Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (3CZ)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Ми явно ще трябва да изчакаме и ще видим,след утре ще са по ясни нещата.
    Не е препоръка!

Коментар

• Алооо ЧЕззззззз, да вземете да ми пуснете тока вече, аааааа

Коментар

• Помисли ..:

Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Мисля че росен е прав. Иначе няма такава тъпа игра на мажоритар. Да не се сложат ордери около минималната и да се бидне доста по-малко от предлаганото количество.
        Явно ще си имаме публично ЕРП и ще си го трейдваме на база фундамент, а не на база очаквано търгово. Хубаво е на БФБ да остане едно такова, още по-хубаво е че това ще е най-голямото в БГ. Ще привлича чужденци след като приватизират БФБ.
        А ПФ като са се налапали надали ще го оставят без подкрепа. Даже може за НГ едно рали да му спретнат Но определено ще иска нерви и чакане.
        Ако ЧЕЗ имат ликвидни проблеми и не са готови да извадят 100 млн. лв., какво по-естествено да се уговорят др. институционален инвеститор да го купи за тях с определена възвращаемост .. за определен срок?!
        Също така защо трябва да придобият 100%? Може да са решили на този етап чисто и просто да контролират около 3/4!

Не е препоръка!

Коментар

• Първоначално изпратено от trader1313 Разгледай мнение
          Абе от Чехите всичко може да се очаква.И въпреки това не ми се вярва да остане публично.
          +1

И аз така мисля! Покупките вероятно са на мажо-то през разни банки, за да не е явно и да не прави търгово. Рано или късно обаче ще лъсне и ...
          Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

Коментар

• Абе от Чехите всичко може да се очаква.И въпреки това не ми се вярва да остане публично.

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Мисля че росен е прав. Иначе няма такава тъпа игра на мажоритар. Да не се сложат ордери около минималната и да се бидне доста по-малко от предлаганото количество.
              Явно ще си имаме публично ЕРП и ще си го трейдваме на база фундамент, а не на база очаквано търгово. Хубаво е на БФБ да остане едно такова, още по-хубаво е че това ще е най-голямото в БГ. Ще привлича чужденци след като приватизират БФБ.
              А ПФ като са се налапали надали ще го оставят без подкрепа. Даже може за НГ едно рали да му спретнат Но определено ще иска нерви и чакане.
              Колко и да ни се иска .......
              Нещата не са добре. Мислех че ще има по голямо търсене...
              Да му мислят тези който покриват ЧЕЗ с Енерго ПРО и други БФБ компании ..
              Ако утре не се продадат какво правим.....
              Не е препоръка....

Коментар

• Ей тези пенсиите, ако са те са развързали кесиите.

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Не ми се вярва пенсиите да са извадили 82 мил, просто мажоритаря е с друга стратегия, точно заради пасивността на ПФ .. видя на Енергото какво беше...

п. п.
                  ...оферти за 60 млн. лв. през Уникредит Булбанк..

Коментар

• Ако са пенсиите ...

Първоначално изпратено от rossen Разгледай мнение
                    де да бях се объркал.... Не гледай обема, пенсионерите го навъртяха. Щом стигна до минималната и артиса....
                    Ако са пенсиите не биха купили толкова ако нямат договорка с мажоритаря! Какво им пречи да купуват за него?

Коментар

• утре ще има доста лимити на минималната цена мисля аз

Коментар

• Първоначално изпратено от rossen Разгледай мнение
                        де да бях се объркал.... Не гледай обема, пенсионерите го навъртяха. Щом стигна до минималната и артиса....
                        Не ми се вярва пенсиите да са извадили 82 мил, просто мажоритаря е с друга стратегия, точно заради пасивността на ПФ .. видя на Енергото какво беше...

п. п.
                        ...оферти за 60 млн. лв. през Уникредит Булбанк..

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Нещо се обърка май?

Коментар

• Чак да се е объркало ... но явно тук пенсиите са се включили ... иначе кой да е взел толкова акции?
                            Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

Коментар

• Първоначално изпратено от rossen Разгледай мнение
                              Ай честито, без мажоритар тоя път...
                              Нещо се обърка май?

Оборот (лв.): 82 511 287.89

ЧЕЗ Електро България АД-София 9 485.370

ЧЕЗ Разпределение България АД 1 605.850

Коментар

• Ай честито, без мажоритар тоя път...

Коментар

Working...
                                X