Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актив Пропъртис (AKTIV)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Прибрали 1млн за шоурума на Цариградско, дето седи празен от маса време.

https://www.investor.bg/files/bullet...fb15c4aef2.pdf

Коментар

• Интересно колко ли апартамента ще успеят да прехвърлят до края на месеца. Е не е толкова фатално де, дали ще ги отчетат Q1 или Q2

Коментар

• Юг маркет са изсипали тази сутрин.

Коментар

• Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
          Тук нещо се закучи търговията. Откога съм сложил 2К на 7.50 и не върви.
          Ако се съберете по-голям и апетитен пакет може да ви го лапнат на тази цена. Аз моите така ги дадох преди около месец. Вероятно има още потенциал за нагоре, но предпочетох да завъртя кеша през други интересни позиции, вместо да чакам да изцедя тази докрай
          Успех!

Коментар

• Тук нещо се закучи търговията. Откога съм сложил 2К на 7.50 и не върви.

Коментар

• Честито имаме Акт 16!
              Хайде да прехвърлят продадените апартаменти да видим каква печалба ще дойде

http://www.aktivproperties.com/bg/ak...a_polzvane/177

Коментар

• Ей сития наядъне ннняма, -2,50 капиталов дивидент не брои...

Коментар

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

През месец Януари 2019г. е назначена комисия за приемане на извършените строително‐монтажни работи на 11‐етажна жилищна сграда в гр.София, район Красно село, ул.Житница № 21, след което ще се издаде и Разрешение за ползване на обекта.
                  дивидента се отлага с още една година за 2020

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Отчета изненада! Очакванията бяха за отчетени приходи и печалба за апартаментите на Житница през последното тримесечие на 2018.
                    През месец Януари 2019г. е назначена комисия за приемане на извършените строително‐монтажни работи на 11‐етажна жилищна сграда в гр.София, район Красно село, ул.Житница № 21, след което ще се издаде и Разрешение за ползване на обекта.

Коментар

• Отчета изненада! Очакванията бяха за отчетени приходи и печалба за апартаментите на Житница през последното тримесечие на 2018.

Коментар

• Тук някой пак ли се прави на умряла лисица

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

9:1 беше обратният сплит в това съм сигурен понеже е една от любимите ми акции от дълго време

Ще се поръсвам с пепел , щом греша

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53

Хаирлия да си -"Моите акции тук са с цена на придобиване 1,76/19 ще рече 0,09
                            9:1 беше обратният сплит в това съм сигурен понеже е една от любимите ми акции от дълго време

Коментар

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

Дружеството си има активи - имоти, ако за някого тези имоти са атрактивни - може да му стане интересно да купува и дружеството. За последните 2 месеца някой акумулира към 20% и очевидно иска още

Може да не вярваш, но и дивидент трябва да има след отчитането на продажбите на апартаментите в Панорама Житница (макар че все повече ми се струва че няма да го дочакам)

АБСОЛЮТНО прав! според мен, -за останалото нямам представа

Коментар

• Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                                Още пък малко разбрахме и страничните наблюдатели ... уж в отчетите пише, че компанията не прави печалби, а цената расте!!?
                                Дружеството си има активи - имоти, ако за някого тези имоти са атрактивни - може да му стане интересно да купува и дружеството. За последните 2 месеца някой акумулира към 20% и очевидно иска още

Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                                Никакво доверие не им възлагам тук за дивидент. ... Но на дивидент от тях не се надявам.
                                Може да не вярваш, но и дивидент трябва да има след отчитането на продажбите на апартаментите в Панорама Житница (макар че все повече ми се струва че няма да го дочакам)

Коментар

Working...
                                X