Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (3CZ)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Мерси, но мисля да пропусна, Монти.
    Пожелавам ти успех.
    Не могат да нациоаолизират едни а другите да оставят ... ще карат на ред...
    и понеже са неандерталци ще национализират по такъв начи за да бъдат осъдени от първият съд който ги докопа....

Коментар

• [QUOTE=Монти;1059393467]Другарите от ГЕРБ са на душевен кръстопът...
      Дали да изчакат да ги свали народното недоволство или да изчакат до изборите който да изгубят катастрофално...

Според мен си осигуряват финансово победата в момента, а куп глупци им помагат
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Дали?
        ВСе пак сме в ЕС... а не във Венецуела...
        как го мислиш...

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Купувай...
          Ако пуснат акциите по 1200лв или по 5К .....
          При национализация ще има независим оценител и държавата ще плати и последният кабел и пропуснатата печалба до 2020..г.
          Мерси, но мисля да пропусна, Монти.
          Пожелавам ти успех.
          Custodite sortem vestram

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Купувай...
            При национализация ще има независим оценител и държавата ще плати и последният кабел и пропуснатата печалба до 2020..г.
            Дали?
            Life won't wait for you.

Коментар

• Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
              Тази позиция утре ще е сред по-интересните.
              Но както многократно съм казвал, нямам и не смятам да имам.
              Не е препоръка.
              Купувай...

Коментар

• Тази позиция утре ще е сред по-интересните.
                Но както многократно съм казвал, нямам и не смятам да имам.
                Не е препоръка.
                Custodite sortem vestram

Коментар

• Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                  ДА, Деси, съгласен съм!

Но никой няма право да пуска 'БОМБИ' в медийното пространство за публично дружество и да всява ПСИХОЗА на пазара!
                  За такива действия закона е категоричен и трябват санкции!

Поздрави!
                  Другарите от ГЕРБ са на душевен кръстопът...
                  Дали да изчакат да ги свали народното недоволство или да изчакат до изборите който да изгубят катастрофално...
                  Имат няколко решения..
                  Да махнат увеличението от 13 %
                  Да национализират ЧЕЗ
                  Да сложат шапка на ЕРП някой държавен чиновник -началник....
                  Ако нищо не правят някоя от партиите ще яхне протестите..... вече има полиници от опозицията като "граждани"...
                  Интересно е държавата да изкупи обратно ЧЕЗ и Енерго Про...
                  Нямат пари за пенсии ,може още някой дълг да пуснат тези дни....

Коментар

По 30 хил. лв./човек би било добре за начало! Поне да научат нещо полезно за живота и публичните компании!
                    +1
                    А може и ДАНС да се поразбутат кой е организатор на протеста и от всички монополи как "случайно" все към ЧЕЗ и ЕРП се насочва общественото внимание! Кой допусна така лесно да се затвори не само Орлов мост (помним колко счупени глави имаше, когато Зелениете го затвориха), а дори и Е79, при все че имаше предварително инфо за тези намерения. Как се проверява издъно точно Чез, които имат най-малко проблеми с мрежата и може би най-малко недоволни клиенти в София по простата причина, че тук масата от хората не се отпляват на ток и сметките са около 50 лв.
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                      Трябва да се разбутат и министерството на околната среда и водите, МРРБ и Хранителното и има още много , ама много неща да излязат.
                      ДА, Деси, съгласен съм!

Но никой няма право да пуска 'БОМБИ' в медийното пространство за публично дружество и да всява ПСИХОЗА на пазара!
                      За такива действия закона е категоричен и трябват санкции!

Поздрави!

Коментар

• Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                        То излиза, че проблемът е в законодателството, а не в ЧЕЗ
                        Ще си измият ръцете със Семерджиев, а той е в най- ниското ниво.

Коментар

Категорично!

Ако ЩЕ оправяме ДЪРЖАВАТА, едновременно с енергоразпределителните дружества няма да е лошо да се ПРЕВЪЗПИТАТ и НАУЧАТ и държаните служители.
                          За начало би било прекрасно надзорът да глоби ГОЛОБРАДИЯ министър и всички държавни служители, които създадоха психоза днес на пазара! По 30 хил. лв./човек би било добре за начало! Поне да научат нещо полезно за живота и публичните компании!
                          Трябва да се разбутат и министерството на околната среда и водите, МРРБ и Хранителното и има още много , ама много неща да излязат.

Коментар

• Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                            Категорично, поне що се отнася до ОП! Друг е въпроса, че имат и други преГрешения в ущърб на клиентите, БЛАГОСЛОВЕНИ от ДКЕВР.

Но въпроса ТУК е друг и той касае в случая ПУБЛИЧНОТО дружество ЧЕЗ!

Ако ЩЕ оправяме ДЪРЖАВАТА, едновременно с енергоразпределителните дружества няма да е лошо да се ПРЕВЪЗПИТАТ и НАУЧАТ и държаните служители.
                            За начало би било прекрасно надзорът да глоби ГОЛОБРАДИЯ министър и всички държавни служители, които създадоха психоза днес на пазара! По 30 хил. лв./човек би било добре за начало! Поне да научат нещо полезно за живота и публичните компании!
                            Last edited by Konsultant; 17.02.2013, 20:27.

Коментар

• Прекалено се политизира ситуацията. Аз лично с интерес следя развитието на този казус и компанията като цяло.
                              Интересно ми е мнението на други акционери ...
                              Veni, Vidi, Vici

Коментар

• Нарушенията на ЧЕЗ са свързани с възлагането на договори с външни изпълнители, но без да бъде провеждан търг. „Вратичка в Закона за обществените поръчки им е позволявал това. Ще предприемем действия този пропуск в закона да бъде оправен”, допълни Добрев.
                                Veni, Vidi, Vici

Коментар

Working...
                                X