Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (3CZ)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Добре си направил Батя.

Аз пък си стоя и чакам
    Veni, Vidi, Vici

Коментар

• Ето че бързо се завърнах в редиците на акционерите тук.
      Някой се опитваха да дават акъл на Батя си
      Ако не са сханали да им разясня схемата:
      Шиткаш тук, с кеша купуваш Енергопро - продаваш с 40-45% профит за седмица и си купуваш пак тук акциите на едва 3% отгоре
      Вярно че имаше и доза късмет, не очаквах толкова бързо да излезе играта при Енергопрото, но.... бог обича смелите

Коментар

• Лошото е , че досега тук лъжат клиентите си. Дано не лъжат и акционерите си и да са коректни.

Коментар

• ЧЕЗ майка,

Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
          Още не са много ясни намеренията на чехите, но да се надяваме да са коректни
          Е държавна компания, търгува се на 2 пазара и там се счита за ДИВИДЕНТНА акция. Последните години разпределят около 50% от профита /все пак и държавата треба да получи нещо /. Няма логика тук да си позволи удар по имиджа. Като прибавим и контрола от ПОД, нещата изглеждат добре.

Не е препоръка за взимане на инвестиционно решение!

Коментар

• Още не са много ясни намеренията на чехите, но да се надяваме да са коректни

Коментар

• Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
              АКцията може да стигне и 3к. до нова година ... За мен това е справедливата цена или по точно между 2,5 и 3к.
              Вярвам на слуховете, че ЧЕЗ майка иска да разкеши тук и си търси купувач. Защо пропускате възможността Булбанк и/или ПОД да са купували за някой трети стратегически инвеститор ..?

2,5К си е напълно в реда на нещата, затова им се зачудих на великите спекуланти, защо поне не изчакаха 1700, а се изнизаха тихо, тихо като пръдня из гащи и с 0 кинти профит Затова пък търсят профит в полукуците коне, изброени по-долу. А към изброеното може, да добавим и други, като севтото, да кажем
              Не е препоръка

Коментар

• До нова година,

Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                Излагате се като кифладжии, задето си изшиткахте хартиите на 0 лв. профит. Но по-добре, акцията да се освободи спекулантския излишен товар. Тук цената заслужава да е над 1700 и мисля, че лесно ще го мине до края на януари, а нищо чудно и в края на декември.
                АКцията може да стигне и 3к. до нова година ... За мен това е справедливата цена или по точно между 2,5 и 3к.
                Вярвам на слуховете, че ЧЕЗ майка иска да разкеши тук и си търси купувач. Защо пропускате възможността Булбанк и/или ПОД да са купували за някой трети стратегически инвеститор ..?

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Аз лично оценям шанса да са чехите на мах. 5%. Те не играха на аукциона, защо сега да го правят. В смисъл може би идеята ти е че Булбанк е играла за тяхно име, но при тоя вариант играха адски левашко, така че аз не го споделям.
                  Много вероятно ми се вижда Доверие да укропняват пакетите при тях. Вярно че с много се нагъчиха, но имат още лимит и може би са преценили че е най-добре да приберат при тях големите пакети. Така много лесно ще могат да си "управляват" инвестицията.
                  Ще видим, скоро ще се чуе.
                  Аз засега реших да пренасоча ресурса в друга алтернатива... ще видим дали съм бил прав или съм сгрешил...
                  Може да набуаш ресурса в оцк, ццб, меком, тодоров, зърнени, билборд, елтос и ... други знайни и незнайни шитове
                  Не е препоръка обаче

Коментар

• Излагате се като кифладжии, задето си изшиткахте хартиите на 0 лв. профит. Но по-добре, акцията да се освободи спекулантския излишен товар. Тук цената заслужава да е над 1700 и мисля, че лесно ще го мине до края на януари, а нищо чудно и в края на декември.

Коментар

• Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      Вчера нещо се прецакаха брокерите и не успяха до аукциона да направят сделката. Успяха само при електро. Щом през Капман се е надигала цената вчера, е вероятно през тях да е купен и големия пакет днес. Това ще е изненада за мен, защото аз си мислех че купувачът са чехите, а не мисля, че ще играят през Кампан. Абе ще се разбере скоро, няма смисъл да гадаем
                      Аз лично оценям шанса да са чехите на мах. 5%. Те не играха на аукциона, защо сега да го правят. В смисъл може би идеята ти е че Булбанк е играла за тяхно име, но при тоя вариант играха адски левашко, така че аз не го споделям.
                      Много вероятно ми се вижда Доверие да укропняват пакетите при тях. Вярно че с много се нагъчиха, но имат още лимит и може би са преценили че е най-добре да приберат при тях големите пакети. Така много лесно ще могат да си "управляват" инвестицията.
                      Ще видим, скоро ще се чуе.
                      Аз засега реших да пренасоча ресурса в друга алтернатива... ще видим дали съм бил прав или съм сгрешил...

Коментар

Вчера нещо се прецакаха брокерите и не успяха до аукциона да направят сделката. Успяха само при електро. Щом през Капман се е надигала цената вчера, е вероятно през тях да е купен и големия пакет днес. Това ще е изненада за мен, защото аз си мислех че купувачът са чехите, а не мисля, че ще играят през Кампан. Абе ще се разбере скоро, няма смисъл да гадаем
                        Да, ще си покаже, но става още по-интересно, ако са доверие. А и цената все още е ниска, (според мен де) Не е препоръка
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Интересно стана, да.
                          Още по-интерено е че вчера Капман напомпи цената. А те от край време се водят ИП на ПФ Доверие...

*нямам акции в момента, но ще ви държа под око

Коментар

• Интересно стана, да.
                            Още по-интерено е че вчера Капман напомпи цената. А те от край време се водят ИП на ПФ Доверие...

*нямам акции в момента, но ще ви държа под око

Коментар

Булбанк си продадоха дела и в двете компании с 2% разлика. На мен ми прилича на някаква предварителна договореност, то и първоначално изглеждаше доста странно банка да купува такива пакети от български акции. Интересно ми е кой купувача? Имам версия, но все пак ще изчакам да видя официалните обявления
                              Може това да им е комисионната за посредничеството, щото е малко по-малко от 2%. Но като цяло, едни 250-300 000 ей така от нищото си е добре дошло. Мазния арменец ще удри шапката в тавана
                              Я всегда буду твоим поводом напиться.

Коментар

• Булбанк си продадоха дела и в двете компании с 2% разлика. На мен ми прилича на някаква предварителна договореност, то и първоначално изглеждаше доста странно банка да купува такива пакети от български акции. Интересно ми е кой купувача? Имам версия, но все пак ще изчакам да видя официалните обявления

Коментар

Working...
                                X