Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компенсаторни инструменти-достойно изплащане

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Оги,

когато един формален "началник" (държавата) иска да тушира проблеми около себе си (на подчинените си) им казва дайте ми предложенията си в писмен вид ;-) така хем малките мишлета се успокояват,хем началника е "решил" проблемите,но всъщност НИЩО НЕ СЕ ПРОМЕНЯ!

Предоставям ВСИЧКИТЕ си идеи свободно,без претенции за авторство, който иска да пише,аз в случая ще пиша само тук
    Попитайте длъжностните лица,кога мислят да си ходят:-) и повече да четат...investor.bg?
    ;-)
    Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

Коментар

• http://www.bse.hu/onlinesz/10004878....tock_id=KARPOT

Влезнах в Унгарската фондова борса, и бях учуден от видяното. Наистина компенсаторките не са се търгували под номинала!
      Кода на унгарските компенсаторки е КАRPOT

Коментар

• Ветеране оформи си предложението в писмен вид и го подпиши. Ако го донесеш утре пред Министерството на икономиката в 11:50 ще го предадем на министрите.
        Моля и други които имат предложения за достойно изплащане на компенсаторките да ми ги изпратят , или да ги донесат утре в горепосочения час и място подписани с трите имена и адрес.
        За сведение ви казвам ,че Унгарските компенсаторки от една година насам при номинал от 1000 форинта не са падали под 1100 !

Предложения може да изпращате и на :
        Skype ogiplam
        e-mail: ogivel@mail.bg

Коментар

• Ветеране-утре означава 27 септември в 12 часа. Предложението ти е разумно. Ще настояваме номиналните собственици да се възмездят на 1,4 лв а останалите мин 80 ст.

Коментар

• :-)
            Оги,
            кога е т'ва утре ;-) в МИЕ...и да знаеш,че кво е разумно решават те...
            Иначе най-простичкото Разумно разрешаване е от ВСИЧКИ останали за приватизация държавни предприятия 30% да се предлагат срещу компенсаторки!
            Дялове от Държавни предприятия срещу дялове от държавни Задължения (компенсаторките)!
            Например 45% от БФБ за приватизация следователно 13,5% срещу компенсаторки ! ;-)
            :-)
            Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

Коментар

• Re: Компенсаторни инструменти-достойно изплащане

[quote="oginvest"][quote="oginvest"]От Сдружението на притежателите на компенсаторни инструменти с председател Валентин Христов
              умоляваме номинални притежатели на компенсаторни инструменти да пратят електронно писмо на адрес ogivel@mail.bg с препоръки за решаване на проблема с изплащането на компенсаторните инструменти. Моля пращайте и данни за обратна връзка. Вашите препоръки /ако са разумни/ ще бъдат представени на вниманието на правителството утре на среща в МИЕ.
              Огнян Велков-координатор на СПКИ за Пловдив
              Пловдив,

Коментар

• Re: Компенсаторни инструменти-достойно изплащане

[quote="oginvest"]От Сдружението на притежателите на компенсаторни инструменти с председател Валентин Христов
                умоляваме номинални притежатели на компенсаторни инструменти да пратят електронно писмо на адрес ogivel@mail.bg с препоръки за решаване на проблема с изплащането на компенсаторните инструменти. Моля пращайте и данни за обратна връзка. Вашите препоръки /ако са разумни/ ще бъдат представени на вниманието на правителството утре на среща в МИЕ.

Коментар

• Първоначално изпратено от ветерана
                  Оги,
                  тук във форума сме давали не една идея, но тези идеи са за Нови хора в Нов Парламент...
                  ето например :
                  тук
                  и тук

Решаването на проблема с наличните компенсаторки е тест за зряла държавност, каквато ми се струва, че у нас няма.
                  ;-)
                  Ветеране -прав си. Ново свястно правителство едва ли ще има скоро.
                  Затова търсим смели хора които да ни помогнат да накараме това правителство докато е на власт да действа държавнически. Няма да е лошо да имаме един плакат пред входа на министерството на Икономиката в четвъртък когато имаме среща със зам. министър Янева.
                  Плакат който е готов и който показах на Станишев и който гласи:

Г-н Станишев, за някои все още живи хора думата " компенсаторки" не е МРЪСНА ДУМА!
                  и го предупредих, че ще го издигна/това беше на една среща с бизнесмени в Новотел Пловдив/. Той ме помоли да не го правя като обеща, че ще говори с м-р Орешарски.

Коментар

• Оги,
                    тук във форума сме давали не една идея, но тези идеи са за Нови хора в Нов Парламент...
                    ето например :
                    тук
                    и тук

Решаването на проблемът с наличните компенсаторки е тест за зряла държавност, каквато ми се струва, че у нас няма.
                    ;-)

Коментар

• Компенсаторни инструменти-достойно изплащане

От Сдружението на притежателите на компенсаторни инструменти с председател Валентин Христов
                      умоляваме номинални притежатели на компенсаторни инструменти да пратят електронно писмо на адрес spkiplovdiv@abv.bg с препоръки за решаване на проблема с изплащането на компенсаторните инструменти. Моля пращайте и данни за обратна връзка. Вашите препоръки /ако са разумни/ ще бъдат представени на вниманието на правителството.
                      Пловдив, ул. Прогрес 5
                      spkiplovdiv@abv.bg
                    Working...
                    X