Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Bobi75
    абе празни надежди ми дадохте само. каква паника. само от едно дружество закачих. всичко почти върна егати борста и един срив не може да направи като хората
    Боби ти все пак си закачил нещо.
    Life won't wait for you.

Коментар

• абе празни надежди ми дадохте само. каква паника. само от едно дружество закачих. всичко почти върна егати борста и един срив не може да направи като хората

Коментар

• Първоначално изпратено от Вълчо-34
        .....Твоите неща винаги внимателно чета и ти пожелавам личен успех!
        Тенк ю.Успех и на теб.Нема са плашиш.След първата корекция идва и ерекцията.
        Life won't wait for you.

Коментар

• V BG ima dostatuchno cash. Pazara e maluk, moze da se poddurza ot BG igrachi samo. Viz polozenieto kato se opravi, togava foreigners samo izstrelvat v nebesata

Коментар

• Бошко, благодаря все пак за времето, някаква доза страх има, ама все пак аз съм със скромно участие - ще стискам зъби(колкото имам).
            Греъм, нов съм, няма да ви будалкам, считам, че тука има много сериозни хора и особено в твоя случай, благодаря за вниманието и даването на кураж!
            Твоите неща винаги внимателно чета и ти пожелавам личен успех!
            И това ще мине ...

Коментар

• Първоначално изпратено от franky4fingers
              Crazy to tova e predimstvoto, che e nepoznata nikomu

Viz na men mi e poznata
              като няма кой да ти налива и вдига позицията ще пееш друго...

Коментар

• така изглежда, но ще видим след 01/09/2007 картинката по-ясно

Коментар

• Първоначално изпратено от boshko
                  Първоначално изпратено от B.Graham
                  Първоначално изпратено от boshko
                  Първоначално изпратено от Вълчо-34
                  ...Ама сега питам Бошко - мислех като дойде новата пенсия да купя от тия - падащите, дето имам вече, та да си намаля базата, ама що па не?
                  Ако сега купиш от Алчност да не пропуснеш "бързите пари", а пазара продължи да пада, чувството Страх ще наделее и ще продадеш на загуба (по-голяма от колкото ако не си бил купил).

П.П.: Не ми се водят излишни спорове и не се опитвам да давам акъл на когото и да било.
                  boshko прав си.Ама само за новаците за които това е първа корекция.Гърмяните зайци не се плашат.
                  Именно. Все пак бай Вълчо е 34-ти набор с 3 пенсийки и лесно може да се уплаши. :-P
                  То това 34 не се знае какво е.Може да са 34 пенсии а може и 34 хиляди, милиони ....
                  Life won't wait for you.

Коментар

• Crazy to tova e predimstvoto, che e nepoznata nikomu

Viz na men mi e poznata

Коментар

• Който си мисли, че на полето е по-лесно да се пробва.Аз предпочитам на борсата. Лично за мене като ми падат позициите го приемам нормално. По се дразня като се вдигат, че се кефя прекалено.

Коментар

• Стабилизираха се нещата, така изглежда.

Коментар

• Cash is king! най-trusted оазарите падат като обезумели...ти би ли инвестирал в същото време в зона непозната никому...

Коментар

• Пазар, леля му, сега ще се разбере има ли пари за български акции :-)

Първоначално изпратено от CrazyHorse
                            още малко да се задълбочи кризата по пазарите по цял свят и некой чужденци като решат да продадат малко и ше гълтате водица...
                            изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham
                              Първоначално изпратено от boshko
                              Първоначално изпратено от Вълчо-34
                              ...Ама сега питам Бошко - мислех като дойде новата пенсия да купя от тия - падащите, дето имам вече, та да си намаля базата, ама що па не?
                              Ако сега купиш от Алчност да не пропуснеш "бързите пари", а пазара продължи да пада, чувството Страх ще наделее и ще продадеш на загуба (по-голяма от колкото ако не си бил купил).

П.П.: Не ми се водят излишни спорове и не се опитвам да давам акъл на когото и да било.
                              boshko прав си.Ама само за новаците за които това е първа корекция.Гърмяните зайци не се плашат.
                              Именно. Все пак бай Вълчо е 34-ти набор с 3 пенсийки и лесно може да се уплаши. :-P

Коментар

• NEMA DA PRODAVAM !!!

Коментар

Working...
                                X