Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Пародия !!

Коментар

• Click image for larger version

Name:	файл.png
Views:	1
Size:	11.9 КБ
ID:	3483016

Коментар

• Най-хубавата тема за бфб.

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Ами ,че то и за купувачите същата работа.......не можеш продаде,не можеш купи е гати пазарът.
          Абе не ти и трябва да купуваш сега.Ако ще го правиш изчакай.Няма да е далеч времето когато ще имаш с по 30% дискаунти

Коментар

• [QUOTE=Ташунко със сапа;n3474664]
            Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Много точно попадение.Остана само сляпата надежда за държачите на артии.Нищо хубаво не се случва в БГ а и навън нещата не са розови.
            дааа ас мойте мангизи ги затварам у буркани и го копам у лозето ...

Коментар

• [QUOTE=Ташунко със сапа;n3474664]
              Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Много точно попадение.Остана само сляпата надежда за държачите на артии.Нищо хубаво не се случва в БГ а и навън нещата не са розови.
              Ами ,че то и за купувачите същата работа.......не можеш продаде,не можеш купи е гати пазарът.

Коментар

• [QUOTE=Todor Sabev;n3474616]
                Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Човек да се чуди какво паникьорско да напише.[/QUOTE

Тук отдавна нема паника. За да има паника трева , преди това сериозен ръст , за да има какво да се паникьосва . Тук е остана;а само сляпата надежда
                Тъжно. но факт.

Коментар

• [QUOTE=Grosss;n3474594]Човек да се чуди какво паникьорско да напише.[/QUOTE

Тук отдавна нема паника. За да има паника трева , преди това сериозен ръст , за да има какво да се паникьосва . Тук е остана;а само сляпата надежда
                  Тъжно. но факт.
                  Last edited by Todor Sabev; 05.06.2019, 21:26.

Коментар

• Човек да се чуди какво паникьорско да напише.

Коментар

• Вариянтите са два или китайците продават дцк-то или ФЕД изпреварващо сваля курса,но при всички положения доларът ще се спихне и то
                      с много.

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

Така или иначе много скоро Дау ще тръгне надолу.Въпрос на време.
                        Няма да е скоро,тази валутна война ще продължи мнооого дълго време и накрая да не се окаже ,че при новите съотношения цените на акциите
                        да изглеждат евтинджос.

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Не си ли чувал ,че когато доларът пада борсите са нагоре.Снощи дъртака подскочи с 500 пункта,САЩ мислят и лихвите да свалят ....така,
                          че борсовите сривове се отлагат поне за сега.
                          Така или иначе много скоро Дау ще тръгне надолу.Въпрос на време.

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Да пада тая борса,че да излезе напред и тая тема.Писна ми от приказки за брутални ралита.
                            Не си ли чувал ,че когато доларът пада борсите са нагоре.Снощи дъртака подскочи с 500 пункта,САЩ мислят и лихвите да свалят ....така,
                            че борсовите сривове се отлагат поне за сега.

Коментар

• Да пада тая борса,че да излезе напред и тая тема.Писна ми от приказки за брутални ралита.

Коментар

• Интересно ми е днес как ще отвори Дауто.До една година го чакам така да се оцапа,че ще повлече отново одтаналия свят,а за бфб не ми се мисли.То и без това със затихващи функции.

Коментар

Working...
                                X