за да може да паднат санкциите срещу Русия -няма кво да се прави братче те са силните .Беше ми приятно с Вас ,нищо че Вас никакви ви няма .

Коментар

• супер си тандеме.
                      глей тука еврака как отскочи от бомбата и пак при тест на най великия обем на дневна дето се появи наскоро на 1,08300

Коментар

• тук съм ГОСПОДИН АРХИТЕКТ-гледам от високо как ще има изути гащи на купувалите Евра през последните месеци -пък най ми е интересно как ще се пули ГОСПОДИН Кръмп който искаше слаб $ и се намесваше така грубо в работата на регулаторния орган -ще получава крампи и ГОСПОДИН Шуткин най вероятно, дето от десетилетие не признава $ -и под негово давление УХМАЦИТЕ купуваха та купуваха евра-пу

Коментар

• ГОСПОДИН ТАНДЕМ . КЪДЕ ИЗЧЕЗНА

ВИДЕЛИ КАК ПАДА ЕВРАКА ОТ БОМБАТА

Коментар

• АБЕ ОЩЕ МАЛКО СЯКАШ ИМА ДО БОМБАТА НА 4Н . ОТ ТАМ ЩЕ ВИДИМ

Коментар

• Като за последно Сел по Еврото от 1,1035 -целта е края на Март или средата на Април 2020

Коментар

• ТУЙ РЕДКОВОТО ЗЛАТНО ЯЙЦЕ 1,066666 МНОГО ДИГНА ЕВРОТО . НАЗДРАВИ ЗА РЕДКО !

Коментар

Working...
                                X