Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТК-ХОЛД АД (T24 / TCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• В Рилски лен АД постъпи уведомление по чл.145 от ЗППЦК от акционера Риленатекс АД, с което той уведомява, че е прехвърлил собствеността върху своите 309 190 акции, представляващи 70,00% от капитала на Рилски лен АД.
    В Рилски лен АД постъпи уведомление по чл.145 от ЗППЦК от акционера ТК-Холд АД, с което той уведомява, че е придобил собствеността върху 309 190 акции, представляващи 70,00% от капитала на Рилски лен АД. С притежаваните до този момент акции, ТК-Холд АД вече притежава общо 405 173 акции, представляващи 91,73% от капитала на Рилски лен АД.

Коментар

• На мен този отчет ми харесва - http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=121657705

Коментар

• Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
        Някой знае ли защо днес досега покачването тук е само 28,26 % ? Не е препоръка за нищо друго освен за оставка на правителството.
        Пак да попитам - някой знае ли защо днес покачването тук е само 30,43 % . Не е препоръка за нищо друго освен за оставка на правителството.

Коментар

• Някой знае ли защо днес досега покачването тук е само 28,26 % ? Не е препоръка за нищо друго освен за оставка на правителството.

Коментар

• За всяка една акция от ТК-Холд АД ние акционерите ще получим по още една безплатно. Браво. Не е препоръка за нищо друго освен за оставка на правителството.

Коментар

• Какво ще кажете-ще гласувате ли за обратно изкупуване?

Коментар

• Когато препоръчвах тази акция преди няколко месеца на Цветанка и се виждаше че всичко е майтап.

Коментар

• Решение за разпределение на финансов резултат
                  Как не ги обичам тези завоалирани формулировки!

Дивидент?

Традиционно раздават. Миналата година - 0.10 лв/а.

Тази година печалбата е двойна!

????

Не е препоръка!

Коментар

• В БФБ-София АД са постъпили материали за провеждане на редовно ОСА на ТК-ХОЛД АД-София /TCH/, както следва:
                    ТК-ХОЛД АД-София /TCH/ свиква ОСА на 12.06.2008 год. от 10.00 ч. в гр. София, ул. Горица 6 при следния дневен ред:
                    - Доклад на управителните органи за дейността на дружеството през 2007 год.;
                    - Приемане на годишния финансов отчет на дружеството за 2007 год.;
                    - Доклад на регистрирания одитор за 2007 год.;
                    - Отчет на Директора за връзка с инвеститорите;
                    - Избор на регистриран одитор;
                    - Освобождаване на членовете на управителните органи от отговорност за дейността им през 2007 год.;
                    - Решение за разпределение на финансов резултат;
                    - При липса на кворум събранието ще се проведе на 27.06.2008 год. от 10.00 ч. на същото място и при същия дневен ред.
                    Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 29.05.2008 год.
                    Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА е 27.05.2008 год.

Коментар

• ima ot4et dobyr
                      pe4alba 5 mil.

Коментар

• ...

Коментар

• Това ли е бившия ТИКФ1 ?

Коментар

• Първоначално изпратено от doktorat
                            Хехе, ами да са ви честити Просто не си падам по холдинги и въобще дружества без фундамент

Като показатели (Р/Е или Р/В) не бих казал, че няма фундамент. Даже са едни от най-ниските, можеш да си ги провериш. Но съм съгласен, че е рискова и особено ниско ликвидна позиция - аз лично тук съм вкарал колкото за 2 каси Джони Уокър и ще излеза или с Чивас Ригал, или със Савой клуб
                            Да, като коефиценти наистина седи добре, има и диверсифицирано портфолио от компании, повечето от които обаче не са публични и оперират предимно на БГ пазара. VIPOM е единственото свястно от публичните.
                            Финансовите резултати са супер нестабилни. Спомням си, че гледах печалбата, която се качва за Q2 с 35% и после погледнах Q1 - по-ниска с 53% сравнена с Q1 2006. Хайде после ходе гони някакъв тренд.
                            А и в такива нисколиквидни компании избягвам да влизам, макар да има шанс лесно да се надуят, стига някой ИП да реши.

Успех ви желая...

Коментар

• Хехе, ами да са ви честити Просто не си падам по холдинги и въобще дружества без фундамент

Като показатели (Р/Е или Р/В) не бих казал, че няма фундамент. Даже са едни от най-ниските, можеш да си ги провериш. Но съм съгласен, че е рискова и особено ниско ликвидна позиция - аз лично тук съм вкарал колкото за 2 каси Джони Уокър и ще излеза или с Чивас Ригал, или със Савой клуб

Коментар

• Хехе, ами да са ви честити Просто не си падам по холдинги и въобще дружества без фундамент

Коментар

Working...
                                X