Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

И на теб Весела Коледа!! Задържа срива борсата,но няма къде да иде.Нещата са в ход.Американците прегрупират бизнеса и заеха отбранителна позиция.А евреите тук казват че падне ли Тръмп ще стане лошо.Това ти го казвам от кухнята а ако ти върши работа може да почерпиш една биричка някой ден .
    кои са тия евреи бе . та те не се занимават с борси . хохохохохохо

Коментар

• Абе то точно сега да си в артии на бфб не е много добре.Дръж си кеша в ръцете пък после пак ще си говорим.

Коментар

• Първоначално изпратено от TheSkorpion
        Тази тема винаги е актуална. Когато пазарът пада и си фул с акции или когато расте и нямаш никакви акции.
        Не отговаряй на трола, даваш му повод да ни флуди и залива с неговите емоции
        Last edited by krakatau; 29.12.2019, 11:49.

Коментар

• 2008-2009 колко актуална беше тая тема

Коментар

• Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
            Индианец, Весела Коледа и дано вземат накрая ти се сбъднат мокрите сънища за срив на пазара, че 4 години само спамиш!
            И на теб Весела Коледа!! Задържа срива борсата,но няма къде да иде.Нещата са в ход.Американците прегрупират бизнеса и заеха отбранителна позиция.А евреите тук казват че падне ли Тръмп ще стане лошо.Това ти го казвам от кухнята а ако ти върши работа може да почерпиш една биричка някой ден .

Коментар

• Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
              Индианец, Весела Коледа и дано вземат накрая ти се сбъднат мокрите сънища за срив на пазара, че 4 години само спамиш!
              Флотата на флагмана обира свободните бройки,готвят се за атака ми се струва.

Коментар

• Индианец, Весела Коледа и дано вземат накрая ти се сбъднат мокрите сънища за срив на пазара, че 4 години само спамиш!
                колкото толкова

Коментар

• Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение

Та ти през цялото време се опитваш да манипулираш цените. Проглуши ни ушите за да купиш по евтино. Ако не вярваше, че борсата се влияе нямаше да го правиш! Весела Коледа Ташунко и дано видим цените които чакаш умножени по 2 или 3!
                  Много грешиш.Не вярвам,че някой може да влияе на цените.Пожелавам ти да се сбъдне това което искаш но за мен по-вероятния вариант е да ги видиш делени по 2 надолу .

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Извинявай ама човек не трябва да бъде като кон с капаци.Има си време както за УУУУУУ така и за РААААА .
                    Е да де и аз това казвам.Само където някой викат РАААА когато вече нямат шанс да излязат.

Коментар

Борсата не се повлиява от мен или някой друг пък каквото и да се каже за нея.Тук става въпрос,че аз я виждам по-рано от много други,че няма да расте или ще падне и продавам артиите.
                      Та ти през цялото време се опитваш да манипулираш цените. Проглуши ни ушите за да купиш по евтино. Ако не вярваше, че борсата се влияе нямаше да го правиш! Весела Коледа Ташунко и дано видим цените които чакаш умножени по 2 или 3!

Коментар

Борсата не се повлиява от мен или някой друг пък каквото и да се каже за нея.Тук става въпрос,че аз я виждам по-рано от много други,че няма да расте или ще падне и продавам артиите.
                        Извинявай ама човек не трябва да бъде като кон с капаци.Има си време както за УУУУУУ така и за РААААА .

Коментар

Много хора в момента се опитват да съживят борсата а ти като почнеш с твойте заклинания и магии объркваш им работата.

Коментар

Не виждам за какво,но ако това стане си прави извода колко ви манипулират в родното БГ.
                            Много хора в момента се опитват да съживят борсата а ти като почнеш с твойте заклинания и магии объркваш им работата.

Коментар

Не бих се учудил ако скоро модитата те баннат.
                              Не виждам за какво,но ако това стане си прави извода колко ви манипулират в родното БГ.

Коментар

Не бих се учудил ако скоро модитата те баннат.
                                Нормално е преди криза да се случват такива неща!
                                advokatfilipova.eu

Коментар

Working...
                                X