Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (3CZ)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• жалко, че нема къси
    у хоремага

Коментар

• Мисля, че национализация няма да има. Ще наложат санкции и глоби. А, относно акциите може да слязат малко, но нещата ще се оправят рано или късно.

Коментар

• Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
        В БГ не е важно каквое станало наулицата (там не съм бил), а какво е рекло БТВ-то (ще разберете каква сила са)

сега обявиха че се обмисля взимането на лиценза на ЕРП ... подразбира се...ЧЕЗ
        Утре ще е тегаво във всички позиции на ЕРП...
        Добре че не попълних достатъчно и имам възможност за още....
        Само аз ли мисля така....

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Във Варна и София бяха срещу управляващите във лицето на БорисоФ .....
          В БГ не е важно каквое станало наулицата (там не съм бил), а какво е рекло БТВ-то (ще разберете каква сила са)
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
            Няма да е лошо и на веикатата и на телефоните да живее майка им.И там има много за бой.
            Оооо, тези монополи Боко вече ги поребори: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=217374

Коментар

Колко да си изкупил ?
              Честно, има нещо много гнило! Най-малко големите трябва да питат: "Не е ли еднаква практиката на ЕРП, предприети ли са подобни проверки в ЕВН, а Топлофикациите?"
              За мен в София много по-неясни (и високи) са сметките на Топлофикация

Интересно е също, че в един момент в Благоевград протеста бе насочен срещу Кунева, днес - пред президентството, но никога пряко срещу МС
              Във Варна и София бяха срещу управляващите във лицето на БорисоФ .....

Коментар

• Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                Категорично, поне що се отнася до ОП! Друг е въпроса, че имат и други преГрешения в ущърб на клиентите, БЛАГОСЛОВЕНИ от ДКЕВР.

Но въпроса ТУК е друг и той касае в случая ПУБЛИЧНОТО дружество ЧЕЗ!

Ако ЩЕ оправяме ДЪРЖАВАТА, едновременно с енергоразпределителните дружества няма да е лошо да се ПРЕВЪЗПИТАТ и НАУЧАТ и държаните служители.
                За начало би било прекрасно надзорът да глоби ГОЛОБРАДИЯ министър и всички държавни служители, които създадоха психоза днес на пазара! По 30 хил. лв./човек би било добре за начало! Поне да научат нещо полезно за живота и публичните компании!
                Няма да е лошо и на веикатата и на телефоните да живее майка им.И там има много за бой.

Коментар

• Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                  Тук може да има и игра в играта, тим да се опитат да приберат акциите на доверие, а защо не и мажоритарния пакет. Това са само предположения разбира се.
                  В този ред на мисли ще добавя, че всичко започна във Варна и че там днес си подаряваха цветя със Жандармерията, а кметът опъна националния флаг в "знак на съпричастност"..... Там всичко става по заповед на щуката. Кой е щуката няма смисъл да пояснявам.

Коментар

• Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                    Ще си измият ръцете със Семерджиев, а той е в най- ниското ниво.
                    Tамън ще разбере че там дето големите си мерят железата не трябва да се навежда с подмит........

Коментар

По точно ...
                      Напоследък купувам много оп ЕРП от Карол.....
                      Колко да си изкупил ?
                      Честно, има нещо много гнило! Най-малко големите трябва да питат: "Не е ли еднаква практиката на ЕРП, предприети ли са подобни проверки в ЕВН, а Топлофикациите?"
                      За мен в София много по-неясни (и високи) са сметките на Топлофикация

Интересно е също, че в един момент в Благоевград протеста бе насочен срещу Кунева, днес - пред президентството, но никога пряко срещу МС
                      Last edited by onakilev; 17.02.2013, 21:58.

Коментар

Ще има прибиране на дяловете от цацата - нищо ново!

Интересно, Доверие и Карол пак ли управляват чужди пари? Доверие неса първи приятели с Т.М, а са в една лодка..
                        Тук може да има и игра в играта, тим да се опитат да приберат акциите на доверие, а защо не и мажоритарния пакет. Това са само предположения разбира се.
                        Veni, Vidi, Vici

Коментар

Интересно, Доверие и Карол пак ли управляват чужди пари? Доверие не са първи приятели с Т.М, а са в една лодка..
                          По точно ...
                          Напоследък купувам много оп ЕРП от Карол.....

Коментар

+1.

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Мисля, че няма да има национализация.

Интересно, Доверие и Карол пак ли управляват чужди пари? Доверие неса първи приятели с Т.М, а са в една лодка..
                              Last edited by onakilev; 17.02.2013, 21:37.

Коментар

ВСе пак сме в ЕС... а не във Венецуела...
                                как го мислиш...
                                Мисля, че няма да има национализация.
                                Life won't wait for you.

Коментар

Working...
                                X