Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (3CZ)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Намерих отговор. Благодаря на отговорилите

Коментар

• Аз продължавам да мисля, че ходът е популистки. Прокуратурата не може да отнеме лиценза нито Бойко Борисов. Лиценза може да отнеме ДКЕВР.
      Veni, Vidi, Vici

Коментар

• НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ ПРЕЗ КОЙ ПОСРЕДНИК СЕ КУПИХА ГОЛЕМИТЕ КОЛИЧЕСТВА НА 1200 ЛВ. точно преди да спрат търговията?
        Благодаря Предварително!

Иначе съм бесен ... Вчера опищях орталъка, че трябва да се спре търговията, но НИЩО не се случи отново. Това комисия, това надзор ... Едвам успях да се вредя и изсипах всичко в последния момент на пазар ..

Приятелчета, ето за това е необходимо да се обединим в НПО, защото спасение за инвеститора не иде от никъде! Сега ако имахме някакво представителство можехме да протестираме специално и организирано да подадем искове ... Та нали тази държава преди два месеца ни продаде 33% за > 100 млн. лв.

Коментар

• Котировките при мен изчезнаха - да не спря БФБ търговията? На сайта им няма съобщение.

Коментар

• Кире, не знам да има партия която да се опълчи в моментае на тълпата След четири месеца са избори, няма къде да мърдат.

Коментар

• Сега ТИМ ще ги купят, а комисионните в герболшевиките

Коментар

• Е ПО ГОЛЕМИ КОМУНИСТИ ОТ ТЕЗИ НЯМА.пОЗДРАВИ НА ГЕРБ от др.Чавес. Сега ще има съд и санкции от ЕС, ама ББ да ги плаща нали те приватизираща дяла преди месеци

Коментар

• Защо каша? Че те и сега не ги управляваха. Всяко повишение трябваше да бъде одобрено от ДКЕВР. Сега ДКЕВР ще си сложи собствен управител и до произнасяне на съда нищо няма да се прави.
                  Напишете в гуглето Закон за енергетиката и четете около 50 чл. Не е много.

Коментар

• Къде е тази прокуратура, която за лицензи ми говори?
                    Кой ще води заседанието на ДКЕВР? Онази с цигарите ли? Държавата, ако не си свърши работата, има съдилища и извън нея!
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Един нормален инвеститор няма да дойде в България
                      Голямото важно !!! Нужни са вътрешни инвестиции, а не колониално робство.

Държавата да спре да пропилява данъците ни за спонсорираната гнусотняшка раждаемост и да се завърне като икономически субект, народът да бъде подучен да инвестира в реалната икономика поне 30% от депозитченцата и паричките под дюшеченцата - за си възвърнем електроразпределенията, златодобивът, добивът на медец и т.н. - и няма и да се сещаме за чужди инвестиции.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Хаоса стана доста голям. Не мога да схвана какво следва от тук нататък. ЧЕЗ остава собственик на активите, но няма право да ги управлява. Правилно ли съм разбрал? Забърка се една правна каша от която няма измъкване поне 5 години.

Коментар

• Знайко - в нашият бранш са си коректни... говоря за хорското мнение.

Влаков - кофти тръпка... що си купи чесънчета в тая ситуация?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Коментар

• Един нормален инвеститор няма да дойде в България

Коментар

• Доверие яко го издухаха тук

Коментар

Working...
                                X