Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актив Пропъртис (AKTIV)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Оооооо, нищо лично, естествено.
    Никога не съм хвалил или плюл дадена позиция. В случая имам акции и затова моля да не бъде разбиран погрешно. Това обаче, е просто инвестиция. Имам и от почти всички останали АДСИЦ, но не ги рекламирам. Не правя това и тук. Просто исках да кажа, че трудно цената ще слез под тези нива, за които говорихме по-долу.
    И все пак, няма невъзможни неща.

Коментар

• Добре де, не го приемай толкова лично. Ще поскъпне тука, но първо ще си напазаруваме на 1.3-1.4
      Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко
        Не забрявай, че всеки получи по 7 права за 7 акции по 1.10 и повечето си записаха правата.
        Не забравяй, че можеха да си продадат правата по 1,75 бройката! Фактът, че не са го направили, означава, че оценяват акцията на цена не по-ниска от 1,35 след увеличението. В противен случай, всяка тяхна продажба сега, под тази цена, ще води до "алтернативна" загуба.

Коментар

• Не забрявай, че всеки получи по 7 права за 7 акции по 1.10 и повечето си записаха правата.

Коментар

• Интересно защо мислиш така, Овчарче? Цената на една акция през увеличението е точно 1,35 лева. На фона на растящи /изстрелващи се/ цени на други /някои дори смешни/ АДСИЦ, нима смяташ, че някой ще продава на загуба?
            Успех, все пак!

Коментар

• Още не им се вярва, че ще трябва да продават на 1.3-1.4, ама полека полека ще привикнат.

Коментар

• Актив Пропъртис (AKTIV)

Колеги какво стана май щяха днес да излизат новите Актив, пък търговия няма, май не се състоя или позицията е толкова неликвидна?
                tya
              Working...
              X