Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Късите отворени на 1,3325 са затворени на 1,3060 ............при завършване на предполагаем от мен LD !
    Покачването , което за мен е корекция , не съм отигравал ................ Зает съм с други валути сега ............
    Но при евентуален ръст до 1 , 3260 - ще започна да градя отново къса позиция ......................

Коментар

• Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
      Това се опитвам да ти обясня, че правиш глупости. След като сделката ти е тръгнала на плюс, и е направила една фигура местиш стопа на нула. когато движението продължи местиш стопа под/над последно дъно/връх. когато смяташ че движението е приключило затваряш всичко. Това ти обяснявам, че не знаеш какво правиш. луташ се за няколко пипа и губиш от други сделки които не смееш да публикуваш. Грубият ти и невъзпитан тон, е ясно доказателство че си потънал.
      Така е !!! Спор няма !!!!
      Щом го казва Чун4о .... !!!

Грубият ти и невъзпитан тон,

Коментар

• Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

Този пост е пример за върховна тролщина или ....... тъпанарщина
        .......................
        А ако си затворил цялата .......... и цената продължи в твойта посока - рипаш от терасата ....
        А ако не си затворил цялата ......... и цената върне - взимаш ножа и се тумбиш с харакири

Най - добре е нищо да не правим , щото един от двата варианта е 100 % сигурен ..........

пп... Модераторите е добрв , при регистрация да подлагат такива ''мозачни'' , като тоз ' - поне на задачки от 1 клас
        Това се опитвам да ти обясня, че правиш глупости. След като сделката ти е тръгнала на плюс, и е направила една фигура местиш стопа на нула. когато движението продължи местиш стопа под/над последно дъно/връх. когато смяташ че движението е приключило затваряш всичко. Oбяснявам, че не знаеш какво правиш. луташ се за няколко пипа и губиш от други сделки които не смееш да публикуваш. Грубият ти и невъзпитан тон, е ясно доказателство че си потънал.
        Last edited by Krum Sokolov; 12.07.2018, 11:50.

Коментар

• Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
          Незнам колко малко мозък трябва да има човек за да не може да разбере една проста задачка за първи клас. В момента в който затвориш частично позиции (от незнание какво да правиш) веднага започваш да губиш печалба, равна на затворената или оставената да стои позиция, независимо в коя посока ще върви цената. Ако цената продължи в твоята посока губиш от затворената позиция, ако пък започне да връща губиш от оставената отворена позиция.
          Този пост е пример за върховна тролщина или ....... тъпанарщина
          .......................
          А ако си затворил цялата .......... и цената продължи в твойта посока - рипаш от терасата ....
          А ако не си затворил цялата ......... и цената върне - взимаш ножа и се тумбиш с харакири

Най - добре е нищо да не правим , щото един от двата варианта е 100 % сигурен ..........

пп... Модераторите е добрв , при регистрация да подлагат такива ''мозачни'' , като тоз ' - поне на задачки от 1 клас

Коментар

• Първоначално изпратено от Kondora
            Aма оди се гръмни , бе трол ............. негро -сакс Сополов
            Доказва , колко неправилно си излезъл на майка ти от ....... организма .ахахахахах
            Незнам колко малко мозък трябва да има човек за да не може да разбере една проста задачка за първи клас. В момента в който затвориш частично позиции (от незнание какво да правиш) веднага започваш да губиш печалба, равна на затворената или оставената да стои позиция, независимо в коя посока ще върви цената. Ако цената продължи в твоята посока губиш от затворената позиция, ако пък започне да връща губиш от оставената отворена позиция.
            Last edited by Krum Sokolov; 12.07.2018, 06:54.

Коментар

• Покрай Г>Р дали ще завие!!!

http://forum.forex-animals.com/viewtopic.php?f=2&t=152
              The REDA Technical Analysis in the Summer 2018
              ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

Коментар

Имаме ново дъно и аз затварям половината позиция - на другата половина слагам плюсов стоп на 1.3120 ..........
                Ей тук пак сътвори едно голямо дето и Сергей Бубка не може да го прескочи. Отново показа на форума , че не знаеш какво правиш. Защо затвори половината и се лиши от печалбата на другата си позиция. Сега ще кажеш, че чакаш да ходи още надолу ама чакаш и да ходи нагоре. Тука има тука нема - хазарт играеш не търгуваш.

Коментар

• В зоната около 1,1730 минава линията през върхове от 29 юни и е нормално да отблъсне курса, особено и ако данните са добри

Коментар

• Два долу равни и два горе равни, а през средата ГОРСКИЯ ,,,,,,)

Коментар

• Да, споделям. Може би ще видим 1,1650-80 преди да обърне

Коментар

• С ювелирна прецизност курса покри двете първи целеви зони!!! ))))))

Коментар

• Паунда вероятно ще почне да прави дъно около 1,3060-40

Коментар

Тука или обърнах тренда или ще даде '' добра печалба '' до .....

Некой да не си помисли , че тук нещата са оставени на '' самотек ''
                            Ръста беше светкавичен ........... но само до '' зигзаг ''
                            Което ограничи , последващ ръст в модела ми .............
                            Този зигзаг , за мен беше или '' корекция в продължаващ тренд надолу '' или '' зигзаг за вълна 1 от ЛД - за нагоре "
                            И в двата случая , се търсят '' къси '' .
                            Разбира се - след затварянето на дългите от цитираният пост
                            Предположението ми за '' корекция в продължаващ тренд надолу '' - се оказа - вярно .............

пп ....................Имаме ново дъно и аз затварям половината позиция - на другата половина слагам плюсов стоп на 1.3120 ..........
                            Last edited by Kondora; 28.06.2018, 09:26.

Коментар

Айде , '' пуленето'' да започне ! Ето ми позицията от вчера сле поста за затваряне на късите ................
                              Темата отиде на втора страница , но ..... така е при слаба волатилност .....................
                              Няма да обяснявам какви вероятности разглеждам - никой не показва , засега , разбиране на вида анализ по който търгувам .....
                              Така , че ще е загуба на време ............ да описвам , какво / що / откъде / докъде ...............
                              Стигат и само картинки ........ за мойте фенове
                              Които да не си мислят , че стоя на '' дълги'' от цитирания пост .
                              Неееееее - затворени са на 61,8 % фибо от предходното снижение ...... Демек - на сами връ'о
                              И са отворени '' къси'' 2 позиции ...... до изпълнение на предполагаемия модел , разглеждан от мен който До сега се явява и Действащ

Коментар

• Aма ти верно си мръднал мозъчно , бе ..........
                                Или - другия вариант е да немаш никакъв ' абер от това което пиша ..........
                                За 6 път ще напиша , че въпросните 2 позиции , за които бълнуваш , че
                                Както ти казах от 3 позиции с добър профит, реализира тази с най малък профит и загуби (печалбите) на другите 2 с доста по голям профит.
                                са затворени на сами дъното , глупи............

Първоначално изпратено от Kondora

Предполагам ...... (В) не е завършено . Очаквам го като триъгълник , тоест - суинг нагоре ( без пробив на 1.1644 ) и последващо движение надолу съспробив на 1.1530................ и последващ на1,15

ппПри пробив - затварям едната - другата слагам стоп ( плюсов ) на 1,1558

по-дъно от това на което са затворени нема .
                                Обран бостан си............Факт. Точка.
                                Теееба, къде са занимавам и аз с форумни перковци........ми си не пия пиеньето.............
                                Маймунски мозък......със сребърна лъжичка....... комунисти .........
                                Путин..........Русия..............
                                Оли Гофрен требе да ти е ника.......не Крум Соколов , мунчооооооо
                                Last edited by Kondora; 24.06.2018, 20:26.

Коментар

Working...
                                X